Kust saab küünlajuhtmete kmpl mõistliku hinnaga?

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Kust saab küünlajuhtmete kmpl mõistliku hinnaga?

Postitus Postitas Iff »

Panen siis siia samasuguse teema nagu bmw klubi foorumisse, äkki tuleb rohkem vastuseid... Autoks ikka 745 `86. Point selles, et olen tartus põhilised poed läbi käinud ja alla 1400 ei taha hinnad kuidagi kukkuda, mida on minumeelest natuke palju arvestades et need on suht tavalised juhtmed. Paljud kataloogid ei näita 745-le üldse midagi aga arvan et juhe on ikka juhe ja peaks sobima ka 735 omad.
635csi
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Pakun välja, et 735 omad lähevad. Mootor ju sama. BMW-le pakuvad küünlajuhtmeid Bosch ja Beru (originaalid siis) aga need komplektid mõlemad vist 2000.- ringis :? Oma autole ostsin Laki Autost Tridoni komplekti. Hind oli 760.- krooni kui õigesti mäletan.
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Re: Kust saab küünlajuhtmete kmpl mõistliku hinnaga?

Postitus Postitas Arvo »

Iff kirjutas:arvestades et need on suht tavalised juhtmed. .
Tegelikult ei ole suht tavalised. St kui võrrelda näiteks statolilis müüdavate punaste Championidega. Bemmi omadel on piipudes takistid sees... samas ei oska ma ka täpselt öelda mida need juurde annavad, tean inimest kes sõitis edukalt nende punaste tjuuningjuhtmetega :roll: .
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

tean inimest kes sõitis edukalt nende punaste tjuuningjuhtmetega
Mina! Mina! :lol:

Ja ka peale mootori kokku panemist lähevad need sinna peale tagasi. Tahaks loota, et kunagi, siiski, saan originaalid peale.
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Jaan kirjutas:Pakun välja, et 735 omad lähevad. Mootor ju sama. BMW-le pakuvad küünlajuhtmeid Bosch ja Beru (originaalid siis) aga need komplektid mõlemad vist 2000.- ringis :? Oma autole ostsin Laki Autost Tridoni komplekti. Hind oli 760.- krooni kui õigesti mäletan.
Käisin tartus laki autos ka. Paraku ühtki tuttavat seal ei tööta ja letitagune tüüp ütles et neil on ainult hulgimüük :( 760kr eest oleks kindlasti huviline, peab laskma tlna lakist küsida mõnel tuttaval...
635csi
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Ostsin juhtmed mingi poolteist aastat tagasi ja siis maksin sellise hinna, täiesti ausalt ja ametlikult.
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Uurisin ühe tallinna sõbra käest, tal pidada tuttav töötama seal, niiet vast saab need juhtmed lõpuks kätte sõbrahinnaga
635csi
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Nii... Laki väitis et nemad ei paku selliseid juhtmeid... :x Oskab keegi veel midagi soovitada??
635csi
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

See on küll huvitav. Äkki nad ei saanud küsimusest aru? Teinekord peab mitu korda rääkima, umbes nagu lastega :idea: T R I D O N. Selle nime all pakutakse ka muud kaupa (kojamehi ja mingit pudi veel). Neid küünlajuhtmeid oli müügil nii ükshaaval kui ka komplektina. Mulle telliti terve komplekt kuna kohapeal oli üks juhe puudu, mis komplekti kuulus. Pakend oli selline kollane/roheline. Aga võib-olla liitumine EU-ga on nii positiivselt mõjunud, et odav kaup müügilt ära koristatud :? Rohkem ei oska midagi öelda.
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Kui linna juhtun siis lähen vaatan ise, äkki siis saab targemaks.
635csi
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Kindlam jah ise järgi vaadata. Poes võib alati esitada suunavaid küsimusi abivalmile klienditeenindajale, et mis tooteid nad näiteks selle Tridoni kaubamärgi all pakuvad... et kas äkki leidub... kojamehi, filtreid, õõtshoova pukse, küünlajuhtmeid :idea: jne. Teinekord nad võivad ära ehmatada ja ütlevad esimese hooga kõige peale "ei ole"... aga natuke rääkides hakkavad asjad välja ujuma :) Omaette teema on see, et sa pead teadma mis sinu autole sobib (kas 735 küünlajuhe =745 küünlajuhe). Sa pead olema väikest viisi nagu patsient kes arsti juurde pöördudes endale ise diagnoosi paneb ja siis näitab kirurgile veel kuidas lõikama peab :)
Lembit
Postitusi: 45
Liitunud: 05 Juul 2005 07:32

Postitus Postitas Lembit »

ei hakanud uut juhtmeteemat tegema, seega küsimus siia .

Kas www.autoosad.ee-st tasub osta e23 728 küünlajuhtmete komplekti ?

hind:581 eeki, inglismaa omad !

küsin sellepärast, et paljud on nurisenud autoosad.ee kaupade kvaliteedi üle !
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Lembit kirjutas: Kas www.autoosad.ee-st tasub osta e23 728 küünlajuhtmete komplekti ?

hind:581 eeki, inglismaa omad !

küsin sellepärast, et paljud on nurisenud autoosad.ee kaupade kvaliteedi üle !
Mina küll ei saa nuriseda, kuigi ma olen tellinud sealt päris palju.
Autoosad.ee pakub tihtipeale välja mitme tootja detaile. Ühed enamasti odavama otsa asjad ja teised kvaliteetse saksa tootja varuosad. Konkreetselt e23 süütejuhtmete näitel mingi tundmatu inglise tootja vs. beru (kes vist peaks olema ka bmw originaaljuhtmete tootja).
Seega, kui kvaliteeti otsid, siis vali beru :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

ma saan loodetavasti neljapäeval kätte enda omad, tellisin falleroonist, maksma hakkavad 600. Eks ole näha kas sobivad täpselt ja millise kvaliteediga nad on
635csi
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Juhtmed käes. Tootja on ignotec, pidi pmtslt champion olema (mitte et see mingi teab mis kõva firma oleks). Juhtmed on sellised pehmed ja odava olemisega aga auto panid nad igatahes tööle.
635csi
Lembit
Postitusi: 45
Liitunud: 05 Juul 2005 07:32

Postitus Postitas Lembit »

Iff, kas su uued juhtmed on silikon juhtmed ?

Ma esialgu rüüstasin enda e28-t, enamvähem korralikud juhtmed sain. Aga lähitulevikus vaja uued osta.
insenerihakatis
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Silikoon jah
635csi
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Kaevan vana teema ülesse. Peaks Baurile (M10) uued süütejuhtmed panema. Vaatan, et Ladu24 on Beru ja Ignoteck'i juhtmete hinnavahe pea nelja kordne. On nende viimati nimetatutega keegi pikemaajalisi "loomkatseid" läbi viinud ja oskab nende kvaliteeti kommenteerida? 900 vs 200 kr on suht suur hinnavahe ja paneb kukalt kratsima.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
rints
Postitusi: 80
Liitunud: 18 Juun 2005 06:54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rints »

Mitte beru, vaid bremi on originaaljuhtmete tootja. Forsist sai e28 535-le bremi juhtmete komplekti 1800EEK.
M535i
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lamp »

muuseas mõningad 6sil juhtmed on poole odavamad, sest neil puudub kompl nn sensoriga juhe
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
Vasta