velgede lakkimine/värvimine

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

velgede lakkimine/värvimine

Postitus Postitas Ruut »

Täna, igavusest ja tärkavast alaväärsuskompleksist :lol:, otsustasin kuurinurgast ülesse otsida oma 17" valukad. Esialgne pilt ei olnud just meeliülendav.
Pilt

Mõtlesin, et nühin teist veidi ja esialgne tulemus sai selline.
Pilt
Pilt

Nüüd küsimus siinsetele professionaalsetele ja asjaarmastajatest automaalritele. Kas saab laki kanda otse alule, või peab ikka kruntima-värvima-lakkima? Ise mõtlesin, et käiks velje veel peenikese (800?) liivapaberi ja poleerpastaga üle ning viskaks laki selga.
Kasutaja avatar
siim528
Postitusi: 250
Liitunud: 05 Jaan 2005 01:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas siim528 »

ma ei usu et ainult lakkimisest sul midagi välja tuleb. ise olen suht vähe kokku puutunud velgedega. olen teinud ikka nii et krunt värv ja lakk üldiselt. pulbervärv on suht kindel aga peab olema väga proff mees kes teeb.
soovitaksin kuulata maad just pulber värvimise osas. tulemus jääb kestvam.
edu.
janno
Postitusi: 10
Liitunud: 13 Aug 2008 22:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas janno »

saab otse lakkida küll aga ega see kaua seal peal ei püsi. Parem oleks ikka kruntida ja siis värvida. mersul on originaal veljed palju lakitud halja alu peale aga hakkavad oksüdeeruma ja lakk kooruma suht kiirelt. ma olen ise neid teinud aga ei soovita.
m635csi
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

Antud velje värvimine oleks küll minumeelest kuritegu... Ainult lakkida :)
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Keegi viitsib nii vanu teemasid läbi vaadata. :)
Veljed läksid alla ilma igasuguse värvimise ja lakkimiseta. Nüüd oleks vaja jälle poleerida. Aga tuleval hooajal liigub kuuene tõenäoliselt 14" veljel, sest nende peal olevad rehvid vajavad läbitöötamist :)
CSi, ti, i, RT, TC1, D
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

KUI suvel sõidad siis ei pea neid lakkima! lihvi nad vesikaga 800-1500 üle ja poleeri ära! on olemas spts vaha+poleerimis vahend, kord nädalas piisab vahatamisest arvan. ise vahatasin peale igat pesu, lakk võtab osa läikest ära!
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
SILT
Postitusi: 23
Liitunud: 09 Jaan 2009 23:25

Postitus Postitas SILT »

Hetkel tegemisel Style 5 BBS 17" kärgedega (2-e osalised), lihvimise osas alustada mingi P240-400-800 (oleneb, mis seisukorras on) ja teine voor siis P1500-2000. Mingid vennad teevad P4000 ka... P800-ga viimasena tehes võib korraliku tulemuse ära unustada. Soovitaks 3M liivapaberi- ja poleerimisotsikuid.
Vasta