Kogunemine Tallinnas

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Kasutaja avatar
Kristjan S
Klubiliige
Postitusi: 737
Liitunud: 18 Sept 2010 23:44
Asukoht: tallinn

Kogunemine Tallinnas

Postitus Postitas Kristjan S »

Üritus toimus suurepäraselt, kohal oli 4 autot, sai juttu puhtud ja tehtud väike tiir ka linnas.
Inimesed viskasid näppu ja vanalinnas seistes tuldi kohe ligi uurima, millega tegu
Järgmine kord juba rohkem autosi!
Pilte

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Propageerime Eesti hailiikumist!
Viimati muutis Kristjan S, 17 Mai 2011 19:08, muudetud 2 korda kokku.
e21 318i, e28 528i, e23 735i, e24 635 csi
vol2
Postitusi: 45
Liitunud: 06 Mai 2011 18:49

Postitus Postitas vol2 »

Väga positiivne üritus oli :) Kenad kaadrid haidest.

Kuna E21.ee on igati vastu haidega sõitmisele, siis vaevalt et need ilusad pildid haidest siia kauaks jäävad :(

Minu telefoni vestlus klubiliikme Priiduga lõppes Priidu järgnevate sõnadega.
Tsiteerin siin Priidu sõnu" mind ei huvita haide kokkutulekud, ma ei viitsi ja mul ei ole aega sellega tegeleda" :shock: . WTF

Igal juhul otsime uut netikeskkonda, kus pole hailiikumine keelatud.

Hetkel siis kogunemiste teema ja kruiisipildid streetrace. org Ürituste all.

Rõõmsa kohtumiseni!
E28 520i, E28 524TDA, E32 730IA x2 ja mõned E34 ka.
Ostan E23 projektikaks.
Sigmar
Tel.56913150
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

vol2 kirjutas:Kuna E21.ee on igati vastu haidega sõitmisele, siis vaevalt et need ilusad pildid haidest siia kauaks jäävad
Hakkad jälle pihta, jah?
Läinud siis Kevadgrillile, seal oli oluliselt rohkem haisid sõitmas.

Oma plõksimisega võid vabalt streetrace kolida, keegi sind siin taga ei nuta.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
vol2
Postitusi: 45
Liitunud: 06 Mai 2011 18:49

Postitus Postitas vol2 »

Ruut kirjutas:
vol2 kirjutas:Kuna E21.ee on igati vastu haidega sõitmisele, siis vaevalt et need ilusad pildid haidest siia kauaks jäävad
Hakkad jälle pihta, jah?
Läinud siis Kevadgrillile, seal oli oluliselt rohkem haisid sõitmas.

Oma plõksimisega võid vabalt streetrace kolida, keegi sind siin taga ei nuta.
Pihta millega? Loe hoolega oma seltsilise Priidu sõnu. Sa vist samasse masti kuulud. Selle asemel, et toetada haide propageerimist sõdite sellele igati vastu :shock: See on nii vana teema, et ei viitsi vaielda.

Olen ka andnud Hr Nugale lubaduse ja seda ma ka pean. Kui Hr. Nuga peab meie poolset haide promomist lubamatuks ja näeb minu ponnistustes organiseerida ka lihtsamaid kokkutulekuid siinsamas Tallinnas lubamatuks, siis olen nõus vastutust kandma ja oma teistkordse bänni saamise puhul saan süüdistada ainult iseennast.

Lihtsalt ei saa aru, mis Teid häirib. Haid on sõitmiseks ja nende omanikud peaks kokku hoima.
E28 520i, E28 524TDA, E32 730IA x2 ja mõned E34 ka.
Ostan E23 projektikaks.
Sigmar
Tel.56913150
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

Postitus Postitas Baur TC »

Lihtsalt ei saa aru, mis Teid häirib. Haid on sõitmiseks ja nende omanikud peaks kokku hoima.
Sa saad propageerida mis sa tahad! Aga üks asi on kindel, kui keegi vägistab oma vedrustus nii nagu pildid näitavad, siis seda kere ei sõida enam kauaks. Eriti E28 on amortide kinnituskohad nii kui nii nõrk - ja mingi mõttetu madalus rikkub kindlasti iga kere suht kiiresti ära!

Mis sa nüüd propageerib? Mina näen sealt 4*E28 kus ma olen päris kindel, et kaks nendest ein sõida enam kauaks! Kas se üüritus on nüüd mingi propaganda, või pigem parklahäng kus vähemalt kaks liiged näitavad oma auto kaudu, et need ei teavad tehnikast ja autodest midagi?!?

Kas se peab olema vana BMW-sõiduautode väärtuslik reklaam? Kahtlen sellest!

Positiivsest üüritusest on asi kindlasti väga kaugelt!

Kui sa tahad hirmsasti midagi teha, palun väga, lase käia, korraldage minuga koos 2012 korralik BMW/Alpina/Baltic - Open üüritus. Otsin alati tahtjad kes panustavad oma jõu BMW väärtuste hoidmiste ees!

@N.B. aga enne oppige palun liikluseeskiri selgeks ja mõttle näiteks milliselt pirnid põlevad ja kust numbriplaatid peavad kinnitatud olema - millal ja kuidas! "Diletandid óle" hüüab välismaalane!
13. August 1918, der Tag der unser Leben veränderte!
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

vol2 kirjutas:Pihta millega?
Vingumise, negatiivse suhtumise ja siltide kleepimisega. Mis tähendab, et e21.ee on vastu haidega sõitmisele? Millisesse masti ma koos Priiduga pean kuuluma? See, et Te kusagil maa-aluses parklas kõvasti diislitega tossasite ja pärast sellest ülesriputatud pildid maha korjati, ei anna sulle senini rahu? Sulle öeldi siis, et tegelesid puhta antipropagandaga.

Loomulikult on haid sõitmiseks, mina sõidan ca 10 tuh aastas oma haidega. Ma ei mäleta, et keegi oleks mul keelanud nendega sõita.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
priit282
Postitusi: 94
Liitunud: 05 Sept 2007 21:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas priit282 »

Minu vanaema ikka armastas öelda: oh lapsed, lapsed - ärge riielge!
Tahaks ka hõigata: suured poisid, jätke jonn ja jätke viha!

Hr. Baur TC - miks jälle nii teravalt?

Tahaks öelda seda, et inimestel on teatud õigused, mida mitte keegi keelata ei saa:
1) me ei saa keelata inimestel soetada endale kõige rohkem meeldivamat autot. Me ei saa. Kui inimene soovib soetada hainina, siis ta seda võimalusel ka teeb.
2) me ei saa keelata inimesel teha oma masinaga seda, mida ta tahab teha. Kui ta tahab, siis ta taastab selle originaal kujul. kui ta tahab, siis ta tuunib selle. Kui ta tahab, siis ta ei tee midagi sellega. Kui need madalad autod on tehniliselt korras, on läbinunud ülevaatuse ning passis on tempel "OK" siis milles küsimus? Ilu on ju vaataja silmades.
3) me ei saa keelata inimestel koguneda.

Kirjutasid: "Aga üks asi on kindel, kui keegi vägistab oma vedrustus nii nagu pildid näitavad, siis seda kere ei sõida enam kauaks. Eriti E28 on amortide kinnituskohad nii kui nii nõrk - ja mingi mõttetu madalus rikkub kindlasti iga kere suht kiiresti ära!"

Minu arust oleks natukene igav, kui kõik autod oleksid 100% originaal välimusega, nagu nad olid tehasest väljumisel. Ma leian, et klubis peaks lisaks originaal välimusega autodele olema ka "tuunitud" autosid.
Näiteks hr. Jaks pani oma e28-le (mis on nüüd minu valduses) kaasaegse stereo, taha klaasidele toonkile ning alla mitte hainina ajastust pärit m5 veljed. Kas see auto nüüd vägistatud? Kust läheb üldse piir vägistamise ja mitte vägistamise vahel?

Kirjutasid: "Mis sa nüüd propageerib? Mina näen sealt 4*E28 kus ma olen päris kindel, et kaks nendest ein sõida enam kauaks! Kas se üüritus on nüüd mingi propaganda, või pigem parklahäng kus vähemalt kaks liiged näitavad oma auto kaudu, et need ei teavad tehnikast ja autodest midagi?!?"

Mis on halba, kui mõned inimesed saavad parklas keset päeva kokku? Mina isiklikult ei näe midagi halba. Kas nad häirisid oma kohalolekuga kedagi? Kas muusika oli vali, kas seltskond jõi ja laaberdas? Kas seltskond vilistas kummi? Kas seltskond kihutas?
Ise sa kutsusid paar aastat tagasi rahavast punshi jooma - mille poolest sinu üritus erines sellest? Kas sa poleks oma üritusele neid madalaid autosid lubanud?

Kirjutasid: "Kas se peab olema vana BMW-sõiduautode väärtuslik reklaam? Kahtlen sellest!"

Njah - kindlasti saab paremini reklaami teha aga saab ka halvemini reklaami teha. Küsiks vastu - mida teha nende inimestega, kes viivad vana hainina vanaraua kokkuostu???
Tegelikult on nii: kui pole kehtestatud "norme" klubiliikmete/veebilehe kasutajate tehniliste teadmiste kohta; pole kehtestatud norme auto tehnilise seisukorra ja originaalsuse kohta - siis ei saa ka kritiseerida midagi.
Sellel väiksel üritusel keegi ei ei öelnud rahvale, et nad on bmwclassic klubist ja tegutsevad selle nime all. Milles probleem?

Kirjutasid: "Positiivsest üüritusest on asi kindlasti väga kaugelt!"

Millest jällegi selline väide??? Mina sain aru, et osalejad olid rahul üritusega. Kas autosid näinud inimesed nurisesid millegi üle?
Minu arust on positiivne, et on olemas seltskond inimesi, keda ühendab üks huvi - huvi haininade vastu.

Üleskutse klubi vanadele olijatele - hoidkem kokku! Toetage noori! Ärge tehke neid maha! Muidu nad ei julge põhi üritustele tulla.
Mina juba kardan oma madala tehniliste teadmiste ja mitte originaalse e28-ga üritustele tulla :)

Ainult rahu mehed!
BMW e28 535i
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

Selline suhtumine nii ühelt kui teiselt poolt võtab igasuguse kokkusaamise isu ära :D
Ühtedele ei meeldi üks asi ja teistele teine asi. Liikuvate haide ringkond on niigi suht väike, milleks seda veelgi lõhestada. Parem leida kompromiss ja aksepteerida natuke isiklikku maitset eiravaid detaile.

Nagu abielus või suhtes olles, ilma kompromissideta ei ole lihtsalt võimalik mehel ja naisel rahulikult koos eksisteerida :lol:

Nn. vanad kalad ja stiilipuhtuse austajad võiks nina natuke allapoole lasta ja tjuunijad võiks nokamütsi peast visata, mõlemale kuluks aga ära korralik suhtluskoolitus :twisted:

Minu arust on igati positiivne et mõned noored veel huvituvad hainina BMW-st. Normaalses korras hainina maksab isegi rohkem kui kõigi noorte rullnokkade ja hollika tibide lemmik e36, remondikulukus samuti haininal suurem. Seega igati tervitatav et huvilisi tekkib juurde 8)

Miks mitte ei võiks ka haid igakuiseid kogunemisi ja kruise teha, nagu usakad. Või kasvõi igakuiseid väljasõite kuhugi huvitavasse kohta nagu näiteks Vanatehnika Lustisõit. Sest alati ei ole võimalust sõita teise Eesti otsa või olla mitu päeva eemal, aga mõne tunni kruisimiseks peaks ikka leidma :)


ps. kas mul mingi jama või pildid juba maas, aga mina enam pilte ei näe :?
ex e28 525i, ex e28 528i, ex e21 316
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

Eks kõikidel ole kujunenud oma suhtumine ja silmavaade.

Aga kui kusagil saavad kokku mingisugused inimesed, ühiste huvidega, näitavad oma autosi, ajavad juttu..mida iganes head meelt teeb

Siis tulla ja öelda, et see ja see nüüd on täitsa mõttetu, auto oma soovi järgi tegemine lausa vägistamine.

On neid kes on originaali fanattid, on neid kes "vägistavad autot" et teha teda pilkupüüdvaks.

Kui ei sobi sellised üritused teie aurust..siis pole ka mõtet hakkata lolli mängima.

Olgem õnnelikud üldse, et haininad ei ole mingisuguste põllurallikatena kusagil.

Igaühe tegemisel on oma piir. Aga teiste silmis ületatakse see alati.

Ma pigem toetan seda pisikest kokkusaamist:) Oma punt n.ö seltskond, on alati parem kui suurel hulgal inimesi

Samas märgin ära, et toetan priidu arvamust.
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Sigmar, point on selles, et EKBK toetab igati kvaliteetseid haiüritusi. Aga olge head, nähke ürituse kallal veidi vaeva. Pole ju keeruline organiseerida enamat kui parkas kokkusaamist. Haiomanik pole ju mingi saamatu vennike. Ei peagi olema mingi überkava, vaid lihtsalt mingi konkreetne plaan, mingi külastus - ühesõnaga mingi nägemus. Kui see kõik on olemas, siis saab ka kokkusaamise ilusti ürituste teema alla lükata.

See ei ole ei minu, Priidu ega kellegi üksikisiku kiiks, vaid kõigi klubiliikmete poolt heakskiidetud pikaajaline strateegia. Proovime ikka oma ninaalt kaugemale vaadata ;)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
J-Rider
Postitusi: 159
Liitunud: 14 Juun 2010 22:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas J-Rider »

:lol: Noo jah.
https://www.facebook.com/thelowGarage / Autode hooldus, remont ja ümberehitus! Raimo 55 636 900
Kasutaja avatar
Kristjan S
Klubiliige
Postitusi: 737
Liitunud: 18 Sept 2010 23:44
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Kristjan S »

Igati nõus Hairaideri mõttega, korraldada igakuiseid kogunemisi, ei saa nagu aru, et mis mõtet on autot ehitada ja mitte sellega sõita, mina isiklikult arvan et see kui korraldatakse kaks kogunemist aasta jooksul üks Põlvas ja teine kusagil samasuguses p. augus , siis ei näegi Eesti rahvas neid autosi kunagi, vaid enamus aega seisavad nad pimedas garaazi nurgas, SELLEL EI OLE mõtet, ma tahan näidata oma ilusaid haisi inimestele, ma sõidaks kas või iga päev ringi ja naudiks seda, ma ei viitsi oodata pool aastat mingi üritust, mis toimub kusagil .....

Mõte on selles, et saame kas või peale tööpäeva mõni päev kokku, räägime tund aega ja lähme lahku, kas või mõne autoga, lihtsalt räägime ja sõidame- see on juba ülitegija.Ei ole vaja asja pool aastat ette planeerida.
Võtke eeskujuks ameerika autod ja bmw club-neil toimuvad kogunemised iga teisipäev ja neljapäev, milles on probleem, meie ei pea ju ni tihedalt neid tegema, aga ikkagi võiks teha tihedamini kui praegu.Ma võikski edasi kirjutada, aga pole vist mõtet.Meie jätkame oma kugunemistega ja loodame et rahvast liitub :D
e21 318i, e28 528i, e23 735i, e24 635 csi
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

No anna olla. Härra Sigmar, ära vääna sõnu. Vestlus lõppes kui ütlesin et mul ei ole kahjuks huvi ega aega konkreetset kogunemist korraldama hakata ning sina lõpetasid seepeale solvunult kõne.

Palun, astuge klubi liikmeks, tõestage ennast ning korraldage üritusi. Kasvõi iga nädal, kui need on meie ideede väärilised. Keegi ei ole öelnud et väikesed kokkusaamised on mõtetud, lihtsalt ametlike ja Meie üritustena me neid arvesse ei võta.
Kes siin teemas sõna võtnutest on klubiliikmed? Kes siin on andnud reaalse panuse selle tegevusse, mitte ainult oma autot ja armastust selle vastu üles kiitnud ja väidetavaid "maailmavaateid" selgitanud?

Sina, Sigmar, võta ühendust- ma leian selle aja sinuga kohtuda ja asjad selgeks teha.
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
cheech
Postitusi: 268
Liitunud: 28 Dets 2009 17:28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas cheech »

J-Rider kirjutas::lol: Noo jah.
Sama siin :D
vol2
Postitusi: 45
Liitunud: 06 Mai 2011 18:49

Postitus Postitas vol2 »

nuga kirjutas:Sigmar, point on selles, et EKBK toetab igati kvaliteetseid haiüritusi. Aga olge head, nähke ürituse kallal veidi vaeva. Pole ju keeruline organiseerida enamat kui parkas kokkusaamist. Haiomanik pole ju mingi saamatu vennike. Ei peagi olema mingi überkava, vaid lihtsalt mingi konkreetne plaan, mingi külastus - ühesõnaga mingi nägemus. Kui see kõik on olemas, siis saab ka kokkusaamise ilusti ürituste teema alla lükata.

See ei ole ei minu, Priidu ega kellegi üksikisiku kiiks, vaid kõigi klubiliikmete poolt heakskiidetud pikaajaline strateegia. Proovime ikka oma ninaalt kaugemale vaadata ;)
Teie arusaam haide liikumisest on mulle selge. Selge on ka see, et inimeste nägemused haidest on erinevad. Kellele madal, kellele kõrge, kellele Rusty, kellele ülikorralik stock(ainult pühapäeviti sõitmiseks, ilusa ilmaga), kellele tossav diisel.

Meie eesmärk on koguneda aeg ajalt, jagada muresid ja rõõme, võrrelda teineteise autosid, kruiisida, pildistada, ühesõnaga teha kõike mis seotud haidega ja vanakooli autodega üldse.

Kogunemiskoht on meelega avalik ja lihtne-inimestel lihtsam kokku tulla ja näevad ka teised eestlased, et meie tänavatel liigub ka midagi muud kui euroökop.sk.

Mis puutub streetrace.org ja seostamist kogunemist mingi kindla missiooniga, siis vaadake mitu korda on reisserid käinud lastekodudes, teinud annetusi jne... Mitu autoklubi on seda üldse teinud?

Hr. Baur. Ei hakka kedagi avalikult laimama, aga ilmselt pole te eriti kodus autode ehitusega ja ümberehitusega ja kogu teie "tarkus" põhineb millele?
Teie pole neid ümberehitatud autosid ju näinudki-palun ärge siis rääkige sellest. Peale isikliku arvamuse mis punšipudelist aegajalt välja lendab?

Ja Hr. Priit. Mina ei vääna sõnu, ja minu solvamiseks on midagi enamat vaja, kui telefonikõnet, või millegi keelamist. Olen piisavalt vana ja sõitsin haiga juba 90-ndatel. Sõidan ka edaspidi.

Tõesti poisid, see nokkimine ja sõnasõda tüütab ära.
Igatahes ma loodan, et jää hakkab sulama.... Saame kõik lõpuks kokku, räägime suud puhtaks ja leiame rohkem teineteise mõistmist.
Kõigil on olemas minu kontaktid. Ja Hr. Nuga nüüd ka otsaga Tallinnas. Mis meid segab kokku saamast ja asjade läbirääkimiste pidamist? Mitte miski.

Hetkel siis oleme "peidus " streetraces. Ja varsti tuleb uus teema ülesse ka EBK foorumisse ning E30 seltsi(nemad ju ka puhtad vanakooli bemmid!).
Samuti saime vihje vana aja autode kogunemisest Nõmme turul. Küll 35 a. ja vanemad, aga eesmärk ju ühine- kasutame ja levitame vanakooli autode positiivsed hõngu- sõltumata margist.

Kõike mõtteid ei jõua kirja panna-saame kokku!
E28 520i, E28 524TDA, E32 730IA x2 ja mõned E34 ka.
Ostan E23 projektikaks.
Sigmar
Tel.56913150
Muhv
Postitusi: 272
Liitunud: 13 Nov 2005 14:44

Postitus Postitas Muhv »

Julgen arvata, et härra BaurTC ei tea pooleks lõigatud või suisa minema visatud vedrudest tõesti mitte midagi. Küll on ta Saksamaal pool elu töötanud selle põlvkonna masinatega, sh ka tehasele lähedalseisvates võidusõidumeeskondades. Seetõttu teab ta neist keredest kordades rohkem kui mõni siinne vedrupoolitaja. Haugud vale puu all.
vol2
Postitusi: 45
Liitunud: 06 Mai 2011 18:49

Postitus Postitas vol2 »

Muhv kirjutas:Julgen arvata, et härra BaurTC ei tea pooleks lõigatud või suisa minema visatud vedrudest tõesti mitte midagi. Küll on ta Saksamaal pool elu töötanud selle põlvkonna masinatega, sh ka tehasele lähedalseisvates võidusõidumeeskondades. Seetõttu teab ta neist keredest kordades rohkem kui mõni siinne vedrupoolitaja. Haugud vale puu all.
Siis võiks Hr.Baur ju jagada tehnilisi kogemusi noortele algajatele selle asemel et tänitada, jooma kutsuda, ja käsikäes pedemoodi jalutamisest rääkida.

Sellise teie poolse käitumise vastu ma just sõdingi. Abi , ega koostöö, ega terekätt uutele noortele ei ulatata. Nagu ka sinu postist näha.
E28 520i, E28 524TDA, E32 730IA x2 ja mõned E34 ka.
Ostan E23 projektikaks.
Sigmar
Tel.56913150
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Kui siin teemas isiklikku poriloopimast hakatakse harrastama, siis läheb teema tõesti lukku. Ja mitte sellepärast, et EKBK klassikalisi BMW'sid ei tahaks propageerida vaid sellepärast, et sellist klähvimist pole siia foorumisse vaja. Kui tahate kellelegi sitasti öleda, siis palun PS'i.
Jah, see käis sinu kohta Sigmar, kes sa järjekordselt üritad lihtsamate kokkusaamiste diskussiooni isikliku solvumise ja teiste mustamisega ära summutada.
vol2 kirjutas:...selle asemel et tänitada, jooma kutsuda, ja käsikäes pedemoodi jalutamisest rääkida.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
priit282
Postitusi: 94
Liitunud: 05 Sept 2007 21:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas priit282 »

vol2, krt, palun võta sina ka tuure maha!

Kohe mitte ei sobi kui foorumi jutt muutub argumenteerimata lahmimisks ja isiklikul pinnal solvamiseks. See kohe mitte ei sobi.

Minu arust on sellised väiksed kogunemised ok. Kas klubi juhtkond toetab seda või mitte - oma haininadest tuttavatega kogunemist see ei takista. Küll aga on halb reklaam hainina rahvale see, kui kinnises parklas lastakse autost diisli musta välja ning siis konkreetsed pildid teistele vaatamiseks foorumisse üles pannakse.
BMW e28 535i
ervin911
Klubiliige
Postitusi: 142
Liitunud: 09 Mär 2006 22:16

Postitus Postitas ervin911 »

Minu jaoks on selle foorumi üks eeliseid see, et on jäädud viisakuse piiridesse üksteisega suhtlemisel. Kui üks nimene ei suuda oma mõtteid selgeks teha ilma küsitava väärtusega väljendeid ja repliike kasutamata ning pideva provotseerimiseta siis minul isiklikult on sellist norimist vastik lugeda. Minu autodel on ka klaasid kiletatud,valed rattad, valed tuled, vale audio, üpris suure madaldusega jne. Kuigi mul on kõik need originaal asjad olemas ja kunagi panen need asjad kindlasti oma autodele külge ja võtan ka kiled ära. Millal ma auto täielikult originaaliks teen sõltub enda tujust ja maitsest mis aja jooksul muutub (mida vanemaks, seda rohkem originaali poole). Hetkel veel olen ma auto sellise välimusega rahul. Need aastad, mis ma olen selle autoga üritustel käinud pole keegi öelnud, et pane õiged rattad või tõmba kiled ära jne. Kui keegi räägib oma teemas mingist projekti madaldusest ja sellel teemal on huvilisi siis keegi ei ole seda otseselt halvustanud, ning selle auto teemas suhtlevad need keda see huvitab. Häirib see, kui inimene, kes otseselt ei tunne kedagi ega ei ole aru saanud selle foorumi suunitlusest hakkab siin kedagi halvustavalt kommenteerima.
Kui on isiklikke kommentaare siis tel. 53329876
Suletud