K: Auto transport Saksast Eestisse

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

K: Auto transport Saksast Eestisse

Postitus Postitas omega »

Oskab keegi soovitada mõnda firmat või inimest, kes toob tellimise peale autosid Saksast Eestisse. Ja toomise hind võiks mitte ületada 10000.- eek.
E34 & E32
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2561
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Re: K: Auto transport Saksast Eestisse

Postitus Postitas Priit »

omega kirjutas:Oskab keegi soovitada mõnda firmat või inimest, kes toob tellimise peale autosid Saksast Eestisse. Ja toomise hind võiks mitte ületada 10000.- eek.
Minu Baur toodi 2007 veebruaris umbes sellise summa eest ära. Tookord aitas mind välja foorumikasutaja enthusiast. Uuri, kas tegeleb veel!
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Sõltub kandist, kust tuua tahad. Ise olen toonud RMW-ga Kesk-Saksast ja ühe eratoojaga Lõuna-Saksast. EBKF-s toovad ka mitu meest.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Auto asub Frankfurt´is ja kõige odavam ühe otsa lennukipilet sinna maksab kõigest ~1200.- eek. Hmm, võib-olla peaks sinna lendama ja autoga pärast tagasi sõitma, tuleb odavam ja endal ka väike huvitav seiklus :wink: . Peab veel mõtlema...

Edit: Frankfurt´ist Tallinnasse on umbes 2060km, kui nüüd võtta bensukuluks 10L sajale, siis läheb selle vahemaa läbimiseks vaja umbes 3400.- kr.
1200 + 3400 + 500 (söök, jook) + 1600 (Eestis arvele võtmine) = 6700.-
E34 & E32
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

Tubli!

Postitus Postitas Baur TC »

Väga huvitav seiklus, ilma numbriplaatideta läbi mitme maa! :D

Või, kas tõesti endine Saksa omanik annab registreeritud auto üle? :?:

Mina maksan praegu 6500 - 7000 EEk - Nürnberg/Tartu treilerikoha eest!
13. August 1918, der Tag der unser Leben veränderte!
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

omega kirjutas: Hmm, võib-olla peaks sinna lendama ja autoga pärast tagasi sõitma, tuleb odavam ja endal ka väike huvitav seiklus :wink: . Peab veel mõtlema...
Kui aega on, siis lase käia. Saad autol kiirteel lõõrid puhtaks köhida. Aga nagu siin juba kirjutati, siis arvesta lisa 1,5K numbritele ja rohelisele kaardile saksas. See alla 7k treileri koha saamine, kui tegu ei ole ehk oma sõbra/tuttavaga, tundub küll müstiline. Viimati küsiti toomise eest 8-12k.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
kiire-lauri
Postitusi: 31
Liitunud: 07 Juun 2005 22:11
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas kiire-lauri »

ise järgi minnes arvesta väga suurte kulutustega.Mina ei toonud enda autot esimest korda ja olin juba natuke kursis asjaga aga ikka.Lennujaamast linna lähed ju taksoga ka see maksab palju.Siis vaatad hotelli või lähed oma välja vaadatud suksu juurde ju ka taksoga.Jällegi sitax raha.Siis kui masin sobib võtad ära ja ostad nr jne.

Ühesõnaga ise tooma minnes ja inimese moodi elades + väike jooma läheb kena kopikas aga reis on seda väärt.Saksas saad kihutada nagu tahad ja sama poolas, leedu ja lätis ka ainult mõned lisa eurod peavad olema rahakotivahel.
Vasta