Roostekohad põhjal all ja Buvanol

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
raimo
Postitusi: 207
Liitunud: 18 Aug 2005 09:49
Asukoht: pärnu

Roostekohad põhjal all ja Buvanol

Postitus Postitas raimo »

Mida teha sellist kohtadega kuhu mehaaniliste vaheditega ligi ei pääse ?
Liivaprits jääb ka ära, sest auto pukkide peal.

Kas too Buvanol aitab ? Või on mingi muu ja parem vahend olemas.

aitäh tähelepanu eest,
raimo.
Viimati muutis raimo, 10 Veebr 2007 12:34, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Lihtsalt buvanolist pole väga kasu... Äkki oleks mõne sõbra kaudu ikkagi võimalik liivaprits auto juurde orgunnida... või siis kompressor laenata ja kõige odavam mõnesajakroonine liivapritsi otsik osta.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
raimo
Postitusi: 207
Liitunud: 18 Aug 2005 09:49
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas raimo »

tõstab vana teema üles

miks Buvanoli alla 0 kraadise temperatuuri juures kasutada ei tohi ?
mõtlesin, et pintseldaks üle kuna värvida veel nädal aega ei jõua aga tagumises garaazis pole kütet sees :?
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Seda et alla 0 kraadi kasutada ei tohi, ei tea ma midagi (ei ole ette tulnud). Kuigi tootja pakendilt loen et külmub, kuigi külmumine ei kahjusta toote omadusi. Aga soovitan kasutada vene buvanoli. Mingi PROfix nimeline on igavene soga. Pärast katsus sa seda pinda värvimiseks ette valmistada. Korralikult ära ei kuiva ja jääb selline vastik kleepuv kiht peale mida ükski puhastusaine ei taha maha võtta.
Carclassic OÜ
raimo
Postitusi: 207
Liitunud: 18 Aug 2005 09:49
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas raimo »

mõtlen nagu ka et kui ma toas soojas hoia ja seejärel lähen kiirelt pintseldan ei tohiks midagi olla.
mul on miski punast värvi pudel, "spodriba" peale kirjutatud ja kiluvaraste poolt tehtud.
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

raimo kirjutas:mõtlen nagu ka et kui ma toas soojas hoia ja seejärel lähen kiirelt pintseldan ei tohiks midagi olla.
mul on miski punast värvi pudel, "spodriba" peale kirjutatud ja kiluvaraste poolt tehtud.
Jah, ma olen ka seda punast vahest kasutanud, see ka asjalik kraam :)
Carclassic OÜ
Kiku
Klubiliige
Postitusi: 84
Liitunud: 14 Juun 2006 20:21
Kontakt:

Postitus Postitas Kiku »

raimo kirjutas:tõstab vana teema üles

miks Buvanoli alla 0 kraadise temperatuuri juures kasutada ei tohi ?
mõtlesin, et pintseldaks üle kuna värvida veel nädal aega ei jõua aga tagumises garaazis pole kütet sees :?
Seal võib lihtsalt see asi olla, et keemiline reaktsioon ei toimu nii madalal temperatuuril piisavalt intensiivselt.
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Mina soovitan miskit muud. Olen proovinud igasuguseid, aga see on parim, ise ostan seda Peterburi tee Ehituse ABC-st, vähemalt tean kus ta seal asub, nimeks on vist Ruosten Püsautuja, mingi Soome kraam arvan, pudel on väike, mingi 200ml vist ja hind 60-70 raha.
Eriti hää keevituskohtadele kandmiseks, peale pintseldamist tõmbub süsimustaks ja jätab kummilaadse kihi, värvida võis juba 3h pärast.
Garaazinurgas seisab mul veetünn, tegin sinna proovipintseldusi eri ainetega ja see on ainus mida näha, et ikka must, teised kohad endiselt roostes.
Ei soovita kasutada sellistel pindadel mida vaja pärast liivapaberiga nühkida ja värvida, näiteks ustel tiibadel ja mujal kuhu läheb vähe pahtlit.
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Väga hea on veel ka loctite roostesurm, pisikeses vist 100ml pruunis pudelis... hind tõsi oli sel päris krõbe, kui õieti mäletan siis pisut üle 100 eegi.
E24 635CSi | E10 2002
Vasta