käigukang ühes tükkis

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Tiina
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Mai 2005 18:49
Asukoht: Tallinn

käigukang ühes tükkis

Postitus Postitas Tiina »

Mul on nimelt selline probleem, et ma ei armasta vict käigukangi nuppe, sest iga auto millega ma sõitnud olen, olen suutnud need kas ära tõmmata, teistpidi pöörata või muud sellist.
Lihtsalt tekkis huvi,et kas on kunagi tehtud ka ühes tükkis käigukange, kus nupp eraldi ära ei käi? Näiteks USA või sport variantidel.
Suht piinlik värk , aga mis teha. käigukangi nupud ei armasta mind :cry: :oops:
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

kui kang on nupuga ühes tükis siis sa ei saa seda auku katvat nahka normaalselt peale
Kasutaja avatar
Tiina
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Mai 2005 18:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tiina »

nahk eriti ei huvita. peaasi,et ma normaalselt sõita saaksin. kui vaja aretan mingi süsteemi kuidas nahka ka panna :lol:
maxx_520

Postitus Postitas maxx_520 »

endal oli sama jama, et nupp tuli pidevalt 2ra jne. ostsin uue nupu mis l2x v2ga tihedalt sinna otsa ja siiani pysib kenasti;) sai isegi nii f2nn oldud, et ostsin um-ist yle 300-a originaal nupu, kyll mitte e28-a oma a uuema 5-se oma ja l2x suht raskelt sinna otsa a siiani on kenasti kinni old, oleneb mudugi kas raatsid nupu peale yle 300-ja kulutada...
Kasutaja avatar
ErR
Postitusi: 107
Liitunud: 13 Dets 2005 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ErR »

Mina lõikaksin käigukangi võlli otsa keerme ja laseks treialil teha uue alumiiniumist nupu, kuhu ka keermega ava saaks sisse lõigata, siis ei kao see nupp kuhugi ja saab käigukangi katet ka vahetada.

Edit: 1 mõte veel - käigukangi otsa kahe haru vahele poldi ava teha ja bmw embleemi alla kruvi või polt panna.
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

ErR kirjutas:Mina lõikaksin käigukangi võlli otsa keerme
Ei ole nii põhjalikult vaeva näha, tasub vaadata 70ndate bemmide käigukange. Need on kõik keermega kinnitusega ja peaks uuematega üksühele vahetatavad olema. Kui garaazi satun võin asjast pilti teha ja võibolla on isegi üks selline ülearune...
edit: veidi udune pilt aga ehk saab aru: http://bmwclassic.ee/323/album27/aad
E24 635CSi | E10 2002
Kasutaja avatar
Tiina
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Mai 2005 18:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tiina »

väga lahe oleks kui oleks üks ülearune kellelgi kuskil :P

Nujah e21 probleem on lahenenud, nyyd ainult e28, audi 80 ja volvo käigukanginupu probleemid :lol: :D
Vasta