Kuidas Sysi 320 '78 vaatamas käis

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Kuidas Sysi 320 '78 vaatamas käis

Postitus Postitas sysi »

Nii, üks päev on jõudmas taas õhtusse ning seda võib pidada taaskord üheks lõbusaks päevaks. Teiste lõbusate päevade seas.

Parima peategelase Oscarile kandideeriv '78 320

Mees kõrvalosa Oscarile kandideerib: Sysi
Aasta automüüja: Võrumaa Kalev

Miks ma seda autot üldse vaatama läksin, on väga lihtne. Telefonis kostuv informatsioon paneb kõrvu liigutama - konditsioneer, sportistmed, sportrool, jms kõik autol peal. Ma pole Eestis veel konditsioneeriga E21'te näinud, mis seal ikka, 300 eek eest kütust paaki ja Võru poole ajama.

Jõuan Võrru, helistan vennale, et mis maanteedmööda ma täpselt sõitma pean linnast välja, õigemini, kuidas ma õige teeotsa leian. Alguses räägib mees kohast nimega Matsi. Leian kaardilt, aga päris kindel ei ole kuidas linnast välja saab. Helistan tagasi, mees ütleb, et kuidas ma ei tea siis, sõitku ma Käätso poole. Vaatan kaarti, jah, ma näen isegi, et Käätso on ka selle sama tee peal kus Matsi, aga kuidas ma selle tee leian? Vaikus.

Okei, leidsin teeotsa sõitsin kohale. Poolelt teelt korjasin venna enda ka peale, koos moonaga.

Autos arendan üldharivat hai-suunalist vestlust, mille käigus tõden, et mul on juba üks selline BMW, mille peale küsib mees "Ka selline, 320-sport variant?"

Asi läheb kahtlaseks.

Jõuame kohale, vaatepidiks on täpselt külgmiste liistudeni lumes olev E21. "Kõik on täis originaal" kostub vestluses mitu korda. '78 aasta auto, millel on uue tüübi peeglid, uue tüübi uksed ja uue tüübi esipõll. Nojah, piilun sisse. "Ähh, vesi on siia-sinna jooksnud, ei hakka lahti tegema uksi, lukud külmunud".... "MIDA?" ... Ma sõidan 100+ km Tartust kohale ja vend ei hakka uksi lahti tegema. No üritan venda ära rääkida, et ma ikka tahaks vaadata sisse ja kapoti alla ja...

"Kapoti all on kõik täis originaal. Kõik käib ja kõik töötab. Kõik on fain, anna võtit ja sõidab."

Autol on järelhaagis veel seismajäämisest sabas, mis on koos autoga poolenisti maa sisse vajunud.

"No aga ma tahaks ikka vaadata pagasnikusse ja kapoti alla ja.."
"Mis seal ikka vaadata, täis originaal, kõik on nii nagu peab"
"No ma tahaks poolraame vaadata ja nii"
"Poolraamid on läbi jah"

... "Originaalvaluvejed on". On jah! 3 tükki lausa.

Lisaks muidugi ei olnud ei konditsioneeri ega sportistmeid ... mingi sportroolinäss oli, millele oli kõrvallauda seatapu järgsest ülejäägist mingi soolikas ümber keeratud.

Üritasin veel veenda onklit uksi avama, aga ei õnnestunud. "Ei hakka siin niimoodi mässama".

"Võrus linavabriku juures on veel üks selline ära keevitatud kerega ja lahti võetud, täis originaal, komplektne"

Võrru tagasi. Tankima (200 eek). Linavabrikut otsima. Kuskilt tööstushoovist leidsin mingid mehed ja läksin nägu naerul linavabriku asukohta küsima. Mehed olid väga rõõmsad, naad polevat sellist sportautot näinuvadki (nissan 200sx). ... Ja nii muuseas, et ma olen a la diagonaalis teises linnaotsas oma linavabriku sooviga.

Käisin seal linavabriku kandis ka ära. Mitte keegi midagi sellisest autost ei teadnud... ja tulin rõõmsalt Tartusse tagasi :lol:
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Peaasi et igav ei hakanud 8) .
Carclassic OÜ
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Priit Peljo kirjutas:
omega kirjutas:Ehk siit saad vajalikud jupid :?: :
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuu ... evt=onpost
Mitu kuud juba see kuulutus KB-s üleval vahelduva eduga. Kolmel korral olen helistanud ja tahtnud autot vaatama minna. Soovitan ka teistel helistada ja auto kohta küsida, te ei kahetse. Saate uue kogemuse võrra rikkamaks. :D
Mul juba 3korda enam-vähem sama teema :D

BMW 520 -80

Hind: -
Tootmisaasta: 1980
Kütus: bensiin
Käigukast: manuaal
Sõiduki liik: sõiduauto
Keretüüp: sedaan

Lisainfo:
vajab keretööd. Annan odavalt ära!

Tehing: müük
Kuupäev: 07.03.2006
Piirkond: Tallinn



Kontakt:
Tel. 5592 8574
Tallinn
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Priit: Mida sealt siis kuulnud oled?
635csi
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Iff kirjutas:Priit: Mida sealt siis kuulnud oled?
Esimene helistamine:
"Ei ole mingit autot" tuut tuut tuut.

Teine helistamine:
"ei ole mõtet sul osta auto täitsa tüma" tuut tuut tuut

Kolmas helistamine:
Siin sain ka ise paar sõna öelda et tahaks ikkagi vaatama tulla et tõsine huvi auto vastu. Aga jah peremees rääkis ikkagi et ei ole mõtet vaatama tulla jne.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Sysi tehtud pildid:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Xim
Postitusi: 108
Liitunud: 20 Okt 2005 11:15
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Xim »

teinekord võrru seiklema tahad tulla siis võta ühendust, tulen kiidiks sulle. :D ma olude sunnil juba pea 2 aastat seda linna avastanud. linavabrik on muideks see sama barakk mis jääb tartu poolt linna sisse sõites vasakut kätt peale silda. territooriumile pääseb samast väravast milest võru autoaedagi:)
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Linavabriku leidsin üles, väisasin seda territooriumigi mõne aja! :)
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Ma mõtsin, et ma upitan seda teemat nooremale kuulajaskonnale vahepeal :lol:

Nuga tuletas meelde :)
jx
Postitusi: 917
Liitunud: 10 Mär 2008 19:43
Asukoht: Sulbi

Postitus Postitas jx »

pole ise seda masinat näinud kuid tean et seal matsi kandis palju selliseid vanapapidel seismas... huvitav oli kohe lugeda...
e28...
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Selline tore vana teema välja kaevatud. Tulid kohe meelde vanad head ajad kuidas haijahil käidud sai ning kangestus silmeette klassikaline pilt kuidas haimehed väärt kraami koju vedasid. Kui pagasnikusse enam ei mahtunud siis saab ka näiteks nii nagu härra sysi siin pildil teeb :lol:
Pilt
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Panen ühe pildi veel, et nuga ka kaadrisse ära mahuks :wink:
Pilt
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
lennukiga
Postitusi: 231
Liitunud: 22 Mai 2009 21:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lennukiga »

Ka siin üks kirgi äratanud automüümine Võrust.
vaguniga
Xim
Postitusi: 108
Liitunud: 20 Okt 2005 11:15
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Xim »

Ja mitte ainult bmwsid ei müüda Lõuna-eestis kahtlaselt, siin üks huvitav teema ka fordiridadest :D
eix22
Postitusi: 402
Liitunud: 30 Juun 2009 11:13
Asukoht: tõrva

Postitus Postitas eix22 »

nalja kui palju..D
tel 55570186 - e30 varuosad
Vasta