Huvitav bodykit'iga E24

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
trevi
Postitusi: 1075
Liitunud: 27 Mai 2006 14:05
Asukoht: Tallinn

Huvitav bodykit'iga E24

Postitus Postitas trevi »

Päris huvitav bodykit E24-le. http://www.e-24.ru/eng/yours/list/3133.shtml

Pilt
There's no school like old school, and I'm the fucking headmaster.
Kasutaja avatar
Ravic
Postitusi: 124
Liitunud: 27 Aug 2006 13:08
Asukoht: Elva, tööl Tartus

Postitus Postitas Ravic »

huvitav küll aga... samas pole nii hull kui mingi latiinode valge kuuene. Seal oli ikka tükk nuputamist millega tegu (ei leia enam linki). Endale siiski eriti ei meeldi.
5068708
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Miks nad talle nii tegid :? :cry:
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Võibolla oli kere plekk nii mäda, et käepärasem oli klaasriide ja epoga mässama hakata, kui keevitada.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
ervin911
Klubiliige
Postitusi: 142
Liitunud: 09 Mär 2006 22:16

Postitus Postitas ervin911 »

Ma arvan, et korralik auto oli ja on.On tahetud teha midagi Königi, Gemballa vms. moodi või on juba saksas tehtud (aga seda oleks omanik tõenäoliselt maininud).90ndate alguses oli Königi 6ne suur unistus ,kuna selle firma 6sed olid kõige valusamad (ca 400-500 hj,vähemalt nii palju on olnud 2l müügis olnud autol kirjas) ja sel ajal tundus selline kere lahendus kõige ilusam (eks see iga oli ka vähe teine ja ei olnud iga nurga taga mingite kõverike spoilerite valajaid).Paar tuttavat on õiget Königi 6st näinud.See auto paistab päris korralikult tehtud, mind küll ei häiri.Ma arvan, et selle omanik on sama moodi Königist suures vaimustuses olnud.Sarnaseid kere ehitusi ja muud infot 6se kohta www.claasi.de.
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

see hai näeb küll välja nagu laia tagumendiga babulja keskturu hapukapsa järjekorras :lol:
aga no ju siis ei mahtunud 345 rehv muidu ära, kui tuli laiad "puusad" teha. ma juba ootan seda aga millal nn. tjuuning huviliste rehvi laius hakkab ületama ratta kõrgust (.... piiriks on kosmos...) :twisted:
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Minule täitsa meeldib. Pisut see tagumine osa oleks võinud teistsugune olla, aga ei miskit irisemist. Enamik tarkpäid sõidaksid läbimädanenud e21-ga ja kiidaksid takka.
e28
Aare
Postitusi: 144
Liitunud: 05 Sept 2006 10:22

Postitus Postitas Aare »

Niipalju kui mina olen elus näinud vene töökultuuri - see võib vabalt olla väljast ilus, kuid allpool vilistab õõtsapuksides juba tuul (roosteaukudest rääkimata).

Mäletan aega kui ma oma 535-te otsisin (enamik pakkumisi oli vene rahvusest omanikelt) ja üsna tüüpiline oli, et väljast oli auto klanitud ja sees vägev "tümm", kuid mootori õhukõri oli lapitud ventilatsiooniteibiga ja tagarattad olid nii lääpas, et tekkis küsimus, kas mitte õõtsad katki pole.

Ei soovi mingit ksenofoobiat arendada, lihtsalt oma elukogemus.
tean natuke bmw mootoritest
mriks
Postitusi: 53
Liitunud: 08 Apr 2005 22:03
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas mriks »

minu arust ei saagi ühtki autot selliseks teha,et ta kõigile meeldiks. niipalju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi. ma arvan ,et antud auto kallal on üsna palju vaeva nähtud ja kui ta omanikule endale meeldib,siis peaks kõik ju korras olema....pealegi ei olnud sellel kes seda autot ehitas ilmselt kindlasti mitte prioriteediks see ,et auto originaalina säiliks. igatahes näeb ta minu arvates kordades parem välja kui enamik "tjuunitud" e28' id mis meie linnapildis kolinal ja lörisedes ringi veerevad. ( loodan,et originaali austajad mul nüüd kõri läbi ei näri :lol: )
732i
ervin911
Klubiliige
Postitusi: 142
Liitunud: 09 Mär 2006 22:16

to hairaider

Postitus Postitas ervin911 »

Ma kahtlustan, et kumm pandi auto järgi, mitte vastupidi.Ja sellele autole väga sobiv ratas (et on15 tolli).Ja sellise Tjuuninguga autosid tehti juba 80datel, kui siin mõni kopikale ribi taha akna peale ostis, ise velje laiemaks keevitas ja Lada või Estonia sirmi ette viskas.See auto meenutab mulle ühte ajajärku.Koenig Specials ja Gemballa olid siis ja on ka praegu eksklusiiv autode tootjad ja seepärast ei võta ma sellist replica projekti nii kriitiliselt.Meie tänava pildiga võrreldes, kus on suurem osa nn. tuuningu pillid kas peldikud või siis äärmiselt maitse lagedad tundub see auto täitsa normaalne.
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

võtan siis ka sõna.
minule meeldib.
maitse asi.
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
YZK
Postitusi: 216
Liitunud: 23 Okt 2006 12:46
Asukoht: Türi

Postitus Postitas YZK »

iga asi sobib kuhugi
ja kui ei sobi,tuleb sobima panna

ja kui sed aon korralikult tehtud,saab tulemus kena

minuarust ilusti tehtud töö,ei ole mingi läti lätakas,kipsi kruvidega plekki aetud :roll:
RIP: e28 : 2x520i,525i,528, e30: 2x 323i, 2x e30 325E e36 :325, E36 320
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Kes näinud ei ole siis:
Gemballa http://groups.msn.com/1980extremetuning ... 35csi.msnw
ABC Exclusive http://groups.msn.com/1980extremetuning ... eries.msnw
Üldse on seal hea pildikogu 80-date väga kallist ekstreemtuuningust
635csi
Kasutaja avatar
Silwer
Postitusi: 319
Liitunud: 26 Jaan 2006 14:01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Ma ütleks et see esimeses postis toodud isend on isegi õnnestunuma kerejoonega kui 80-datel tuuningfirmades tehtud isendid. Samas ei ole ta ikkagi minu maitse - selle tuuninguga kaob autost selline sihvakas mulje.
BMW 325i E30 2,7 Turbo Stroker
Vasta