e36 heitgaasid ülevaatusel

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
raudsepp
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Aug 2018 12:27

e36 heitgaasid ülevaatusel

Postitus Postitas raudsepp »

Tere

Äkki on mõni targem siin ja oskab aidata.Probleem siis selline et ülevaatusel olid kõik asjad korras aga heitgaasid tulid probleemiks.
Mootor on siis m50b25 141kw.Tulemuste põhjal vist kui co näidu sain peaaegu kätte siis võiks katt korras olla? Põhi probleemiks tuleb see et tühikäigul ja pöördega on põlematta kütust liiga palju.(lisan näitudest pildi ka)

Äkki keegi oskab soovitada mida kontrollida või teha et asja paremaks saada?

(küljes 2x universaalset katti)

Pilt
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Re: e36 heitgaasid ülevaatusel

Postitus Postitas Ruut »

IIRC põhjustas mul kunagi M30 motol kõrgemat CH näitu saastane õhukulumõõtja. Paigaldamisel oli jäänud õhufilter halvasti korpusesse istuma. Peale Carb cleanerit olid ülevaatusel näidud jälle korras.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
raudsepp
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Aug 2018 12:27

Re: e36 heitgaasid ülevaatusel

Postitus Postitas raudsepp »

Ruut kirjutas:IIRC põhjustas mul kunagi M30 motol kõrgemat CH näitu saastane õhukulumõõtja. Paigaldamisel oli jäänud õhufilter halvasti korpusesse istuma. Peale Carb cleanerit olid ülevaatusel näidud jälle korras.
Selge, jätan meelde ja puhastan õhulugeja selle sprayga ära.Imelik on veel see et mootor lonkab/puterdab kohapeal ja käib 500pöördega.Ma usun et see ongi põhiprobleem miks põlematta kütust niipalju on.Panin eile tutikad küünlad aga paremaks ei läinud ja vanad küünlad olid kõik ühte tooni.

Kas oleks mõtet ülevaatuse aeg etanooli paaki tankida juurde et kütus puhtamalt põleks?
Vasta