E28 automaatkasti hüdromuhv

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
akuula
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Apr 2006 16:30
Asukoht: Tallinn

E28 automaatkasti hüdromuhv

Postitus Postitas akuula »

Tervist, Küsimus siis selline; Kas 2,5 (M30) ja 2,8 (M30) hüdromuhvid on erinevad? Tegemist on siis 3 käigulise kastiga, ise arvan et muhvid on erinevad, vähemalt mersul olid kõikidel mootoritel omad muhvid :? ja kui on erinevad siis kas kellegil on müügiks 2,8 korralik hüdromuhv, mis ühilduks 3 käiguse kastiga? Probleem tekkib ilmse mootori vahetusega, kuna ei taha kasti ära lõhkuda siis....ettetänades
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Automaagilised kastid on mulle täiesti tume maa aga kui jutt käib siit pildilt detailist nr 2 siis paistab, et on erinevad
http://realoem.com/bmw/showparts.do?mod ... g=24&fg=05
Ja üldiselt sellistele küsimustele annab vastused
http://realoem.com
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
siim528
Postitusi: 250
Liitunud: 05 Jaan 2005 01:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas siim528 »

mina arvan jällegi et samad on. ja mul peaks olema isegi üks 3 käigulise hüdromuhvalles. aga ei tea mis mootori oma (kas siis 2.5 või 2.8) igatahes 2.5 otsas hakkas kast tööle mõlemaga. millest järeldad et just see detail vajab vahetust? hambad maas? muud nagu seal midagi viga olla ei saa eriti.
lõbusat kastivahetust!
akuula
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Apr 2006 16:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas akuula »

Ei nuudid ei ole maas, töötab väga hästi. Siis oli mu sisetunne õige et muhvid on erinevad :? Lihtsalt kuna ise töötasin/töötan autoremondis siis meenus üks juhtum kui mersu (w124 siis) automaat kasti vahetasime panime 3,0 asemel 2,0 kasti (seal kõik kasti kinnitused mootori küljes samad, kama mis kast on 1,8 või 3,2 8) ) muhv oli teine ja andis tunda ei vahetanud käike päris nii kui vaja oli :? Kuigi lõpp ülekandes oli väike erinevus kuid viimane käik ikka 1:1 Probleemid hakkasid sellest et tundub et minu 2,5 hakkab saba andma ja 2,8 seisab nurgas, natuke paremas seisus seestpoolt, seega kaalun seda sinna vahele panna kuid kui järele mõelda siis need "üleliigsed" kw vast kurja ei tee :D pole see ju mingi kiirendus masin vaid rahulikuks kruisimiseks 8) Aga 3 käigune kast on lahe :twisted: eriti mööda sõidul (pikad käigud juu) e36 320-st läks nagu postist mööda :twisted: Aga aitäh teile.
Siim528 käest küsiks et mitu raha tahaksid muhvi eest? äkki leiab sealt pealt tootekoodi? Tänud
Vasta