Sobilikud makid haininadesse.

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Sobilikud makid haininadesse.

Postitus Postitas lamp »

Väike teema siis selle kohta et millised makid sobiksid hai-bmw salongi muusikaga täitma olles samas ajastule vastava välimusega. Ise olin taolise mure ees et nö uut vilkuvat maki ei tahtnud panna autosse silma riivama ja vanemad automakid suht raskelt kätte saadavad, mis olemuselt siis nö korralikud ja ilusad. Enda mure makid lahendasin sellise aparaadiga http://noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=196&id3=1435 minu meelest välimuselt sobib e28 kerega masinasse nagu valatud ja teh. andmed ka suht talutavad :)
Viimati muutis lamp, 21 Mai 2008 21:52, muudetud 1 kord kokku.
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Kasutan isegi sedasama. Tundub enamvähem kvaliteetne (Saksa toode). Küll ei kasuta sisest võimendit seega seda hinnata ei oska. Esipaneel sellel ära ei käi! Välimus kuigi väljakutsuv ei ole aga meie tänaval liigub igasuguseid.

Minu arvamus on et haidesse sobivad makid mida toodeti kusagil 90ndate keskpaigani. Ise olen siiani eelistanud Pioneeri vanu seeriaid aga neid pole enam kusagilt võtta (ehk vaid eBay) ning plaadilugejad on neil vanaks jäänud.

Üldiselt pooldan mina sellist tagasihoidlikku uut (nagu eelnev) või siis lahendada vana kassettmaki, mitme sisendi ja vähemalt nelja väljundiga võimendi ning näiteks mõne mp3 mängija (iPod) kooslusega. Eks üks foorumikaaslane räägib kui tahab :wink:

edit: keegi võiks siia läbi aegade kasutatud originaalmakkide pilte ja tüüpe panna!
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas meelis k »

Ostsin E28 jaoks 100 krooniga Bavaria Reverse C3. Peaks kõlbama küll. Kui keegi tahab seda vanema BMW maki vastu vahetada, olen nõus.

Kehvapoolne pildike ka
Pilt
e28 528iA '84
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Tänapäevased Becker'i mängijad on mõnusa klassikalise välimusega ja sobivad ilusti oma kujunduse, ning valgustuse poolest haininasse. Enda E23'e plaanis ka midagi sellist soetada. Pilti pole võtta kahjuks.
ullivilli
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Apr 2008 22:29
Asukoht: TLN

Postitus Postitas ullivilli »

Muide mul peaks olema üks vana pioneeri makk.. kassetikas... eest käib paneel ära... vedeleb niisama hetkel.
Kustas, seda pead silmas?

Pilt
VeikoS
Klubiliige
Postitusi: 459
Liitunud: 20 Nov 2007 19:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas VeikoS »

Endal haininasse üks selline varutud.
Pilt
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Endale ostsin sellised odavamapoolsed makid mõlemasse autosse. See Clarion sobib veel eriti hästi valgustuse ja disaini poolest BMW-sse :


Pilt

Pilt
E34 & E32
margus
Postitusi: 153
Liitunud: 08 Juul 2007 15:34
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas margus »

Pooldan ka pigem Beckeri toodandut oma kvaliteedi ja klassikalise välimuse poolest, kuid enamasti ei käi neil paneel eest ära ja ei kipu nad ka MP3 mängima.
e28 M535i
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

meelis k kirjutas:Ostsin E28 jaoks 100 krooniga Bavaria Reverse C3. Peaks kõlbama küll.
IMO on selline uuem originaalmakk haisse täiesti sobilik. Läheb interjööri ja taustavalgusega hästi kokku. Kuueses on mul sarnane REVERSE RDS. Kui Bauri hakkan kokku lappama, siis sinna on valida, kas ka RDS või Grundigi kassetikas koos 6 cd-box'iga. Vist siiski viimane, kuigi keegi neid plaate eriti ei viitsi kuulata. 02-st loobin aga kogu audiocrap'i välja. Sinna ei sobi mittemiski. :)
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas meelis k »

Ruut kirjutas:
meelis k kirjutas:Ostsin E28 jaoks 100 krooniga Bavaria Reverse C3. Peaks kõlbama küll.
IMO on selline uuem originaalmakk haisse täiesti sobilik.
Ma arvan kah. Helivõistlusele ei lähe sellega nagunii.
Kui keegi tahab seda uuemat makki endale, siis olen nõus vahetama vanema BMW originaalmaki vastu. Peaasi, et raadio töötaks :)

Mul enda oma vist on pärit 91 aasta e34-st paprate järgi.
e28 528iA '84
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Minu bauri helilahendusega on vist enamus kursis.
Vana "tissidega" kassettmakk on pandud käima läbi võimendi. Bassikõlarid on istmete all ja aknakolmnurkadesse on lisatud tweeterid. Eesmised kõlarid on originaalid ja taga polegi midagi (bauril läheks mahalastud katus kõlarite peale).
Sellise süsteemi loomise peapõhjus oli lihtsalt see, et originaalmakki polnud maantesõidul enam eriti kuulda... samas loobuda sellest kah ei raatsinud.
Antud süsteemi pakutav heli on minu meelest üle ootuste hea :)
Makk on selline:
Pilt
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Selline link jäi ühte foorumiteemat sirvides silma:
http://www.astralsilber.de/becker/becker.htm
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Mingi uus Becker, Mexico Retro. Sellise paneks kordagi kõhklemata mõnda E3/E9 keskonsooli ilutsema :).

http://www.hifidump.nl/catalog/images/mexicoretro2.png
ullivilli
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Apr 2008 22:29
Asukoht: TLN

Postitus Postitas ullivilli »

Nu jah, aga mitu sitaks raha see maksta võib ja kas seda eestis üldse on kuskil :P

http://www.audiocity.ee/tdetail.php?cat ... 5c93697355
Hinda ei ole kahjuks.
Aga vaadates teiste hindu, siis ma kardan, et liiga palju :?
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Arvestades välja tootud Beckeri võimalusi, välimust, ilmselgelt ka kvaliteeti, ei ole hind (999.99 naela ehk umbes 20k eek) nii müstiline midagi. Palju maksab korralik automakk + korralik navi seade ning mõlemad retrolookiga?
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Välimuselt sobib becker retro tõesti suurepäraselt klassikusse. Kahjuks on hind uuena siiski üle mõistuse kallis. Miinustena nimetaks veel cd (saab lisada boksi, makk ise mängib ainult mälukaartide pealt) ja viidete puudumist. Navi kasutamine on ka suhteliselt ebamugav võrreldes eraldi selleks mõeldud seadmetega. Ei maksa nüüd valesti aru saada, mulle vägagi meeldivad beckeri makid ja kindlasti ostaks enda autosse ka retro kui kuskilt hea hinnaga saaks aga hetkel on turul oluliselt parema hinna/kvaliteedi suhtega isendeid (umbes samasse hinnaklassi jääb näiteks ODR2). Odavamasse hinnaklassi jääb näiteks see
Pilt
hind umbes 7-8K eeku
Tõenäoliselt tuleb ka enda autosse kunagi samasugune
635csi
ullivilli
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Apr 2008 22:29
Asukoht: TLN

Postitus Postitas ullivilli »

Vbolla pakub kellegile huvi... Kuna päris turuhinda ei tea.. aga jäi audiklubis silma.
kasutatud Becker Mexico CC+ 10 CD BOX 4k ...
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=54076
Kasutaja avatar
tyler
Postitusi: 3
Liitunud: 31 Aug 2008 22:22

Postitus Postitas tyler »

nakamichi cd-500.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Jäi selline kuulutus silma - hea just CDbox pärast.

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=62746

Pilt
Vasta