Milline M10?

Kõik tehnilised küsimused.
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

tegemist TÖÖTAVA mehaanilise pritsega.

ps. akuula, kui sa pisut korrektsemat kirjastiili kasutaks foorumis, oleks sinu postitusi ehk pisut lihtsam lugeda :!:
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
akuula
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Apr 2006 16:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas akuula »

ma püüan ennast parandada. asi selles, et ma satun arvuti ligi suht harva ja siis ka miljon asja korraga käsil, sellest ka see pudru ja kapsad, et kõik segamini.Kui aega leian siis muudan oma postitusi vähe kasutaja sõbralikumaks. Vabandused ka pr117 ees :oops: ma juba jõudsin ära unustada,et sul on laskevalmis 318i K-Jettronic (rohelise peal) Aga kui tohib küsida, siis miks sa sealt mootorit maha tahad võtta? Tuleb sinna midagi ägedamat? Viimati kui pilte nägin siis tundus üsna kobe....
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

akuula kirjutas:ma püüan ennast parandada. asi selles, et ma satun arvuti ligi suht harva ja siis ka miljon asja korraga käsil, sellest ka see pudru ja kapsad, et kõik segamini.Kui aega leian siis muudan oma postitusi vähe kasutaja sõbralikumaks. Vabandused ka pr117 ees :oops: ma juba jõudsin ära unustada,et sul on laskevalmis 318i K-Jettronic (rohelise peal) Aga kui tohib küsida, siis miks sa sealt mootorit maha tahad võtta? Tuleb sinna midagi ägedamat? Viimati kui pilte nägin siis tundus üsna kobe....
pr117 juhtus ju rohelisega väike õnnetus :(
E28 525e & E28 535i
akuula
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Apr 2006 16:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas akuula »

Jällegi ei teadnud :oops: :oops: Varsti ehk saab paremaid pilte Baurist? Väga vinge masin minuarust 8) Jõudu igatahes!
Ps. Tegin parandused eelmistel postitustel e. on kergem lugeda ja võrrelda
Viimati muutis akuula, 19 Mär 2007 14:15, muudetud 1 kord kokku.
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

akuula kirjutas:Jällegi ei teadnud :oops: :oops: Varsti ehk saab paremaid pilte Baurist? Väga vinge masin minuarust 8) Jõudu igatahes!
vaata galeriist :wink: seal pildimaterjali veidi rohkem.

ise tõstaks ka selle töötava k-jeti ümber, ning kui motoga probleeme pole ning surved korras, siis ei hakkaks torkima.

Muidu väga kena masin, veidi vaja vaeva näha.
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Otsustatud, läheb plokk rohelise pealt. Saalesid ja rõngaid vahetama esialgu ei kiirusta. Küll võtan korraks alumise poole laiali ning viskan ploki pesusse. Tihendid juba tellitud, samuti vajalikud jupid plokikaanele.
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

pr117 kirjutas:Otsustatud, läheb plokk rohelise pealt. Saalesid ja rõngaid vahetama esialgu ei kiirusta. Küll võtan korraks alumise poole laiali ning viskan ploki pesusse. Tihendid juba tellitud, samuti vajalikud jupid plokikaanele.
Öeldakse et ei ole mõtet toimivat asja näppida. Seega ma soovitan sul hästi enne järele mõelda, kui niisama pesu eesmärgil ploki sisu laiali kiskuma hakkad
Carclassic OÜ
raimo
Postitusi: 207
Liitunud: 18 Aug 2005 09:49
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas raimo »

saaled-rõngad on suht väike osa kogu eelarvest ...
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

tõnis kirjutas:
pr117 kirjutas:Otsustatud, läheb plokk rohelise pealt. Saalesid ja rõngaid vahetama esialgu ei kiirusta. Küll võtan korraks alumise poole laiali ning viskan ploki pesusse. Tihendid juba tellitud, samuti vajalikud jupid plokikaanele.
Öeldakse et ei ole mõtet toimivat asja näppida. Seega ma soovitan sul hästi enne järele mõelda, kui niisama pesu eesmärgil ploki sisu laiali kiskuma hakkad
esimese kaane pean nii ehk naa maha võtma kuna keti stabilisaator/suunaja on murdunud! ja karteri põhja kuna sinna vaja uus tihend vahele panna.
Aga vänta ja kolve te ei soovita siis välja võtta?
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
raunz
Klubiliige
Postitusi: 2270
Liitunud: 08 Veebr 2006 16:43
Asukoht: Saku

Postitus Postitas raunz »

pr117 kirjutas:
tõnis kirjutas:
pr117 kirjutas:Otsustatud, läheb plokk rohelise pealt. Saalesid ja rõngaid vahetama esialgu ei kiirusta. Küll võtan korraks alumise poole laiali ning viskan ploki pesusse. Tihendid juba tellitud, samuti vajalikud jupid plokikaanele.
Öeldakse et ei ole mõtet toimivat asja näppida. Seega ma soovitan sul hästi enne järele mõelda, kui niisama pesu eesmärgil ploki sisu laiali kiskuma hakkad
esimese kaane pean nii ehk naa maha võtma kuna keti stabilisaator/suunaja on murdunud! ja karteri põhja kuna sinna vaja uus tihend vahele panna.
Aga vänta ja kolve te ei soovita siis välja võtta?
Kui asi töötab ja kap rem tehtud mingi aeg tagasi siis pole mingit põhjust selleks. Karteri võib jah maha võtta ja tihendi vahetada, aga sisu pole küll mõtet maha võtta kui uus kap remont kindlalt plaanis pole.
BMW E21 323 2,5 M50 1981
BMW E21 320 2,5 M20 1980
BMW E88 135i 2008
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Sander »

kui peaks tulema v2ndalihv k6nealla ei soovita tallinnas asuvat drews autot,kuna neil puudub 6iged pingid selleks.

minu 3,5 motol tehti seal pikkil6tku saaled parajaks mitte v2ntv6ll ise.
...
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

pr117 kirjutas:Aga vänta ja kolve te ei soovita siis välja võtta?
The old school version of predictive maintenance.

One of the quickest ways to break something is to fix it when it ain't broken.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Tänase tulemusena on selge, et tuleb mootori kap. remont :cry:

Juba esimene kontrolliks välja võetud saale oli sügavate kulumisjälgedega, osadel oli hiljem ka vasepuna näha.

Kui keegi teab kus tasuks ja oleks hea teha ploki ja kaanetööd andku märku, kõik pakkumised oodatud!
Vänta ei tea kas lihvima peab. Kolvirõngad ilmselt tasuks nüüd juba ka vahetada? Aga seda võiks keegi meister oma silmaga vaadata. Huupi enam ei pakuks.
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Vasta