Vanad bemmid Münhenis!

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Tauri
Postitusi: 47
Liitunud: 20 Jaan 2005 13:29

Vanad bemmid Münhenis!

Postitus Postitas Tauri »

Ei usu, et keegi selle foorumi külastaja EBK foorumis ei käi aga siiski - mine sa tea :D (EBK-s sama asi):

Kuna kaugele kaugele sõites satus lennugraafik just nii olema, et tuli päev Münhenis veeta siis oleks ju lausa patt olnud BMW muuseumis käimata jätta

Kahjuks oli muuseum kinni ja ehitavad uut aga õnneks päris tühjade kätega tagasi ei pidanud tulema- väikses hallis oli siiski osaline väljapanek olemas


SIIT SIIS PILDID

PS! Sry kvaliteedi pärast kuna kasutada oli vaid ühekordne seebikas
Tauri
Postitusi: 47
Liitunud: 20 Jaan 2005 13:29

Postitus Postitas Tauri »

ei mingit elevust :lol:
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

noh - selle piltide vaatamisega vaevalt, et mingeid sügavaid emotsioone kaasneb - pilte on ju ennegi nähtud ;)
kuigi tundub, et vaadata oli sel piiratud väljapanekulgi suht palju.

muidugi IRL selliseid masinaid näha - siit alates võime rääkida elevusest :)
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

sysi kirjutas:
muidugi IRL selliseid masinaid näha - siit alates võime rääkida elevusest :)
Vaatamine üks asi, laseks keegi kangide taha kah, vot see juba oleks midagi 8)
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Arvo kirjutas:Vaatamine üks asi, laseks keegi kangide taha kah, vot see juba oleks midagi 8)
Mis seal kangide taga ikka niiväga... oleks sellised oma garaažis siis... :P
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

nuga kirjutas: Mis seal kangide taga ikka niiväga... oleks sellised oma garaažis siis... :P
No kui endal M1 garaazis seisaks siis sellele ehitaks vist klaaskapi ümber ja käiks aegajalt imetlemas ning hambaharjaga lihvimas :) , rajale sellist vaevalt raatsiks viia :wink:
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Arvo kirjutas:
nuga kirjutas: Mis seal kangide taga ikka niiväga... oleks sellised oma garaažis siis... :P
No kui endal M1 garaazis seisaks siis sellele ehitaks vist klaaskapi ümber ja käiks aegajalt imetlemas ning hambaharjaga lihvimas :) , rajale sellist vaevalt raatsiks viia :wink:
No mulle M1 eriti muljet ei avalda. Tagantvaates tundub isegi huvitav...
Pilt
...eestvaates pole midagi suurepärast. Ärge kõvasti lööge aga mulle tuleb meelde Fiat 127. Kusjuures Fiat 127 on tore auto.
Pilt
Üks väga ebatüüpiline BMW see M1. Sisu on täiesti aiataha läinud, sellest ei leia isegi pilte :? Ühesõnaga traktorist (Lamborghinist) BMW-d ei saa.

Ainuke atraktiivne asi M1 juures on kapotialune.

Siin on poisid disainiga natuke vaeva näinud, sellise M1 julgeks igapäevasõidukiks võtta:
Pilt
Pilt
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Jaan kirjutas:Sisu on täiesti aiataha läinud, sellest ei leia isegi pilte :?
EBKF-s oli ka mingi aeg arutelu selle uue M1 teemadel. Sinna postitati pilt kunagise M1 sisust. On tõesti aiataha läinud.
Pilt
CSi, ti, i, RT, TC1, D
ervin911
Klubiliige
Postitusi: 142
Liitunud: 09 Mär 2006 22:16

Postitus Postitas ervin911 »

Mul on küll raske Fiat 127ga mingeid seoseid leida. Mulle meeldib, selle ajastu kohta väga hea. Sisu on jah vähe rõhutatult prosta, aga kui selle aja teiste sportautodega võrrelda on nad suurem osa sarnaselt lihtsad. Eest meeldib mulle ka turbo nina rohkem, kuigi oli palju varem disainitud (kahjuks küll prototüübina) aga M1 pole ka midagi viga.
Vasta