Salongi soendus

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
Saar
Postitusi: 13
Liitunud: 22 Sept 2006 22:12
Asukoht: Tallinn

Salongi soendus

Postitus Postitas Saar »

Tere, probleem on siis selline,et minu E28(518)-al ei puhu otse peale sooja õhku,kuid klaasile ja jalgadele puhub.Ometi on soendusradikas puhastatud,õhukanalid üle kontrollitud ja kõik korralikult kokku tagasi pandud.Kõik 5 võret,mis on suunatud kehale,neist tuleb ainult külm õhk. :? Milles asi,äkki oskab keegi aidata?
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Nendest ju peabki ainult külma õhku tulema ;)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Re: Salongi soendus

Postitus Postitas omega »

Saar kirjutas:Tere, probleem on siis selline,et minu E28(518)-al ei puhu otse peale sooja õhku,kuid klaasile ja jalgadele puhub.Ometi on soendusradikas puhastatud,õhukanalid üle kontrollitud ja kõik korralikult kokku tagasi pandud.Kõik 5 võret,mis on suunatud kehale,neist tuleb ainult külm õhk. :? Milles asi,äkki oskab keegi aidata?
See on jah natuke tobe, et otse ja külgedelt sooja õhku ei tule. Mul niiske ilmaga koguaeg küljeaknad udused :? .
E34 & E32
Saar
Postitusi: 13
Liitunud: 22 Sept 2006 22:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Saar »

Aga siiski minul külje klaasidele puhub sooja õhku-need 2 ümmargust,mis on nendele suunatud.Olen midagi natuke kuulnud,et 2 keskmist ja 1 suur nende kohal nagu e34,neist peaks ainult külma õhku tulema,aga 1 spidoka kõrval ja teine pardaka kõrval,neist ma arvasin,et tuleb ikkagi soe õhk.Mul endal1986.a. hai. Kui teil on õigus,eks ma pean siis hakkama talvel puid alla viskama :lol: .Tänan vastuste eest!
ilmari
Postitusi: 105
Liitunud: 11 Mär 2005 12:42
Asukoht: Narva-Tartu

Postitus Postitas ilmari »

minuteada sooja peaks saama ka akna kõrval olevatest kanalitest - nad ju sinna loodud just selleks et klaasidelt see udu minema puhuda. :?
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

minu teada peax e28 sooja tulema : eest piludest klaasile; armatuuri äärtes olevatest ymmargustest kyljeklaasile; ees ja taga alt jalgadele. ylejäänud ehk siis kõik 4 resti ees, kax äärtes ja 2 keskel ja keskmine suur armatuuri peal puhuvad ainult kylma õhku.
Saar
Postitusi: 13
Liitunud: 22 Sept 2006 22:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Saar »

No jah soojemate ilmadega kütavad klaasi ja jalgade kanalid ka ära,aga kui on ikka -20 kraadi,siis on ju ikaldus :(
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Saar kirjutas:No jah soojemate ilmadega kütavad klaasi ja jalgade kanalid ka ära,aga kui on ikka -20 kraadi,siis on ju ikaldus :(
Kui ikka jahutus süsteem ja soojendus radikas seest puhtad ning korralik termostaat sees, siis kütab talvel niimis kole. Sai ühe e28 528i paar aastat sõidetud, ei tulnud küll ette et külm oleks hakanud :P .
Carclassic OÜ
Xim
Postitusi: 108
Liitunud: 20 Okt 2005 11:15
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Xim »

Ei hakka uut teemat tegema, aga kas keegi seletaks mulle ära kuidas see soojendus e28 vunkab. Probleem selles, et tuleb sooja aga sellist oiget. Ma kardan, et suuremate külmadega ei küta ära mul salongi.

Olen uurinud süsteemi ja milleks tal seal salongi tulevate voolikute vahel mingi elekrtiline klapp/kraan on? Mida teeb see asi rooli all vasakus ääres, vaakum jookesb läbi. Ennem kui asja lammutama hakkan suudab keegi äkki mulle selle süsteemi toimimise ära seletada.
Vasta