otsin inimest kes

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

otsin inimest kes

Postitus Postitas Toivoku »

võtaks ette mu e12 taastamise ja lihvimise ning värvimise, uksed vaja taastada ja et ei kystiaks palju raha selle eest, kuna endal aega napib ja auto tahaks korda saada siis otsin tegijat.

vaja taastada 2 ust ja 2 tiiba + põll asjad käivad ennem liiva pritsist läbi.
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Re: otsin inimest kes

Postitus Postitas Sander »

Toivoku kirjutas:võtaks ette mu e12 taastamise ja lihvimise ning värvimise, uksed vaja taastada ja et ei kystiaks palju raha selle eest, kuna endal aega napib ja auto tahaks korda saada siis otsin tegijat.

vaja taastada 2 ust ja 2 tiiba + põll asjad käivad ennem liiva pritsist läbi.

räägi vast tõnisega sellel teemal
...
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Re: otsin inimest kes

Postitus Postitas Toivoku »

sass85 kirjutas:
Toivoku kirjutas:võtaks ette mu e12 taastamise ja lihvimise ning värvimise, uksed vaja taastada ja et ei kystiaks palju raha selle eest, kuna endal aega napib ja auto tahaks korda saada siis otsin tegijat.

vaja taastada 2 ust ja 2 tiiba + põll asjad käivad ennem liiva pritsist läbi.

räägi vast tõnisega sellel teemal
okei eks äkk ita postitab ise kah siia teemasse.
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Re: otsin inimest kes

Postitus Postitas tõnis »

Toivoku kirjutas:võtaks ette mu e12 taastamise ja lihvimise ning värvimise, uksed vaja taastada ja et ei kystiaks palju raha selle eest, kuna endal aega napib ja auto tahaks korda saada siis otsin tegijat.

vaja taastada 2 ust ja 2 tiiba + põll asjad käivad ennem liiva pritsist läbi.
Sellise auto tegemine võtab aega, see suht nokitsemis töö. Võiks muidu asja üle vaadata, aga kodus kahjuks enam ei ole mitte mingisugust vaba aega ja ruumi projektide jaoks. Kui auto tööjuurde viiksin, siis ei jõuaks sa seda tööd kinni maksta.
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Re: otsin inimest kes

Postitus Postitas tanele28 »

Toivoku kirjutas:võtaks ette mu e12 taastamise ja lihvimise ning värvimise, uksed vaja taastada ja et ei kystiaks palju raha selle eest, kuna endal aega napib ja auto tahaks korda saada siis otsin tegijat.

vaja taastada 2 ust ja 2 tiiba + põll asjad käivad ennem liiva pritsist läbi.
Sa ajad taga suht võimatut asja odavus ja kvaliteet tavaliselt kokku ei käi, kogu parem raha ja lase teha korralikult, e12 on minu meelest väärt küll taastamist.
E28 525e & E28 535i
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Re: otsin inimest kes

Postitus Postitas Toivoku »

nu kysingi hetkel enamvähem hinnet kah, sest ma ei räägigi mingist 5000 eegist .
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Autot nägematta ja tööde mahtu teadmatta on raske töö hinnet öelda. Tavaliselt kui korralikult kere taastada, tuleb alustada võimalikult viisakate keretetailide otsimisega, seejärel keevitus (olenevalt töömahust umbes 5000-20000). Kui plekitööga ühelpool siis värvimine, korralikke materjale kasutades ja kena lõpptulemuse saamiseks tuleb e12 mõõtu auto puhul vähemalt 15000 arvestada. Need minu ülesloetud tööd on alles algus, autol tuleb veermik taastada, mootor üle käija, päris palju nipetnäpet vidinaid läheb komplekteerimisel jne. Ühesõnaga töömaht on suur ja korralikku materjali omajagu. Kui tahad odavamalt ja lihtsamalt läbi ajada, siis pead kas ise tegema või otsima sellised nurgataguseid odavaid mehi, kes käibküll meetodil auto kokku klopsivad ja esialgu enamvähem tulemus paari kuu möödudes tuhmuma hakkab.
Ei taha sind hirmutada aga nii see asi on, kas teha korralikult või üldse mitte teha :) .
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

asi selles,et mul enamus keretööd tehtud, vajab viimast lihvi veel, ja taastada hetkel ainult kere, sest veermiku jne saan ma ise hakkam ,tehnikaga san ise hakkama, kere oleks vaja taastada enamvähem, keevitama sa ei pea peale uste mittemidagi, uksi ajan taga ja mittekellelgi pole, tiivad vbla saab tutikad, põll on konkreetselt nagu noh selline vääga pehme :S . et kes teab äkki annaks midagi kokku leppidak ui tuled ja vaatad asja yle ja annad oma hinnangu, komplekteeriksin kah ise, sinu tööks jääks värv ja eeltööd. rohkem mul vaja poles ma eeldan.
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Toivoku kirjutas:asi selles,et mul enamus keretööd tehtud, vajab viimast lihvi veel, ja taastada hetkel ainult kere, sest veermiku jne saan ma ise hakkam ,tehnikaga san ise hakkama, kere oleks vaja taastada enamvähem, keevitama sa ei pea peale uste mittemidagi, uksi ajan taga ja mittekellelgi pole, tiivad vbla saab tutikad, põll on konkreetselt nagu noh selline vääga pehme :S . et kes teab äkki annaks midagi kokku leppidak ui tuled ja vaatad asja yle ja annad oma hinnangu, komplekteeriksin kah ise, sinu tööks jääks värv ja eeltööd. rohkem mul vaja poles ma eeldan.
Suuresti oleneb ka see töö hind sellest kuidas selle ennem tehtud töö kvaliteet on kui peab kõik ringi tegema on jama :?
E28 525e & E28 535i
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

kvaliteet minu arust hea :) yks karp vist vajaks vahetamist aga tegelikult pole ta nii hull midagi, saaks sõitma oleks tore :)
Vasta