Kui kõva on sinu garaazhi katus?

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Kui kõva on sinu garaazhi katus?

Postitus Postitas sysi »

Tere,

Kuna olen täna hommikul kella üheksast praeguseni oma suvila ja garaazhide katuseid puhastanud, siis soovitan kõigil oma katused üle vaadata.

Nimelt 323i garaazhi puidust ristitalad olid ca 20cm ulatuses läbi vajunud - enne puhastama asumist ehitasin toestuse garaazhi sisse, et katus autot ei lömastaks. Ma isegi ei uskunud, et puit võib nii palju painduda.

Betoonist lagedega ei tohiks muidugi probleeme olla, aga kellel puidust talad, need võiks küll oma valdused igaks juhuks üle vaadata!
jossu
Postitusi: 341
Liitunud: 30 Juun 2009 18:16
Asukoht: Tartu/ Saaremaa

Postitus Postitas jossu »

meil siin saares kahe kuu lumi suvilas ja ühtlasi minu autode hoiualas.
Üks kuur andis saba meetrise lumeall, ilmselt viimastel päevadel kui lumi sulama hakkas, on üks tala ka katuse servale vajunud ühel masinal--- jama...
päev otsa mitmekesi katuseid puhastanud, ütleme et meeter maad on igal pool ühtlaselt lund, kahjuks pole varem saandki siia tulla...
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Minu garaazi katus käis ka pahempidi ära :(
Nii et parem karta kui kahetseda, tehke katused puhtaks.
Viimati muutis tanele28, 28 Veebr 2010 14:08, muudetud 1 kord kokku.
E28 525e & E28 535i
alando
Postitusi: 127
Liitunud: 23 Aug 2007 16:54
Asukoht: Muhu

Postitus Postitas alando »

Täna sai viimane katus Muhus puhtaks roogitud! Garaazil oli kohati lumekihi paksus 55cm. Loodaks, et seda tööd rohkem see aasta tegema ei pea!
Viimati muutis alando, 28 Veebr 2010 18:03, muudetud 1 kord kokku.
jx
Postitusi: 917
Liitunud: 10 Mär 2008 19:43
Asukoht: Sulbi

Postitus Postitas jx »

endal suurel hoonel nn puitkarkassiga katus, vahelagi betoonist ja pole veel probleeme tekkinud ja loodan et et teki ka... jõudu kõigile puhastamisega...
e28...
Smurff
Postitusi: 189
Liitunud: 04 Apr 2009 19:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Smurff »

Minu garaašil/tööstushoonel on vana tõrvkatus peal ja pinda on täpselt sama mis garaašil endal (230 m2). Teistpäeva järjest olen üksinda labidaga lund rookinud sealt ära. Lund on katusel kohati meeter :lol: ja nii naljaga öeldes, et kui puhtaks ei roogiks ja mingil imelikul põhjusel peaks ikka sisse sadama hakkama, siis tilguks vist küll augusti lõpuni sisse seda kraami :lol: Sisse pole kunagi sadanud aga jah igaks juhuks teen ikka katuse puhtaks. Kuigi sooja hoiab maja jälle paremini kui lumi katusel on...kahe otsaga asi. Loodan, et väga külma enam ei tule, seega jääb see sooja hoid järgmisse talvesse juba :wink:
850Ci
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

Ma lükkasin ka lume maha igaksjuhuks kuna lagi kõver oli kahtlaselt nüüd on hoov selline ja hoovis on 4 autot :D http://album.ee/node/22336477/50048960
745, R-23, R-12
Smurff
Postitusi: 189
Liitunud: 04 Apr 2009 19:31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Smurff »

Karu poiss tuli kah üks päev appi oma kamraadidega...siis sai juba peaaegu tehtud...lume paksus on ikka vägev 8)

http://www.bmwclassic.ee/galerii/Smurfi-750iL-highline/acb
850Ci
Vasta