EBK kalender

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

EBK kalender

Postitus Postitas Ruut »

Paljud on teist kindlasti neid teemasid EBK foorumist lugenud
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=17052
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=18803
otsitakse kalendrisse pilte e21, e23 ja e24 kohta. Kellel meist siin (Jaan, Priit) masinad talvel liikvel on, võiks nende pildiotsijatega kontakteeruda.
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Masin pole hetkel seisus et teda kuskile kalendrisse panna.
Aga kui olekski siis Eesti BMW Klubi kalendrisse ma oma auto pilti ei lubaks panna. Viisakas oleks et nende kalendris oleksid pildid ainult klubiliikmete autodest.
Ei taha küll midagi halba öelda aga n.n. Eesti BMW Klubi ei vääri oma nime.
Nimeks võiks olla lihtsalt BMW Klubi, BMW Omanike Ühendus jne.

Priit ütleb (ka kainepeaga) vahel asju mida ei tohiks välja öelda 8)
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Pakuti mulle ka et saadaksin oma kuuesest mõne pildi neile, et vaatavad kas sobiks kalendrisse. Kui ma sis vaatama hakkasin ei leidnudki ühtegi HEAD pilti oma autost :x muidu oleks saatnud küll. Lubasin siis suure suuga teha pilte mõlemast oma autost, küll koos ja eraldi aga pole siiani jõudnud :( (häbi mul olgu... )
635csi
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Nojah, mul sama teema, et sellist vaatamist v22rivat fotot ei ole. Oma osa on muidugi ka sellel, et sellise pildi mida saaks kalendrisse panna, saab teha ikkagi vaid fotograaf omades vajalikku oskust ja tehnikat.

Seebikarbiga kalendri-v22rilist pilti ei tee, liiatigi veel kui kalender tuleb A3 formaadis.
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Tehnika ja fotograafi isegi leiaks, lihtsalt pole olnud viitsimist (põhjust) fotosessiooni korraldada
635csi
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Ausalt o'eldes ma ise ka rohkem seda m6tlesin, et pole nagu p6hjust olnud :)
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Priit Peljo kirjutas:Aga kui olekski siis Eesti BMW Klubi kalendrisse ma oma auto pilti ei lubaks panna. Viisakas oleks et nende kalendris oleksid pildid ainult klubiliikmete autodest.
AFAIK ei ole see otseselt Klubi kalender. Tundub, et tegelikult veavad asja foorumi kasutajad - huvilised. Ja oleks hea ka mõnda haid piltidel näha. Aga kui sel aastal ei näe, ehk siis järgmisel
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Ruut kirjutas:
Priit Peljo kirjutas:Aga kui olekski siis Eesti BMW Klubi kalendrisse ma oma auto pilti ei lubaks panna. Viisakas oleks et nende kalendris oleksid pildid ainult klubiliikmete autodest.
AFAIK ei ole see otseselt Klubi kalender. Tundub, et tegelikult veavad asja foorumi kasutajad - huvilised. Ja oleks hea ka mõnda haid piltidel näha. Aga kui sel aastal ei näe, ehk siis järgmisel
Seda jah et hetkel asi nii et see ei ole EBK kalender kuigi mulle tundus et algul oli see plaanitud kui EBK kalender.

Ei hakka siin oma mõtteid välja tooma EBK ja tema foorumi kohta.

Peace.

Priit mõtleb hoppis Uunikute Talveralli peale 8)

PS! Mida tähendab AFAIK, vastuse võib saata PS-i, et see teema püsiks nüüd teemas :)
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Priit Peljo kirjutas:Ei hakka siin oma mõtteid välja tooma EBK ja tema foorumi kohta.
Aga tee uus teema. Mul oleks küll huvitav lugeda. Seal küll võtab sõna väga erinevat rahvast aga muuhulgas ka väga asjalike tüüpe
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Ruut kirjutas:
Priit Peljo kirjutas:Ei hakka siin oma mõtteid välja tooma EBK ja tema foorumi kohta.
Aga tee uus teema. Mul oleks küll huvitav lugeda. Seal küll võtab sõna väga erinevat rahvast aga muuhulgas ka väga asjalike tüüpe
Siin tähendab e21.ee foorumit.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Jah, teeme nii, et mingit flame'i siin EBK foorumi teemal ei aja :wink:

Mina oleks t2iesti hea meelega n6us oma autot seal kalendris n2gema - kui vaid oleks m6ni foto, mis kvaliteedilt ja kompositsioonilt sobiks.
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Oleme ikka sõbrad :)

Kes tahab kalendrit siis neid saab ise küll ja küll teha. Viige ainult oma digifoto esimesse ettejuhtuvasse fotosalongi.

Näiteks: http://www.vekfoto.ee/?id=35
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
kimmo
Postitusi: 12
Liitunud: 24 Aug 2005 13:26
Kontakt:

Postitus Postitas kimmo »

Tegu ei ole klubi kalendriga vaid BMW teemalise kalendriga.

Kelledel olemas oma sõidukist hea kvaliteediga pildid või võimalus neid teha, siis oleksin tänulik.

Tallinna piirkonna inimesed, kelledel on auto, kuid pildi tegemise võimalust ei ole, võiksid klubi foorumis ühendust võtta Märdiga

Tänud,
Kimmo

Edit: kalendri kujundusnäids
porkee

Postitus Postitas porkee »

Hello,
minul ei oleks midagi selle vastu kui minu pontu oleks seal kalendris ja mõni pilt on olemas ka näit http://eku.3lite.ee/h7/IMG_7759?full=1 .


Regards,
Porkee
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

ma ei tea täpselt millise kvaliteediga pilte oodatakse, aga äkki leiab midagi kokkutuleku piltide alt? :roll:
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

pr117 kirjutas:ma ei tea täpselt millise kvaliteediga pilte oodatakse, aga äkki leiab midagi kokkutuleku piltide alt? :roll:
Minu pilte saaks vajadusel kõrge resoga küll aga kompositsiooniliselt ei ole need IMHO kõige õnnestunumad... kuna autod olid pisut liiga tihedalt pargitud jäi igasse kaadrisse ka "tükike" kõrvalseisnud haininast. :?
edit: järgmisel kokkutulekul oleme targemad ja paneme autod "luubi ja loodiga" paika :lol:
E24 635CSi | E10 2002
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

a selles mõttes.. tükike teisest Haininast, mitte mingist muust liikurist jäi peale.
minuarust pole küll probleemi, haininad ongi omade keskel kodus 8) if you know what i mean
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
kimmo
Postitusi: 12
Liitunud: 24 Aug 2005 13:26
Kontakt:

Postitus Postitas kimmo »

Update:

Kuna 1 pilt jäi kalendrist puudu ning niikuinii on jaanuar otsakorral tuli ettepanek jaanuar sellest kalendrist välja jätta.

> Seega siin kalender kärbitud kujul <

NB! E28 teksti vähevõitu. Kel entusjasmi teksti täiendada, oleksin tänulik.
Ning veel - kes näeb tekstis vigu (keele- kui ka faktivigu) võiksid sellest teada anda.
Vasta