Otsin värvitöökoda

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Otsin värvitöökoda

Postitus Postitas nuga »

Kuna see töökoda, mida me siiamaani kasutasime, pani uksed kinni ja peale sysile tehtud bläkki ei tahtnud enam niikuinii asju sinna viia, siis olekski vaja leida uus koht, kus saaks oma haininadele usaldusväärselt ja kvaliteetselt uue värvkatte. Asukohana oleks kõige parem tartu ja selle lähiümbrus, aga sobivad ka muud kohad.
Nii et kui keegi teab mõnda head kohta, siis ärge hoidke oma teadmisi vaka all :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Evilover

Postitus Postitas Evilover »

bussipargis on Favora värvitöökoda. Vaata sinna, töökoja ülemus omab kah bemmi ;)
Kasutaja avatar
siim528
Postitusi: 250
Liitunud: 05 Jaan 2005 01:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas siim528 »

no kui aus olla siis ma kah tegelen maalritöödega vaikselt ikka. päris tookoda ma ei oma aga as ifan autoga teen koostööd.
Kasutaja avatar
streetr6cer
Postitusi: 15
Liitunud: 20 Mär 2005 21:04
Asukoht: Tallinn-Tartu

.

Postitus Postitas streetr6cer »

tartus ööbiku tänavas on värvi töökoda, mees teeb väga korralikku tööd ja hind pole ka kallis.
Evilover

Postitus Postitas Evilover »

Jalaka tänavas garaazide vahel on kah mingi golfivend kellel on garaazi ehitatud värvitöökoda ja tegeleb seal keretöödega. :)
Kasutaja avatar
siim528
Postitusi: 250
Liitunud: 05 Jaan 2005 01:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas siim528 »

jalaka tanava garaazide vahel on lausa kolm meest kes tegelevad varvitöödega :wink:
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

siim528 kirjutas:jalaka tanava garaazide vahel on lausa kolm meest kes tegelevad varvitöödega :wink:
Kunagi ma sealt otsisin mingit keretööde garaaži, aga kuna mingeid silte ju pole, siis ei hakanud niisama kuskile garaaži sisse marssima. Nii et kui kellegil on sealsete tegelaste telefoninumbreid pakkuda, siis laske aga käia :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Evilover

Postitus Postitas Evilover »

Sõidad lihtsalt karete konsumi poolt sinna garaazide juurde ja ühest vahest vahib kohe üks golf vastu. Selles garaazis mille ees see on, seal sees tegutsebki tüüp. Vahest on ta ka garaazi ees jne. Igatahes on ta suht igapäev seal... hommikust kuni kell 15'ni kindlalt. ;)
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

siim528 kirjutas:no kui aus olla siis ma kah tegelen maalritöödega vaikselt ikka. päris tookoda ma ei oma aga as ifan autoga teen koostööd.
Mis tasemel sa teed ja kas on võimalik mõnda tööd oma silmaga näha?
Kus see ifan auto asub muidu?
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Asi nüüd niikaugel et oleks vaja natuke värvimisteenust osta. Tarvis oleks värvida stange raam kerega ühte tooni (tumehall metallik). Eelnevalt oleks vaja seda raami ka natuke sirgemaks koputada/pahteldada. Kui nüüd keegi siinsetest lugejatest arvab et saab nimetatud tööga toime siis võib mulle julgesti märku anda. Või kui keegi oskab mingit kindlat kohta soovitada kus ta teab et head tööd tehakse siis ootan ka selliseid pakkumisi. Ahjaa, koht kus tööd tehakse võiks olla tartus või selle läheduses
635csi
Vasta