Sysi bemm - utoopia või tegelikkus?

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Sysi bemm - utoopia või tegelikkus?

Postitus Postitas sysi »

Sõber kirjutas kunagi ühe eksklusiivintervjuu minuga... ise intervjueeris, ise vastas... päris hästi tuli välja :D



"Sysi bemm - utoopia või tegelikkus"
Alkoholiidi eksklusiivintervjuu legendaarse bemmivennaga


Mis siis ikkagi juhtus?

Noh, tähendab, alguses oli nagu nii, et mul üldse nagu autot ei olnud ja igavesti sitt elu oli pidevalt. Naised vobsee ei vaadand mind ja noh, oleme ausad, mõnikord sain ikka peksa kah. A siis mulle kingiti üks punane auto. Ega tollega oli kah alguses jamad pidevalt- küll läks liiv sinna rataste vahele ja mõra tuli sisse ja ükskord oleks peaaegu ta sinna õue unustanud. Toas tuli alles meelde, siis suure jooksuga panin õue tagasi ja õnneks oli alles veel. Sealsamas liivakasti serva peal, kuhu ma ta jätsin.

Ja nüüd on sul siis bemm?

Vot, jah, kurat ongi. Ise kah vahel ei usu. Öösel ärkan ja lähen akna peale vaatama. Vahepeal panen puldist seda ustenuppu kah, et kas piiksub ikka veel või ei piiksu seal väljas. Mul, tead, saja meetri pealt teeb uksed lahti kui tahan. Sünge pill on ikka.

Ja naisi ikka tuleb nüüd?

Tuleb, tuleb. Kuhu mujale neil ikka minna on. Mul naabril on ju mingi kipakas Fiat, noh. Ega siis õiged naised mingi fiati-kutiga sõitma ei lähe. Ikka bemm peab olema. Ükskord, tead, mul oli nii, et mingi neli eite oli seal tagaistmel ja kaks olid ees, õed noh, ja siis oleks peaaegu mendile vahele jäänud. Napilt Maarika nägi ära, et kükitavad seal põõsas. Siis keerasin sealtsamast ära põllapeale. Naised taga kiljusid ja, kurat, ikka pulli sai täiega.

Jutud käivad, et sul olla autos nii vinge helisüsteem, et Statoili parklas on nüüd reedeti disko pidevalt?

Vaata, selle heliga on nüüd nii, et kui ma sumpa maha võtsin, onju, siis hakkas maru seda mürinat sisse peksma autosse ja siis ma lasin Rootsist endale tuua. Saad aru jah- lasin tuua. Hehehehee. Noh, igatahes, lasin sealt endale selle värgi tuua mis mul siin on ja täitsa vingelt ikka annab tümakat. Daruudi ikka vobsee kuulata ei saa vahepeal- lööb, kurat, aknad autol puruks. Ükskord kukkus peegel kah ära. Ise pärast keevitasin tagasi. Ma oskan keevitada, tead.
Kasutaja avatar
eclipse
Postitusi: 48
Liitunud: 12 Sept 2005 13:48
Asukoht: Tln. 53 814 024

Postitus Postitas eclipse »

kuidagi täiesti nõelapea pihta said asjaga :D

naiste teema on küll ju tõsijutt, ennem sõidavad nad bemmis kui fiatis/siksis...

Aga äkki paljastad ka jutu mõtte siiapanekuks..
kas oli: a.) Väga igav
b.) Mõnusalt vindine
c.) Vähese vastukaja pärast
d.) Või tuli lihtsalt hea mõte ja nüüd saab see tavaks


Tegelt oleks tore kui keegi inerviueeriks kõiki meie liikmeid, ma arvan et oleks väga huvitav lugeda..
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Sysiga on pigem see lugu, et tema mees-sõbrad kadestavad teda tema nais-fännide pärast ja seega kirjutavad sügavalt sotsiaalkriitilisi lugusid, viitamaks ühiskonnas valitsevale lauslollusele ja tarbimismaaniale.

Nii olnudki.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

tsaukiSysi.. Sul on bemm vä... :shock: :?: :?: Palju bena võtab? Ketsi ringi saab vä? Einohh see on ikka ägeeeee pill muah :D Ruulib täiega kassulsupersips kaon? muah.. mullä ka bemmid irmsasti meeldivad icicic eile olime statöili tanklas bemmidega :D ja jõime õlut kõi kolid kohal ja nalja sai. TÄIEGA!!!! tegimE igasuguseid huvitavaid asju näiteks tibid ütlesid et bemmid pidid kõige ägedamad masinad olema ou mai gaad see oli nii äge panime tehno mängima ja tümakas oli vingeee :D icicic Äei tegelt natuke lahjaks jäi tibid ütlesid et võiks kõvemini tulla a kas keegi tiab mis... Woohveri ma piak sostma et tümps ästi tuleks? ou mai gaaaaad ma i saA enam öösiti ka magada :( kogu aeg mõtlen kust saaks selle... Woohveri. okokok aga kasma seda juba ütlesin mul on Nokia telf? Seal on peal kõik nagu.... internett,bluetooth, smS ja mMs see on peris hia ja sexy telf aint temaga i saa nõusid pesta muidu on ok. A kas keegi teab kuidas ma saax oma telfi nii tuunida, et tuled vilguks kui keegi helistab???????? ja kust saaks bemmile selliseid.. sini seid tulesid mis põhja all se l list sinist valgust teevad a kas keegi tiaab miks mu auto ni palju bena võtab 30l sajale kas se on normAALNE?? piaks eeee.... diagnostikasse?? äkki minema? a tegelt just peale tankimist proovisime kas saab kummid suitsema j apalju tossu tuleb ai nyyd on paak jälle tyhi icicicic :D ei hoopis :( et sis mis m a piaks tegema tsauki.

Jaan@üritab ka sisse elada bemariomaniku edukasse ja imetabasesse (mõtte)maailma rahva vaatenurgast vaadatuna (maailm kus autod on kiired, tümps on kõva ja naisi tuleb kogu aeg).

:wink:
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

:D
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

Päris hea hahahaha :D :lol:
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

tra ma eis aaa :D istun sii nstatoilis ja lyugesin seda juttu ja naersin kõva häälega, inimesed vaatavad imelikult :D
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

:D Jaan teab värki :D
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

bemmile uued kummid

Postitus Postitas Jaan »

http://www.youtube.com/watch?v=EsWAPtwD ... re=related Kas keegi on seda lugu oma bemaris MP 3 pealt kuulanud...? Sysi? Ise võtsin kasseti peale :D
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Re: bemmile uued kummid

Postitus Postitas meelis k »

Jaan kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=EsWAPtwD ... re=related Kas keegi on seda lugu oma bemaris MP 3 pealt kuulanud...? Sysi? Ise võtsin kasseti peale :D
See lugu on OUT :D
Aga näed, ma ei olnudki seda teemat enne silmanud
e28 528iA '84
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Re: bemmile uued kummid

Postitus Postitas sysi »

Jaan kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=EsWAPtwD ... re=related Kas keegi on seda lugu oma bemaris MP 3 pealt kuulanud...? Sysi? Ise võtsin kasseti peale :D
Tõsi ta on, et Highline's on kassettmakk, mille töökorda pole ma isegi proovinud. Kevadel tuleb midagi sinna sokutada, kuigi arvan, et eelistan teistlaadi muusikat.
Kasutaja avatar
YZK
Postitusi: 216
Liitunud: 23 Okt 2006 12:46
Asukoht: Türi

Postitus Postitas YZK »

originaali pole kuulanud,aga whiteboy remix on korra pagassist läbi käinud küll :roll:

aga teemast niipalju,et suht muigama ajas :P
RIP: e28 : 2x520i,525i,528, e30: 2x 323i, 2x e30 325E e36 :325, E36 320
Drama
Postitusi: 159
Liitunud: 17 Nov 2007 22:53

Postitus Postitas Drama »

Jaan kirjutas:tsaukiSysi.. Sul on bemm vä... :shock: :?: :?: Palju bena võtab? Ketsi ringi saab vä? Einohh see on ikka ägeeeee pill muah :D Ruulib täiega kassulsupersips kaon? muah.. mullä ka bemmid irmsasti meeldivad icicic eile olime statöili tanklas bemmidega :D ja jõime õlut kõi kolid kohal ja nalja sai. TÄIEGA!!!! tegimE igasuguseid huvitavaid asju näiteks tibid ütlesid et bemmid pidid kõige ägedamad masinad olema ou mai gaad see oli nii äge panime tehno mängima ja tümakas oli vingeee :D icicic Äei tegelt natuke lahjaks jäi tibid ütlesid et võiks kõvemini tulla a kas keegi tiab mis... Woohveri ma piak sostma et tümps ästi tuleks? ou mai gaaaaad ma i saA enam öösiti ka magada :( kogu aeg mõtlen kust saaks selle... Woohveri. okokok aga kasma seda juba ütlesin mul on Nokia telf? Seal on peal kõik nagu.... internett,bluetooth, smS ja mMs see on peris hia ja sexy telf aint temaga i saa nõusid pesta muidu on ok. A kas keegi teab kuidas ma saax oma telfi nii tuunida, et tuled vilguks kui keegi helistab???????? ja kust saaks bemmile selliseid.. sini seid tulesid mis põhja all se l list sinist valgust teevad a kas keegi tiaab miks mu auto ni palju bena võtab 30l sajale kas se on normAALNE?? piaks eeee.... diagnostikasse?? äkki minema? a tegelt just peale tankimist proovisime kas saab kummid suitsema j apalju tossu tuleb ai nyyd on paak jälle tyhi icicicic :D ei hoopis :( et sis mis m a piaks tegema tsauki.
No ikka suht täppi panid :D
Vasta