Varastatud!!

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Varastatud!!

Postitus Postitas karu »

Nii... leitsid siis metalli vargad minu haide lauda üles :x
Ära on viidud väga palju aga õnneks enamus autod on puutumata.
Väike nimekiri asjadest mis on meelde tulnud

Maakodu asub Lehtses

BMW erinevad käigukastid, üks oli lahti võetud.( kogust ei oska öelda veel)

BMW
m20 e12 karpaga mootor
m20 e30 mootor
m20 e21 lahtivõetud mootor
m30 e32 mootor
m30 e23 mootor ilma plokikaaneta
m30 e12 mootor plokikaas maas

millalgi panen mootorite numbrid ka.



Alfa Romeo boxer mootor ja käigukast (üks klapikambrikaas poleeritud) Pildil pole konkreetne aga samasugune mootor: http://album.ee/node/26330041/50298671
Alfa Romeo karburaator,starter generaator
Erinevad alumiinium plokikaaned BMW,vaz, umbes 5tk.
ZAZ mootorid 2tk. + 2 käigukasti
BMW X3 2004a esimene tiffer
BMW e12 automaat käigukast+ turbiin,tiffer, silla osad, e34 sillatalad jne
BMW erinevad al. sisselaske kollektorid
Pikakäiguga hüdropress, tootjamaa Soome, värvus tumepunane, välimus nagu uus.
Kompressor hall 220v Balma
Kompressori roheline survepaak, pilt: asub seina ääres maas http://album.ee/node/26330025/50298671
Tööstuslik väga suur kompressor, tumeroheline, tootjamaa USA,
Kompressori pump Atlas Copco pilt: http://album.ee/node/26330021/50298671
Väga palju uusi ZAZ varuosi umbes 4-5 kasti
Väga palju mootorrataste ja autode erineivaid varuosi
Mootorratas IZ-8, ilma mootorita, üleni roostes, umbes 1932 aasta oma, tagaratas gaz 69 oma
Motoroller Vjatka, värvus valge/sinine
Erinevad tööriistad
El.ketassaag Itaalia või Hiina, ei mäleta enam, oli kollane vist
Rohelised puidutöölaua al. kruustangid
Trimmer (täpsustan tootja, ei olnud hiinakas)
Uued ja kasutatud el. mootorid
Sae el. mootor 4kw
Al. kaloriifel koos el. mootoriga
Erinevad plekkveljed
Kollane vilkur, millele on paigaldatud juhtmele mitte standartne pistik
Elektrijuhtmed vasest, mis olid mõeldud paigaldamiseks majale
Lauda taga oli sisse löödud ka BMW e12 528i Vasak esimene küljeklaas
Uus veepump, mootor sinine 220/380v, pumbamehanism roostevaba Itaalia oma oli vist umbes samasugune http://album.ee/node/26330311/50298671
Erinevad raud detailid
Rauast töölaua sahtlid koos sisuga: mutrivõtmed, poldid, mutrid, tsiklite varuosad, trell
Rauast töölaua al. riiulid
Alalisvoolu mootor 2-3kw
1TK. elektri juhtme rull.

Käisin Tapal metalli kokkuostus, Rakveres Kuusakoskis ja Refondas, kuid seal tuttavaid asju ei leidnud
Vargus on toimepandud ajavahemikul 20.11 2011- 03.01 2012 ehk ennem külma ja lume tulekut
Keevitasin uksed raud kangidega kinni
Imelik on, et naabrid midagi ei näinud, ajuvaba lihtsalt :?

Kui keegi peaks kuskil suurema koguse sellist kola leidma siis oleks tore kui keegi annaks teada



tel 5584171
Viimati muutis karu, 07 Veebr 2012 23:24, muudetud 2 korda kokku.
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Et sellist kogust mootoreid ära viia, peab käima mitu korda või omama väga suurt autot ja selleks peab teadma, et sealt on nii palju kraami saada. Kõik vanarauaga tegelevad firmad tuleks vist läbi tuuseldada. Kas politsei käis kohal ja kui siis mida arvati ?
e28
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

Uurimine käib praegu, politsei ei suvatsenud kohale tulla nagu tavaliselt, käisin ise politseis, ütles, kui kuuaega tagasi on käidud siis pole mingiseid jälgi võtta sealt.
Ilmselt on mitu korda käidud.
Kohalikud teavad, et mul mõned autod seal laudas aga võibolla on mõned põngerjad seal mängimas käinud ja kuskilt sisse piilunud ja sedasi jutt lahti lähebki. Jubedalt närvi ajab ikka, koguaeg tuleb asju meelde mis mul seal olid, tahaks juba vargad kätte saada ja näpud kirvega maha lüüa
745, R-23, R-12
ArdoH
Postitusi: 185
Liitunud: 12 Nov 2007 21:42
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
Kontakt:

Postitus Postitas ArdoH »

Alfa Romeo boxer mootor ja käigukast (üks klapikambrikaas poleeritud)
Pikakäiguga hüdropress, tootjamaa Soome, värvus tumepunane, välimus nagu uus.
Tööstuslik väga suur kompressor, tumeroheline, tootjamaa USA,
Kompressori pump Atlas Copco pilt: http://album.ee/node/26330021/50298671
Mootorratas IZ-8, ilma mootorita, üleni roostes, umbes 1932 aasta oma, tagaratas gaz 69 oma
Motoroller Vjatka, värvus valge/sinine
Uus veepump, mootor sinine 220/380v, pumbamehanism roostevaba
Hakka nende järgi "minema". Lase sõpradel siia-sinna vastavate esemete kohta ostukuulutusi toppida ja jää ootele.

Käi 75km raadiuses kokkuostud läbi ja uuri, kas midagi sellest hunnikust on neile jõudnud.

Selliste varguste puhul ei tasu pätti enamasti liialt kaugelt otsida... kui tegemist väikese külakohaga, siis küsi kohalikelt - inimesed teavad alati, keda kahtlustada. Ma ei usu, et antud juhul suvaliste metallivarastega tegemist oli.
Pildid Sinu autost - http://ardoholts.com/
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

ArdoH kirjutas:Käi 75km raadiuses kokkuostud läbi ja uuri, kas midagi sellest hunnikust on neile jõudnud.
Üldjuhul kokkuostus vaikitakse nagu haud. Kurb aga tõsi.
Mõned aastad tagasi tehti ka meil firma kaarhallis tõsine reha. Kahjud paarisaja tuh. krooni ringis. Politsei suvatses isegi kohal käia ja n.ö. jälgi võtta. Viisin isegi uurijale vidosalvestuse, mille sain naaberfirma turvakaamerate salvestustest. Aga kas politsei vaevus asjaga tegelema - loomulikult mitte. Sel aastal saime lihtsalt teate a'la kuna süüdlased ennast ise ülesse andma ei tulnud, ei saa me midagi teha ja lõpetame kriminaalasja. Küsisin veel paar korda tagasi oma mälupulka, millel viisin video, kuid ka see jäi politsei poolt kätte saamata.

Karu, loodan, et sa siiski süüdlased kätte saad ja ühel või teisel moel nad oma teenitud karistuse ka saavad. Ise oleks vist ka mõned kondid murdnud, kui varastele oleks peale juhtunud.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
ArdoH
Postitusi: 185
Liitunud: 12 Nov 2007 21:42
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
Kontakt:

Postitus Postitas ArdoH »

Ka minu kogemused näitavad, et politseist on kasu alles siis kui varastatud eseme(d) ise ülesse leiad.

Uuri ja mölla ise, küll mingi jäljeraja leiad!
Pildid Sinu autost - http://ardoholts.com/
akuula
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Apr 2006 16:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas akuula »

v2ga kurb kuulda,m6ned aastad tagasi tuli ka minu maakodu 6ue kaubik j2relk2ruga aga 6nneks juhtus naaber kodus olema ja l2ks asja uurima. kysimuse peale et kes te olete ja mida soovite tuli vastuseks et mis see sinu asi on ja kadusid.....aga k2ru tendi alt paistsid atsi ja hapniku baloonid....
Mul on selline karvane ja paha tunne et need si.....rattad kes seal ryystamas k2isid on mingid v2iksemad raua magnaadid.suurem osa asju mis terasest on ilmselt juba tykkideks hakitud ja alu detailid puhastatud ning sokutatakse v2ikeste kagustena kokkuostu, kes sellise teoga hakkama said saavad ilmselt v2ga h2sti aru millega nad hakkama said ja ilmselt ei hakka ka asju avalikult myyma.
ainuke asi mida oskan soovitada on otsida neid nn vahendajaid kes leheski pakuvad, et tuleme teie kasutult seisvale romule j2rgi, raha kohe k2tte jne, l6ikus ja vedu meilt. uurida kus nad ladustavad oma kola ja uurima minna(et soovime hoopis ise teile oma vraki tuua) mine tea juhus on pime aga...
kes sellise 2riga tegelevad ostavad ka gaasi kuskilt suuremas koguses, ehk kannatab sealt j2lgi ajada?Rakvere kandi gaasi kontorid l2bi k2ia ja uurida(eeldades et nad infot jagavad) egas mingid n2iteks FIE-ed pole atsetyleeni 10-te baloonide kaupa ostnud...
V6ta kuidas v6tad aga lisaks kahjule on ka aja kulu selle m2su juures ju tohutu....politsei koha pealt on juba s6na v6etud...
Et need v66ra vara himustajad v6lla saaks :evil:
Arvo
Postitusi: 1372
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Ma ei tea küll tausta, aga vaadates seda kogust varandust mis ära viidi jääb ainult üle imestada, et sa seal kuuris veel kulda ja kalliskive ei hoidnud!
Elan ise samuti maakohas ja võin omast kurvast kogemusest öelda teistele hoiatuseks, et kõik sellised ilma valveta panipaigad nuusitakse varem või hiljem välja ja tehakse tühjaks. Tullakse külma närviga päevasel ajal veoautoga ja tegutsetakse nagu õiged mehed, varastatakse isegi täiesti absurdseid asju nagu näiteks aia küljest aiavõrk, rääkimata siis sellisest varandusest nagu malmist mootoriplokid ja alumiiniumkaaned. Uste raudkangidega kinnikeevitamisel pole mõtet, aitab ainult signa... kuigi ega maakohas talvisel ajal seegi mingit garaniid ei anna.
E24 635CSi | E10 2002
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

Ma surgin igasuguseid kanaleid pidi hetkel. Homme jälle maale uurima..
Nii palju tean, et vargad liiguvad kastiga oranži vw transporteriga, ford mondeoga ja valge transitiga seal kandis.

Pidi tavaline asi olema seal Tapa kandis, huvitav, et ma sellest alles nüüd kuulsin.

Signa ma mõtlesin viimased 5 aastat panna sinna juba aga jah eks ise süüdi, et oli vaja kõige muuga tegeleda.
See on teine garaazi laks minul. Teine toimus Tallinnas 8 aastat tagasi
Siis lammutati tsiklitel al. küljest ära ja bemmil juhtmed maha jne.

Ja kindel on see, et nad tulevad tagasi sest palju jäi veel maha.
Mine või elama sinna , saaks pätid kätte..
745, R-23, R-12
ervin911
Klubiliige
Postitusi: 142
Liitunud: 09 Mär 2006 22:16

Postitus Postitas ervin911 »

Oma kogemustest ainult ise jälgi ajades saad kätte. Politsei poolt mingit abi ei ole. Nemad ilmuvad alles siis välja, kui sul süüdlased käes ja nendega natuke tõsisemalt tegeled aga sellisel juhul oled juba sina paha rollis.
Kasutaja avatar
heigo
Postitusi: 234
Liitunud: 29 Nov 2010 20:18
Asukoht: Perth AU

Postitus Postitas heigo »

Kuskil ajusopist meenub, et samade autodega on käidud ka mujal idas "retkel" .
+61438856151
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

Postitus Postitas Baur TC »

@Karu - ma küll ei suuda sind rõõmustada, olen ise ainult nüüd kindel, et signalisatsiooni paigaldus minu hoones kaks nädalat tagsi oli õige samm.

Vanast asukohast, küll kümme aastat tagasi, lahkusin, sest olid nii palju sissemurdmised, et politsei ei tahtnud enam tulla....
13. August 1918, der Tag der unser Leben veränderte!
Vasta