e21 elekter

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
rain
Postitusi: 12
Liitunud: 05 Juun 2006 13:00

e21 elekter

Postitus Postitas rain »

Tere.Mul järgmine mure.Võtsin geneka maha,vahetsin puksid ära,panin geneka tagasi aga enne tööde alustamist võtsin aku plussi maha.Kui asi valmis,pani aku otsa tagasi.Aga oh imet,nagu aku otsa tagasi panen lähevad õli ja aku tuli põlema.Kusjuures võtit ei tule keerata.Starter veab ringi ja auto käima ei lähe.Kas geneka juures on võimalik midagi niiii valesti teha?
O :oops: oskab keegi aidata?
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Genekas on suhteliselt jagaga juures, seal on üks (roheline?) juhe ehk siis hallanduri (nii vist kutsutakse seda) juhe. Vaata, et see oleks paigas, kui seda pole, siis auto ei käivitugi.

Genekal annab ka tule juhet valesti ühendada, minu meelets on seal 2 klemmi, millest üks jääb tühjaks.

Igatahes, ma võin lohutuseks öelda, et mina pole peale oma mootori taas kokkuladumist aku tuld sama moodi tööle saanud... ongi juhe lahti, et tuli ei põleks kogu aeg :?

Kui välja mõtled, milles asi, anna mulle ka teada. :wink:
rain
Postitusi: 12
Liitunud: 05 Juun 2006 13:00

Rain

Postitus Postitas rain »

Ei viitsind jamada ja proovida.Sõitsin autoteenindusse,võtsin elektriku peale,poisid panid seal tööaja jooksma,pärast kui tagasi tõin mehe, pandi kell lukku,andsin kolm koidulat ja kõik.
Aga genekas on otse ja puksid uued.Sellega sain ikka ise hakkama.Ja nagu aru sain, pole omal mõtet üritada teha asju mida teha ei oska,tuleb odavam.
Vasta