BMW 1600 (1968), BMW 2000CS (1966) UHIUUED MUDELID + e21,e23,e24

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
tyler

BMW 1600 (1968), BMW 2000CS (1966) UHIUUED MUDELID + e21,e23,e24

Postitus Postitas tyler »

Tere,

Mul on pakkuda Teile müügiks karbis ja kiles olev uhiuus MUST BMW 1600, mis toodetud Saksa tootja MAXICHAMPS poolt.
Hind on 59€, auto saab kätte kliendi poolt valitud Omniva, SmartPosti või DPD kaudu. Autot saab osta siit.

Pilt

Pilt

Pilt

Pakkuda on ka palju teisi BMW'sid MINICHAMPS poolt nagu punane e21 323i, mille hind oleks vähemalt 88€, kuid seda pole veel ametlikult müüki pannud. Vaadake eBay'st MINICHAMPS 1:43 BMW'de hindasid ja näete, et ma ei ole tüüpiline Eesti kodanik, kes peab 150% mitte 15% või 350% ja mitte 35% teenima, nagu normaalsetes ühiskondades-riikides kombeks on - ÜLDISELT.erand kinnitab reeglit, after all..

Kõik teised BMW'd nagu e21 on pärit BMW kuldajast ja toodetud MINICHAMPS poolt ja mustades karpides (oranžis ja mustas karbis oleva auto hind on kohati 3-kordne. taas - eBay, kui mind ei usu.
MINICHAMPS'i mustades karpides olevate autode puhul on iga auto all oleva pjedestaali peal on auto info (näide - auto nimi: BMW 323i, auto värvi nimi Saksa keeles ja mitu mudelit seda tehti, mis punase e21 323i puhul on "1 of 500").

Pilt

Pilt

Pilt

BMW 2000 CS, 1966, 1 of 1000 pcs.
Mudel ei ole karbis, nagu pildil näha. Kõik muu on sama ja seisund on kena. Auto saab osta siit.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

kui õigesti mäletan ostsin ka e21 318i et omada kahe ja nelja lambiga e21'te, sest vaid 323i on 4 esitulega e21.
otsin mõni päev kõik enda BMW'd välja ja kirjutan üles, mis mul täpselt pakkuda on. Lisaks on palju neid, mis on ostetud, kuid pole veel minu käes. mõned autod nagu e31 850 tumesinine on liiga kallis, et õigustada selle ostmist, ehkki e31 on väga rariteetne ja juhtumisi mu lemmik koos e24'ga, aga pigem ostan kaks vana bemmi, kui ühe e31 - vähemalt sellel hetkel oli see mu suhtumine. nüüd, kus mul on peaaegu kõik autod olemas, ostan ma kindlasti ühel hetkel e31, audi 60 ja ehk isegi e32 ja e34, mis on meeletult kallid, kuna - rariteetsed (keegi ei taha enda omasid müüki paisata)
Näiteks e28 on saadaval väga mõistliku hinnaga, kuna seda on mitut erinevat värvi saada ja seega on ka hind üle poole vähem tavalisest BMW/MB/Audi'st mida sa taga otsid kuid ja lõpuks leiad või siis veidi vähem rariteetsed, kuid hinnad on meeletud ja neid ei langetada, ükskõik mitu(kümmend) kuud nad kuulutuse uuesti üles panevad täpselt identse hinnaga. tegu on rariteetse autoga ja sa pead maksma meile rariteetse auto hinda, vsjo. eks vaatame kumb selle "sina pilgutasid ennem" võistluse võidab - müüjad või kliendid. kõikide EURO autode puhul on tegu eranditult MINICHAMPS (Saksa tootja) mudelitega, mis omakorda on MINICHAMPS'i kõige kallimad mudelid. odavamad on need, millel on lihtsalt kirjutatud keskele auto nimi ja kogu moos. ma ei tea, kuivõrd see mudeli kvaliteeti muudab, aga hind on erinev piisavalt, et järelikult mingi loogika sellel siiski on. auto saab vabalt eemaldada selle musta "aluse" küljest, kasutades kruvikeerajat ühe kruvi puhul, mis teda auto küljes hoiab, kuid kui terve mudelite kogu koosneb MINICHAMPS autodest, siis on palju huvitavam jätta autod nii, nagu karbist välja võtsid st iga auto info on ilusti näha, mis ütlevad auto värvi Saksa keeles (kui tegu oleks FR või JP autoga - nendes keeltes), auto nime nagu passis st."BMW 323i" või "BMW 850CSi" olenevalt, mis autoga täpselt tegu on.
Ja siis on kirjas, mitu mudelit on toodetud, mis e21 323i Hennarot mudeli puhul on 500tk (nagu piltidelt näha on) ja seega on all paremal see kirjas. MAXICHAMPS ja MINICHAMPS on praktiliselt samad asjad, MINICHAMPS nime all müüakse rariteetseid autosid, mis on kallimad, kui MAXICHAMPS nagu Audi 100/200 universaalid, mis on julgelt 250€+ uuena ja karbis ja isegi sedaanid on megakallid, eriti kui tegu on värviga nagu tumesinine, mis on megailus Audi 100 C3 puhul (imo) ja lõpuks - MB ja BMW'dega võrreldes on Audi mudelid väga rariteetsed, sest nad on ära ostetud ja keegi ei soovi müüa või neid tehtigi kohe ainult 500 vms.
Audi 50 ja Audi 60 - enamus Eestlasi ei teagi, et sellised numbrid Audide puhul võimalikud ja olemas on. Audi 50 pole pikalt ühtegi müügis näinud, aga ca 10 kuud tagasi õnnestus mul komistada kuulutusele, mis oli samal päeval püsti pandud ja vajutasin loomulikult otsekohe "OstaKohe" ja olen nüüd uhke omanik Miamiblau värvi Audi 50. hetkel on müügis üks Audi 60, mis on liiga kallis, et osta - isegi teiste jaoks vist, sest ta on on olnud püsti mõnda aega. Audi 60 ostan ma siis, kui mul on kõigepealt 200€+ Audid muretsetud ja siis hakkan Audi 60 ja NSU vastu huvi tundma kergelt. Enne Audi asutamist oli selline kolhoos/co-operatiiv nagu NSU mille kõige tüüpilisem auto praegult on NSU Ro 80 ja NSU 1000, näiteks ja alati saadaval st. ei ole väga suurt huvi nende pihta. 60ndate autode kohta on nad täitsa ok välimuse poolest ja kindla Euro lookiga. Ma soovin vaikselt omale kõik MB'd alustuseks 60ndate lõpust 90ndate lõpuni muretseda kuigi mul on Jaapani Emperori ja Hitleri MB'd mõlemad olemas (MB 770(K), W150 + W30 mida toodeti 57tk ja üks neist "kingiti" Hitlerile. peale nende kahe, ei ole mul ühtegi Saksa ega muud mudelit uuemad, kui 90ndatest, sest ma jälestan uusi autosid st '10 alates ma ei suuda enam otsa vaadata neile, C215 mis 99-05 tehti, see on ok veel, sest mulle pole EALES tähtis olnud auto välimus vaid SISEMUS sest ma olen all about mugavus. ja põhiline, et auto poleks hõbedane! Läksin teemast tublisti kõrvale ja lõpetan seega kohe ja siin.

Peale BMW'de on müüa paar vana MB'd samuti, ka MINICHAMPS mustad karbid kõik. Need kaks BMW'd mis hetkel müün on odavad variandid aga igati korralikud mudelid, MINICHAMPS/MAXICHAMPS = kvaliteet. ei pea mainima, et mudelid on metallist ja detailsed (st sisu on realistlik jne). samas on tegu 1:43 mõõdus mudelitega, nii, et halvemate silmadega inimesed peavad lähedalt vaatama ja prillidega või luubiga. või lihtsalt lähedalt. kui auto lahti võtta osavalt, siis on muidugi näha, kui ilusti on sisu imiteeritud.

Vabandan, kui tegin teema valesse kohta, kuid müügi alafoorumite all ei leidnud kohta, kuhu postitada BMW temaatiline müügiteema.
Vasta