Garaaž tartus?

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Garaaž tartus?

Postitus Postitas nuga »

Kuna minu ja sysi garaaži kasutamisvõimalus lõppeb mai algusega ära, siis uuriks, et äkki on siinsel rahval midagi välja pakkuda?
Kui huvilisi on rohkem, siis võib ka suurema ühisgaraaži peale mõelda. Seoses sellega oleks vaja teada potentsiaalsete huviliste arvu ja jällegi, kui kellelgi on mingi pind välja pakkuda, siis laske aga käia.

Kõik ideed ja ettepanekud on oodatud.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Nagu Sa vast tead, hoian mina enda autot ftc garaasis (www.ftc.ee), hind on küllaltki soodne ning võrreldes teiste sealolevate masinatega on minuoma küllaltki tagasihoidlik. Pmtslt on seal olemas ka remondivõimalus kuid selleks tuleb auto kõrvalhalli lükata. Mina pole seda viitsinud talvel teha. Kellel suurem huvi on võin uurida kuidas vabade kohtadega lood on
635csi
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Jah, selle variandiga olen kursis. Samas näiteks minu autode puhul polegi niiväga küsimus hoiuruumis. Hoiuruumi leiaks, aga oleks just vaja kohta, kus masinaid ehitada... või siis remontida. Hoiustajate vahel sebida ja ehitamisega kaasnevat kolahulka majandada ei ole väga hea variant.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Järgmisest nädalast olema sysiga lageda taeva all :?
Äkki on kellelgi tekkinud variant?
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Wishkah

Postitus Postitas Wishkah »

Sama probleem minul ja Vazrideril aga Tallinnas
On kellegil mõnda kohta rentida või head ideed?
Tartusse ei tahaks küll oma autoparki vedama hakata...
See umbes 200km liiga kaugel :?
Indrek I
Postitusi: 112
Liitunud: 07 Nov 2005 21:53
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek I »

sorri nuga for ot
aga minulgi tallinnas(alates 60m2 kuni ...) vaja uuemat kohta leida
Viimati muutis Indrek I, 04 Mai 2006 11:24, muudetud 1 kord kokku.
Kontakt: viis kaks viis üks kolm üks üks
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

nuga kirjutas:Järgmisest nädalast olema sysiga lageda taeva all :?
Äkki on kellelgi tekkinud variant?
püsivat varianti kahjuks pakkuda pole aga kui otseses mõttes lageda taeva alla jäämine hävardab siis mingi liikuri, mis vihma ei kannata, võin paariks nädalaks enda garaazi võtta põhimõtteliselt (enda hail nüüd alarm peal ja enam garaazis ei hoia..ega ei mahu ka eriti :D )
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Garaazhi oleks vaja :!: :wink:
rzmz
Postitusi: 55
Liitunud: 19 Juun 2006 12:40
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rzmz »

Olen ka huviline, talveks vaja Tartus köetavat kohta kus oma masina hingeeluga lähemalt tuttavaks saada :P Mingi garaaž küll olemas kuid külm ja kitsas...
Arvo
Postitusi: 1376
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Sama siin, sügisest oleks tartusse mingit pinda vaja kus autosid hoida ja kõpitseda.
E24 635CSi | E10 2002
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Meil ka endiselt midagi pole :(
rzmz
Postitusi: 55
Liitunud: 19 Juun 2006 12:40
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rzmz »

nii, meid on juba neli. hakkame rendipindu otsima? ilmselt kuskil tühjana ei seisa ideaalset täissisustusega remondiboksi...
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

rzmz kirjutas:nii, meid on juba neli. hakkame rendipindu otsima? ilmselt kuskil tühjana ei seisa ideaalset täissisustusega remondiboksi...
Jah, peab silmad lahti hoidma.
Ilmselt 6-8 haininagaraaži huvilise leidmine pole probleem, leiaks ainult sobiva pinna.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Arvo
Postitusi: 1376
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Tõstaks seda teemat vahelduseks, või on see ühisgaraazi idee maha maetud? Samuti kui keegi teab tartus mõnda vaba garaažipinda mida ka välja renditakse võiks mulle teada anda.
E24 635CSi | E10 2002
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Mul auto praegu Tõnise juures, ise olen Tallinnas, hetkel nagu otsest vajadust pole.

Samas, kui on once-in-a-lifetime pakkumine, miks mitte :P
akuula
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Apr 2006 16:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas akuula »

Sry ma rohkem tallinna mees aga ma töötasin aasta betooni tänaval ühes angaaris, küte tuli ise leiutada, meil oli kero,kaks riietus ruumi, valgustus, el telfler, paar kappi ja vee võimalus oli kaa. täpsemalt oli pool angaarist, mis oli seinaga eraldatud, vahepeal ust polnud ainult mõlemas otsas ja hind oli 3000.- kuu +elekter mis läks kokku 250 kuu( 2 tõstukit, 3 kw kompressor, valgustus ja muud lisaseadmed + kerodele) Äkki otsite mõne angaari? ärge maha lööge see lihtsalt idee.... :D meil mahtus sinna poolde angaari 16!!! masinat, siis oli natuke kitsas juba :wink: aga äkki leiate kuskil mõnest vanemast tööstus piirkonnast? muidugi on valve küsimus jälle :? Angaar on hea ainult kütta paha ta ju kurat 6m kõrge... :? ehk oli natuke abi...
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Arvestades trende kinnisvaraturul, vaevalt, et linnast seest või lähedalt midagi sellelaadset leiab. Soodsalt, ma mõtlen.

Ainus variant on tutvuste kaudu. Või keegi kunagine suurem talumees, kellel nt mõni abihoone tühjalt seisab ja kes sellest võiks mõne lisakopika teenida. Ja samas oleks ka valveprobleem lahendatud.

Selliseid majapidamisi kahjuks eriti pole.
akuula
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Apr 2006 16:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas akuula »

seda küll, ega me ka seda angaari kohe leidnud (emexi lähedal) ja palju tööd oli kaa temaga; meeletult koristada :? kahju et viljandi kaugele jääb teist... Sõbral on 200m2-ne maakivist hoone, kasutuses oli talli ja laudana, vajab ainult uut katust, põrandat ja koristamist....tal omalgi oli mõte et võiks midagi sellest hoonest teha enne kui katus päris peeti läheb... :roll:
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

otepäält 20 kilti võru poole oleks pakkuda üks sigalahoone.

aga seegi jääb kaugele :(
rzmz
Postitusi: 55
Liitunud: 19 Juun 2006 12:40
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rzmz »

Upitaks vahepeal teemat.
Kuna ühisgaraaži mõte ilmselt ei realiseeru nii pea (kas üldse) siis uurin, ehk on mõnel foorumikaaslasel Tartu kandis üle üks koht kuskil garaažinurgas minu vanakese jaoks. Lisaboonusena võiks see foorumikaaslane ka tehnikast, eriti haininadest jagada (rohkem kui mina) et saaks nõuga ja miks mitte vahel ka jõuga toeks olla, sel juhul me võiksime ju lausa sõpradeks saada! :)
Vasta