Palun abi: BBS Mahle kapslid

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
SwGravity
Postitusi: 87
Liitunud: 16 Juul 2012 16:23

Palun abi: BBS Mahle kapslid

Postitus Postitas SwGravity »

Tere!

Tekkinud mure seoses ühtede BBS Mahlede taastamisega. Tegu siis 16x8 ja 16x7 velgedega. Peaks olema originaalid, vähemalt kirjad on peal, v.a ühel veljel. Nii palju kui netis müügis olen leidnud siis on need kapslid väiksema ava jaoks, kui mul vaja oleks. Oskab keegi öelda, kust võiks selliseid leida? Peast käis ka läbi juba 3D printimine, 1 tükk isegi prooviks juba tehtud, aga tahaks veel paar muudatust teha. Enne mõtlesin, aga et uurin targematelt, äkki on mingi lihtsam ja odavam alternatiiv.

Pilt
Pilt
1986 BMW 518i
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Re: Palun abi: BBS Mahle kapslid

Postitus Postitas Ruut »

Mul on 14" BBS-Mahled koos originaalkapslitega. Eeldatavalt sama suure keskavaga veljed. Kui soovid oma 3D projekti jaoks malli võtta, siis võin laenata aga müügiks ei ole.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
SwGravity
Postitusi: 87
Liitunud: 16 Juul 2012 16:23

Re: Palun abi: BBS Mahle kapslid

Postitus Postitas SwGravity »

Ava suurus kuhu kapsel kinnitub on ka 72,6 mm. Kui aga ûhte kapslit laenata saaks vms oleks küll tipp. Saaks siis ehk ikka originaali lähedase tulemuse, kui pole kâes hoidnud ja piltide järgi proovida mudeldada siis ikka natuke keerulisem.
1986 BMW 518i
Robinson
Postitusi: 18
Liitunud: 28 Mär 2016 16:02

Re: Palun abi: BBS Mahle kapslid

Postitus Postitas Robinson »

SwGravity kirjutas:Ava suurus kuhu kapsel kinnitub on ka 72,6 mm. Kui aga ûhte kapslit laenata saaks vms oleks küll tipp. Saaks siis ehk ikka originaali lähedase tulemuse, kui pole kâes hoidnud ja piltide järgi proovida mudeldada siis ikka natuke keerulisem.
On olemas roostevabad originaal kapslid antud veljele!

Tel:37256663413
Vasta