Mure auto hoidmisega talveks

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
porkee

Mure auto hoidmisega talveks

Postitus Postitas porkee »

Tere,
kuna garaaz ja aed täis siis mure oma 7se hoiustamisega.Kuna seda autot ei kasuta talvel siis sooviks üürida mingit paika kus teda turvaliselt hoida saab.Liht kahju kui peab teda õues hoidma hakkama.See võiks olla pealinna lähedal.Endal ei tule ette enam võimalusi seega kui kellegil on ideid palun andke teada.

Ette tänades,
Porkee
porkee

Postitus Postitas porkee »

Aidake palun,mul pisar silmas kui seisab õues :cry:
inc13
Postitusi: 277
Liitunud: 07 Okt 2004 21:20
Asukoht: EU

Postitus Postitas inc13 »

porkee kirjutas:Aidake palun,mul pisar silmas kui seisab õues :cry:
Tam garage äkki ?
the only substitute for cubic inches is cubic dollars
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

porkee kirjutas:Aidake palun,mul pisar silmas kui seisab õues :cry:
Lihtsalt väike soovitus omadest kogemustest - kui on valida niiskemat sorti garaazi ja õues hoidmise vahel soovitaks pigem autot õues hoida. Roostepoiss närib umbses garaazis palju kiiremini ja nahksisu võib hallitusseene külge saada :!:
E24 635CSi | E10 2002
Renx
Postitusi: 497
Liitunud: 07 Aug 2005 21:01
Asukoht: Pealinn

Postitus Postitas Renx »

ma uurin asja...vbl jääb üks garaazhiboks varsti vabaks....ainuke asi on see, et hind suht kirves(700.-/kuu)....aga kui tahad, siis võin uurida, remondiboks´/pesula kah olemas muidu 8)
E28 520i -86 ex
E28 528i -83 ex
E28 528i -84 ex
E28 528i -84- ex
E30 318i-325i -84-94a ca. 30tk
E39 525d touring -02 - hetkeliikur
porkee

Postitus Postitas porkee »

Renx kirjutas:ma uurin asja...vbl jääb üks garaazhiboks varsti vabaks....ainuke asi on see, et hind suht kirves(700.-/kuu)....aga kui tahad, siis võin uurida, remondiboks´/pesula kah olemas muidu 8)
Ok tegelt kui võimalik võiks mõlemat uurida siis vaataks kus need ja mis kujutavad jne.

Ette tänades,
Joosep
Vasta