E30 vedrud ? mis täpsemalt

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
Spitfire
Postitusi: 17
Liitunud: 05 Sept 2019 21:38

E30 vedrud ? mis täpsemalt

Postitus Postitas Spitfire »

Arvatavasti on tegemist E30 vedrudega, aga mina neid täpsemalt identifitseerida ei suutnud, kelle toode või mis vedru. Kõrgem või madalam. Pehmem või jäigem võrreldes standard vedrustusega ? Tuleb kellelegi tuttav ette ? Toodud on Hollandist kui sellest abi on.
IMG_8402.JPG
IMG_8402.JPG (164.42 KiB) Vaadatud 2802 korda
IMG_8401.JPG
IMG_8401.JPG (103.8 KiB) Vaadatud 2802 korda
IMG_8400.JPG
IMG_8400.JPG (141.91 KiB) Vaadatud 2802 korda
Spitfire
Postitusi: 17
Liitunud: 05 Sept 2019 21:38

Re: E30 vedrud ? mis täpsemalt

Postitus Postitas Spitfire »

Lootsin, et see pähkel on piisoffkeik proffidele läbi hammustada. Ei mingit aimdust kes on tootja?, või on nendes numbrites ka mingit muud loogikat peale tootekoodi ?
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Re: E30 vedrud ? mis täpsemalt

Postitus Postitas Ruut »

Mõigu KEK-i võistkond pakub, et tegu on Van den Berg'i nimelise tootjaga :)
Numbrikombinatsioon peale tootekoodi võib, aga ei pruugi, olla valmistamise aeg.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Spitfire
Postitusi: 17
Liitunud: 05 Sept 2019 21:38

Re: E30 vedrud ? mis täpsemalt

Postitus Postitas Spitfire »

Ja mõigu kekk saab punkti kirja ! Juhuu, see ta on. Kas seda kompaniid enam ei eksisteeri või mis see värk on aga minu guugel selle kompanii kodukat ei leia.

Ainus asine kirjatükk mis leidsin on siin (keri lehel alla poole kuni roosade piltideni ja siis kliki ülemisel):
https://e30-talk.com/topic/41311-teileg ... -den-berg/


Saan aru, et see roosa paber on vajalik väikestel itleritel selleks, et TÜV läbida, kui need vedrud all on. Seite3 on täpselt minu vedrude koodid kirjas. Jube loll on loll olla, aga kas keegi oskab siit välja lugeda, mingid parameetrid mis annaks aimu milline saab olema resultaat E30 all selle setiga ?
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Re: E30 vedrud ? mis täpsemalt

Postitus Postitas Ruut »

Tundub selline "one size fits all" tüüpi b-osa. Ehk siis sobib nii 316, kui ka M3 ja nii standard- kui sportamortidele. Ja nii palju kui ma oma olematu saksa keele oskusega aru sain, siis tehnilise passi kirje jaoks tuleb peale vedrude paigaldamist auto kõrgus üle mõõta.

Nagu öeldakse - praktika on tõe kriteerium. Keerad alla ja saad teada.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Vasta