K: E21 ostu kohta.

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Kasutaja avatar
Tiina
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Mai 2005 18:49
Asukoht: Tallinn

K: E21 ostu kohta.

Postitus Postitas Tiina »

auto on ´81 E21 316 1,8. tegu on Belgiast toodud masin oma 10a tagasi ja seisnud pool aastat. E30 pealt võetud 1,8 karpar mootor ja neljase kastiga. roostega on asi nii,et poolraam ja küljekarbid on läbi. ülejäänud kere on suht pindmise roostega. nelja esitulega ja 90% originaalis! ja söidab isegi

küsimus on nüüd selles,et kas tasub osta sellist autot 2000 eesti krooni eest?
Mida üldiselt siine rahvas sellise mootoriga e21 pihta arvab?
Tore oleks kui neljapäevaks keegi mingisugusegi arvamuse avaldaks asja pihta :)
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Oleksid pidanud minu 320-i vastu rohkem huvi tundma :(
Aga jah igaüks suhtub autodesse erinrvalt ja mulle see
Tiina kirjutas:E30 pealt võetud 1,8 karpar mootor
ei meeldi.
Tiina kirjutas: roostega on asi nii,et poolraam ja küljekarbid on läbi. ülejäänud kere on suht pindmise roostega
Poolraam läbi :(

Et mingit hinnangut anda tuleks autot oma silmaga näha.

OT: Broncol ju auto müüa, äkki saate kokkuleppele.
Järelmaks jne.



priidu täna õllenePilt
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

E30 pealt pärit M10 karpamootoris pole ju halba midagi, kas seal üldse on mingit tõsiseltvõetavat erinevust võrreldes E21 peal oleva M10 mootoriga?
Iseenesest on see üsna lollikindel ja igapäevasõidukile väga sobiv mootor, ütleks, et isegi parem valik kui vana M20B20 (karburaatoriga).
Kere kohalt... kui poolraamid juba läbi on võib üsna kindlalt arvestada, et läbivat roostet veel on mujalgi varjatud kohtades... kui vajad klassikalist sõiduvahendit pikemaks ajaks siis parem vaata võimalikult korraliku kerega isend, kui aga lihtsalt ajutist liikumisvahendit tasub tähelepanu pöörata mootori, summuti ja sildade seisukorrale.
Viimati muutis Arvo, 17 Juul 2005 20:42, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Mina isiklikult ei arva sellest autost midagi. Mootoriga on juba mingi ratsimine tehtud, kere tundub suht läbi olevat (seda arvan praeguste vigade ütluste põhjal) ja üllatusi tuleb kindlasti veel palju. Kui auto saad kätte 2000 raha eest siis remondiks võid julgelt 10-15 tuhat arvestada. Muidugi enne ostu tasuks natuke põhjavaipa kergitada, tagumise sillatala kinnituskohti vaadata, esimeste poolraamide üleminekukohti, tiibade aluseid lanzeroni tugevdusi ja palju veel. See pindmine rooste võib vägagi petlik olla. Sellise raha eest naljalt korralikku e21 ei müüda.
Rahulikku närvi ja kainet pilku auto ostmise puhul, ei ole mõtet hetke emotsiooni ajendil autot ära osta, pärast võid kahetseda. Kõige parem võta mõni erapooletu, natuke asjalikuma pilguga inimene kaasa, selline võib nii mõndagi huvitavat auto juures leida mida ise suures ostutuhinad ei märkagi :) .
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lamp »

Käisin ise masinat vaatamas pöhi korras st vahetatud ja summuti on uus ja sillad on korras, öli lekkeid pole. Autol tehti viimane kereremont 2000 aastal ja kaasa saab veel 5-se käimari ja mootori ploki. Lanserid ja asjad suht korras. Muidugi hinna kohapealt see ka et auto kuulub tuttavale :)
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

lamp kirjutas:Käisin ise masinat vaatamas pöhi korras st vahetatud ja summuti on uus ja sillad on korras, öli lekkeid pole. Autol tehti viimane kereremont 2000 aastal ja kaasa saab veel 5-se käimari ja mootori ploki. Lanserid ja asjad suht korras. Muidugi hinna kohapealt see ka et auto kuulub tuttavale :)
2k eest tundub ok ju....

võta inimene kes kokku puutunud haidega kaasa ja mulle tundub küll soodne diil:D

muidu pärast veel kuskile põlluralliks ka müüdud...
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Minu meelest kah igati mõistlik diil. Pole see m10 mootor hullu midagi ;)
2000 krooni eest saad vähemalt maitse suhu ja esimesed kogemused e21'ga kätte. Kui kunagi tõsiseks ehitamiseks läheb, siis võib ju huvitavama tooriku otsida.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Tiina
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Mai 2005 18:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tiina »

Müüjal oli mõte seda masinat kunagi ise taastama hakkata, aga kuna avaldasime ostusoovi, siis on nõus selle ära müüma, kuna ei ole ruumi ega aega seda praegu teha. hind tundub ka normaalne (ega naljalt sõitvat autot selle raha eest ei saa, pealegi veel haid :? ) Et kui neljapäevaks suuremaid kahtlusi ei tekki, läheb ostuks :lol:
E28 saab endale väikevenna :D
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Et siis mis sai asjast?
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Tiina
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Mai 2005 18:49
Asukoht: Tallinn

asjst sai .....

Postitus Postitas Tiina »

...sai see,et hetkeks ei ole veel auto ostetud. nn mehel tekkisid 10 000 põhjust, et mitte seda osta.



..........aga lootus sureb viimasena :P
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Re: asjst sai .....

Postitus Postitas nuga »

Tiina kirjutas:...sai see,et hetkeks ei ole veel auto ostetud. nn mehel tekkisid 10 000 põhjust, et mitte seda osta.



..........aga lootus sureb viimasena :P
:lol:
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lamp »

Et mina kui nn mees vöin öelda et selle kuu jooksul e21 olemas ost jäänud hetkel raha ja ruumi taha. :( kuna projekte on palju st liiga palju :shock:
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Ja nn peretylidele leiab kaaa lahenduse :wink: :lol:
Kasutaja avatar
Tiina
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Mai 2005 18:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tiina »

Nüüd siis on kindel,et selle auto ostmiseks ei lähe :cry: aga kui kellelgi teisel selle auto vastu huvi on võin vahendajaks hakata :idea:
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Asub Tallinnas? Sysi ja Nuga lähevad reedel Tallinna rokkima, et laupäeval võiks ehk üle vaadata masina :P
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lamp »

Ei asu tallinnas kahjuks, asub kuskil paide ja aravete vahel, täpset aadressi ei oska öelda kui seda üldse on.
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
raimo
Postitusi: 207
Liitunud: 18 Aug 2005 09:49
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas raimo »

olen viimasel ajal pärnu vahel näinud liikumas kahte kolmest. kas nad ka müüdavad on ei tea (või on äkki tegu asjaarmastajatega kes siin foorumis ei figureeri). arvestades et nad liiguvad siis peab seisukord vähemalt rahuldav olema.
kui huvi on võin ju kuskil nähes kontaktandmed klaasipuhastaja vahele jätta
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

raimo kirjutas:olen viimasel ajal pärnu vahel näinud liikumas kahte kolmest.
:lol: minu kolmene ehk üks neist
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
raimo
Postitusi: 207
Liitunud: 18 Aug 2005 09:49
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas raimo »

ei tea täpselt, üks on igatahes mingitsorti pruun. seda olen päris mitmel korral näinud.
Kasutaja avatar
Tiina
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Mai 2005 18:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tiina »

Auto värviks on nn tumehall,ise arvasin koguaeg,et see on must!!! ühesõnaga auto ei sõida vaid on ühe mehe talu õuepeal seisnud pool aastat. Ka ei ole auto otseselt müügis, aga kõike annab korraldada :lol:
Ja võõrastele ma usun,et auto hind võib nati kerkida ütleme nii 500-1000 võrra, aga see on lissalt minu oletus :lol:
Vasta