Müüdud e28.

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Suletud
Ammy69
Klubiliige
Postitusi: 618
Liitunud: 02 Okt 2008 16:53

Müüdud e28.

Postitus Postitas Ammy69 »

Kurb on kogeda siin foorumis kiidetud autos mis pidi väga korralik olema. Juhtumisi on see auto minu garaazis keretöös. Algselt pidime vahetama ära kütuse torud ja piduritorud. Pildid ja video räägib enda eest. Kurb küll aga no kas ei saa siis korralikult tööd teha. Auto numbriks .....ALI Omanik võiks nüüd küll ausust ülesse näidata. Auto on avariiline, kuigi väitis teist juttu.


Pilt
Pilt


Väike video ka. Näeb fb https://www.facebook.com/CarRestoration ... 801826566/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.CarRestoration.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
otsiabi
Postitusi: 162
Liitunud: 05 Mai 2015 19:18

Re: Müüdud e28.

Postitus Postitas otsiabi »

459 ALI? vb omanik polnud teadlik sellest? kui oli, siis väga inetu käitumine klassikute foorumis. rondiärikatele võiks siiski streetrace.org jääda

aga kui veel aususest rääkida, siis miskipärast kustutas üks klubi eestvedaja ka minu kommentaarid tema auto avarii kohta ära. kas põhjus on varjata auto avariilisust tulevikus uue omaniku eest või on seal mingi muu loogiline põhjus, siis eks seda vast kommenteerib klubiline ise?
Kasutaja avatar
rokk
Postitusi: 178
Liitunud: 10 Aug 2010 11:57

Re: Müüdud e28.

Postitus Postitas rokk »

See on jah minu käest tulnud auto. Kahjuks tõesti polnud kursis sellega, mis seal taga värvi all peidus oli. Mõned mullid olid seal üleval küll. Arvasin, et tegu lihtsalt halva värvitööga. Midagi müües ei varjanud.
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Re: Müüdud e28.

Postitus Postitas Jaks »

Ma võtaks nende avariide osas suht rahulikult, sest enamus autod ei ole uued ja pole ka nende kohati olemas enamasti tervet ajalugu. Seega autod mis on ikka juba 20+ aastat vanad, siis nii mõnegagi on aja jooksul üht teist juhtunud. Pigem loeb see kuidas on pärast taastatud.
F25 ja E63
Varuosadeks E24 628 ja E23 osasi.
Ammy69
Klubiliige
Postitusi: 618
Liitunud: 02 Okt 2008 16:53

Re: Müüdud e28.

Postitus Postitas Ammy69 »

Ja täitsa nõus. Lihtsalt kaka ära peita ja siis väta midagi muud. Kes iganes see oli. Mõistan hukka lihtsalt sellise käitumise. Samas kadus ära usk, et nn taastatud ja tehtud autod ei vasta kirjeldustele ning tõesti korras olevaid uunikume meil tegelikult pole.
http://www.CarRestoration.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Re: Müüdud e28.

Postitus Postitas Ruut »

hold your horses! ma lugesin diagonaalis teemaks oleva auto loo foorumis läbi ja ei jäänud silma, et oleks kusagil räägitud täielikust taastamisest või avariide puudumisest. olid vaid pildid nina tegemisest.
üldiselt on meil muidugi usuvabadus, usu mida tahad või ära usu mitte midagi :)
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Paap880
Postitusi: 5
Liitunud: 25 Juul 2016 21:14

Re: Müüdud e28.

Postitus Postitas Paap880 »

Ostsid ~30a vana bmw ja keegi on sellega kunagi avarii teinud, millest ca viieteistkümnendal omanikul puudus info :shock:
Päris selgelt on ju teemas kirjas: "Värvitud on autod suhteliselt hiljuti, aga kahjuks kvaliteet jätab soovida nagu paljude teiste tööde puhul, mis autoga tehtud on."
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

Re: Müüdud e28.

Postitus Postitas Baur TC »

Magnet oli ostuhektel väärtuslik abi olnud!
13. August 1918, der Tag der unser Leben veränderte!
Kasutaja avatar
rokk
Postitusi: 178
Liitunud: 10 Aug 2010 11:57

Re: Müüdud e28.

Postitus Postitas rokk »

Kurb lugu jah selle autoga, aga siiski paluks teema algatajal kustutada esimesest postitusest valed väited - et ma olen autot esitlenud väga korraliku ja avarii vabana. Julged väited arvestades seda, et sa ise ei viibinud ostu hetkel isegi kohal.
Ammy69
Klubiliige
Postitusi: 618
Liitunud: 02 Okt 2008 16:53

Re: Müüdud e28.

Postitus Postitas Ammy69 »

Vastavalt auto omanikule ei soovi ta rohkem selle autoga seonuvat ja seda mis tegema peab ja seda milline tuleb avaldada. Väited on tõesed ja magnetist ja vb oleks abi, aga kere mõõtmist ja sisemisi plekke kohapeal selges ei tee,sellised vigastused ei teki nende kirjelduste järgi mis antud auto teemas kirjas.
http://www.CarRestoration.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
rokk
Postitusi: 178
Liitunud: 10 Aug 2010 11:57

Re: Müüdud e28.

Postitus Postitas rokk »

Oeh Amy..... Ainuke inimene, kes võiks seda väita oleks,auto omanik, aga ta pole seda teinud. Olen temaga suhelnud auto teemal korduvalt, viimati eile. Mis pind sul perses on, et tuled siin avalikult niimoodi lahmima?
Ütlen veel kord- mina ei ole selliseid väiteid esitanud! Esiteks on liikluskindlustuse info kõigile kätte saadav. Teiseks ei näinud see auto ühestki otsast väga korralik välja, nii et mis jutt see on.
Kui sul on nende väidete kinnitamiseks tõendid, siis esita need siia. Kui ei ole, siis kirjuta oma probleemidest, pettumustest ja fantaasiatest päevikusse.
Kasutaja avatar
rokk
Postitusi: 178
Liitunud: 10 Aug 2010 11:57

Re: Müüdud e28.

Postitus Postitas rokk »

Teen ettepaneku adminnidel see teema ära kustutada.
Kui midagi veel hingel on võib mulle otse kirjutada.
Over & out!
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Re: Müüdud e28.

Postitus Postitas Priit »

Tõesti, teema lukku. Kellel midagi hingele jäi vahetage seda PS teel.
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Suletud