Auto kere liivaprits/mõni muu prits

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Taavi_R
Postitusi: 48
Liitunud: 06 Apr 2013 14:27

Auto kere liivaprits/mõni muu prits

Postitus Postitas Taavi_R »

Kas keegi oskab omadest kogemustest soovitada kohta/firmat/eraisikut, kes tuleks kliendi juurde auto kerel pindmise roostega kohti pritsima (mitte terve auto)? Asukohaks on nõukaaegne 26m2 maaalune ventilatsiooniga garaaz Tallinnas, seega mingi väga kõrge pilliga sisse ei mahu. Mina mahun oma T5 bussiga väikese varuga sisse. Mingeid kohti googeldasin, aga enamustel tundusid olevat liiga suured mobiilsed pritsid. Seega äkki keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes teab kedagi, kel oleks midagi väiksemat/kompaktset ja saaks tööga hakkama. Ette tänades.

Parimat,
Taavi
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1005
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Re: Auto kere liivaprits/mõni muu prits

Postitus Postitas Toivoku »

fixuses ja töörisitamarketis müüakse neid kodukasutaja liivapritse, mul tuttav kasutas ja sai tehtud, aga noh selleks on korralikku kompressorit vaja.
Autoremont. e34 524td, e32 750il, e21 315, e12 520, e30 325i, Audi Allroad, e39 528i , e39 530d
Taavi_R
Postitusi: 48
Liitunud: 06 Apr 2013 14:27

Re: Auto kere liivaprits/mõni muu prits

Postitus Postitas Taavi_R »

No jah.. Ma osta väga ei raatsi ainult selleks üheks korraks, seega pigem eelistaksingi, et keegi tuleks oma pilliga, teeb töö ära ja mina maksan selle kinni :D Kui mul oleks pidevalt sellega midagi pritsida, siis isegi kaaluks seda ostmist aga hetkel ei. Aastaid tagasi oli üks vene kutt kellel oli mingi ülipisike prits (nagu tööriistakohver vms) :D ja käis samamoodi klientide juures. Pritsis puhtaks, keeras masinal mingit kraani ja lasi samast otsikust mingi tsingi mögina haljale pinnale kohe peale. Ma muidugi ei mäleta mismoodi tal see kompressori värk lahendatud oli. Aga kahjuks ei tea selle tegelase kontakti.
Ammy69
Klubiliige
Postitusi: 618
Liitunud: 02 Okt 2008 16:53

Re: Auto kere liivaprits/mõni muu prits

Postitus Postitas Ammy69 »

No kui sa enda juures teed siis koristad mitu päeva oma garaazi. Ma teen seda tööd igapäev. Kui auke sisse ei tule siis pole vahet mis kärjekorras mögitad. Kui keevitada vaja, siis happektunt. Muidu raske keevitada. Kui kohe ei mögita siis läheb rooste ja töö on mõtetu.
https://m.facebook.com/Saare-Tehnokesku ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.CarRestoration.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Taavi_R
Postitusi: 48
Liitunud: 06 Apr 2013 14:27

Re: Auto kere liivaprits/mõni muu prits

Postitus Postitas Taavi_R »

Endiselt, kui keegi on sellest tööst huvitatud, või teab kedagi kes oleks, siis andku teada. Siis räägime täpsemalt edasi. Häda pärast võin ka treilaga ta kuhugile tuua/viia. Asukoht peaks olema Tallinn või äärmisel juhul Tallinna lähiümbrus.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1005
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Re: Auto kere liivaprits/mõni muu prits

Postitus Postitas Toivoku »

Taavi_R kirjutas:Endiselt, kui keegi on sellest tööst huvitatud, või teab kedagi kes oleks, siis andku teada. Siis räägime täpsemalt edasi. Häda pärast võin ka treilaga ta kuhugile tuua/viia. Asukoht peaks olema Tallinn või äärmisel juhul Tallinna lähiümbrus.
Männikul ju liivapritsi mehed olemas :)
Autoremont. e34 524td, e32 750il, e21 315, e12 520, e30 325i, Audi Allroad, e39 528i , e39 530d
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Re: Auto kere liivaprits/mõni muu prits

Postitus Postitas Ruut »

jäi juhuslikult silma
http://www.prits.ee/kompressori-ja-liivapritsi-rent/" onclick="window.open(this.href);return false;
CSi, ti, i, RT, TC1, D
mihkel22
Postitusi: 30
Liitunud: 06 Okt 2015 18:13

Re: Auto kere liivaprits/mõni muu prits

Postitus Postitas mihkel22 »

Ise kasutan tõõriista marketist ostetud pritsi,(maksab 25e) toimib hästi.
Kompressor rendi cramost või ramirendist, nädalavahetusel paras toimetada. Pühapäeva eest renti ei võeta ka, maksad ainult ühe päeva eest. Endal 270l paagiga ja ca 900l/min tootev kompressor, sellega hea lasta.
Jõudu, mihkel
Vasta