Kas ma olen liiga vanaks jäänud?

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

Kas ma olen liiga vanaks jäänud?

Postitus Postitas Baur TC »

Ma ei tea kas asi on minust, aga võib olla olen ma lihtsalt liiga vanaks jäänud.

Mind häirib varuosade rubriigist vahepeal kauplemine kasutatud kuludetaillidega!

Ma ei kujuta ette, kes ostab näiteks kasutatud piduriklotsid, kettad, amortid ja veel sellist "stuffi".

Ma ei ole vastu kui keegi pakub näiteks kasutatud Koni amortid - kui ta just vahetab oma vedrustus pehmemate variantidega välja - aga kasutatud pidurikettad?

Ootan vastukarja siin foorumist - olen ma liiga nõudlik?
13. August 1918, der Tag der unser Leben veränderte!
s2si
Postitusi: 132
Liitunud: 04 Mai 2010 23:17

Postitus Postitas s2si »

Kui kuluosad on korralikud ja selgelt veel ohutult kasutatavad, siis mina ei näe probleemi, kuigi ise soetan silla ja piduriosad ikka üldjuhul uued. Muidugi kui tegemist on kallimapoolsete asjadega, nagu amordid vms siis vaatan üle ka kasutatud varuosade turu. Aga eks sellega on sedasi, et kui on ostjaid, siis on ka pakkujaid. Vabaturumajandus, igaüks ise teab mida ostab ja müüb, piirata ei ole mõtet
Muhv
Postitusi: 272
Liitunud: 13 Nov 2005 14:44

Postitus Postitas Muhv »

Baur TC - vaata, eestlased on selline keskkonnateadlik rahvas, kellegi prügi on teise jaoks alati täiesti asjalik asi.

(Nüüd ridade vahelt loe: me oleme vaesed!)

Vaesus pole häbiasi - palju innovaatilist on sellest sündinud. (palju on surma ka saanud)
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Lugupeetud BaurTC!

Asi võib olla ka vanuses, aga ennekõike selles, et sul on liiga palju aega üle ja sa tegeled asjadega millega ei peaks tegelema. Kasvõi varuosarubriigi teemade liigse lugemisega. Arvatavasti sul ei ole sealt nagunii soovi midagi osta.

Samas, kui on liiga palju aega siis on inimene pensionil, loodan, et sinul see aeg ei ole veel käes ? Või juba on :D

@ lahedat Draakoniaastat !
e28
V8
Postitusi: 98
Liitunud: 16 Jaan 2009 06:04

Re: Kas ma olen liiga vanaks jäänud?

Postitus Postitas V8 »

Baur TC kirjutas:olen ma liiga nõudlik?
Pakun välja et sa oled liiga nõudlik :D
Vabad inimesed vabal maal teevad mis tahavad, kui just üksteist päris tükeldama ei hakata.
Minu turbo e28 veel seisab kuidagi koos :cry:
Aga kunagi saab paremaks :wink:
Kasutaja avatar
Kristjan S
Klubiliige
Postitusi: 737
Liitunud: 18 Sept 2010 23:44
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Kristjan S »

Olen igati nõus Cardoga, TC l on aega igasuguste probleemide jaoks :D
e21 318i, e28 528i, e23 735i, e24 635 csi
eix22
Postitusi: 402
Liitunud: 30 Juun 2009 11:13
Asukoht: tõrva

Postitus Postitas eix22 »

Ei ole ta midagi liialt nõudlik, paljud siin lihtsalt liiga rullnokad, esmatähtis on kõva tümps, toonklaas, madaldusvedrud ja sportsummuti, kõik ülejäänud on üsna savi ja kruvitakse igasugu odavat vana s*tta oma autole külge. Pidevalt on näha igas foorumis sellist jama, sellejaoks ei pea võtma lisaaega ja jälgima hakkama kedagi, nagu te siin arvate.
tel 55570186 - e30 varuosad
Roland
Klubiliige
Postitusi: 54
Liitunud: 22 Apr 2006 08:49
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Roland »

Antud foorumis pole küll väga palju rullnoklust näinud. Aga jah, kuluosad võiks küll uued olla(piduri kettad, klotsid, silla puksid jne).
Üldiselt igaühe oma asi, mis teeb. Ühe mehe vana on teise mehe uus:D
E32 750i & E30 325i Cabrio + E82 135i
Kivunz
Postitusi: 48
Liitunud: 13 Dets 2009 14:35
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas Kivunz »

alguses räägitakse kuluosade müümisest ja siis järsku läheb asi "rullnokluse" peale. mis teha, kõikidel ei ole raha, et uusi varuosasid osta ja oma auto originaalkonditsiooni taastada. samas inimestel on igav ja tahavad teha midagi :D paljudele see muidugi ei meeldi, k.a mulle, aga seda läti tuuningut ja põhi vastu maad sõitmist on natuke raske ühe foorumi teemaga ära keelustada riigis.

ühesõnaga, ma ei saa aru mis sellise teema tegemise point on. kas sa, Baur, lootsid et nüüd keelatakse terves Eestis kasutatud kuluosade müük või et kõik peavad sinu käest müügi jaoks sertifikaadi saama? mina samuti ei ostaks endale kulunud pidurikettaid või klotse. siiski ei näe ma põhjust miks ei võiks keegi oma 500km sõitnud piduriklotse puhtamuidu ära anda. loogiliselt võttes ei hakkaks keegi neid siis alt ära võtma, aga oletame, et autol oli avarii vms.

üldiselt on nii, et normaalne inimene ei pane müüki oma siledaid klotse või tugevalt roostetanud kettaid, mis pikka aega kasutatud või mis iganes. ja isegi kui paneb, siis normaalne inimene neid ei osta. kui taoline müüa leiab inimese, kes on temaga samal IQ tasemel, siis on see lihtsalt kurb juhus.
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lamp »

Ei möista ka seda kasutatud kulu osade ostu vähemalt haide puhul. Kettad, klotsid jne ei maksa uue osana töesti nii palju, et peaks pool elu panti panema.

Lihtsalt minu arvamus siis.
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Eks ta ole nii ja naa, kõik oleneb klassikust. Uuematel klassikutel on veel vabalt mitme tootja B-varuosi saada ja hinnad on pehmelt öeldes naljakalt odavad, eriti kui tänapäevaste autode varuosadega võrrelda. Samas vanematel klassikutel on enamus juppe ainult originaalosana saadaval, eks nende hindu teame me ju kõik... on ka juppe mida enam originaalina üldse tellida ei saa, siis jääbki üle ainult kasutatud variant või puhas käsitöö :)
E24 635CSi | E10 2002
Vasta