K: M30 motronic (korras, lukku )

Kõik tehnilised küsimused.
Kasutaja avatar
rean
Postitusi: 579
Liitunud: 25 Nov 2005 20:03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rean »

Koputamine aitab ! Tuleb enne remondiaega oodates sõita pardakas lahti, kui peaks välja surema või ei käivitu ..piisab koputustest aju-korpuse pihta :) Vana autoga peaks tagavara aju kaasa müüdama :lol:
Aare
Postitusi: 144
Liitunud: 05 Sept 2006 10:22

Postitus Postitas Aare »

Siis otsi üks korralik raadiomees/elektroonik, kes uuriks luubiga plaadi üle ja joodaks kahtlased kohad üle.

Tõenäoliselt on süütetransistori jalad joodisest lahti. See teebki liikudes: süüde on-süüdet pole :lol:

Nende vanade 3.5 mootori ajude kohta võin lohutuseks öelda, et ega neid naljalt ei liigu ja kui liigub, siis õiget versiooni ikka pole. Samuti on kaunis keerukas leida 3.5 korralikku juhtmepuud.

2,8 omi seevastu vedeleb igal pool.
tean natuke bmw mootoritest
Kasutaja avatar
rean
Postitusi: 579
Liitunud: 25 Nov 2005 20:03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rean »

Oligi tegemist joodise riba purunemisega ! ..mikroskeemi (vanakooli ülejoodistega :( ) kergelt näpuga pingealla surudes ,,selguski valus tõde ! ..uuesti joodetuna śõitis auto täna ilusti :D . Tänud Patrikule , kelle "kotkasilm" vea üles leidis, parandas ! " omades vana autot ..varu ( omale kui ka autole) ..lisa aju :lol: Ma kannatasin ligi 3-kuud , käisin diagnostikas ( vigu ei leitud :( ) ..lugesin ohtralt igast kättesaadavat infi , vahetasin ja kontrollisin kõik andurid üle ..kuniks jõudsin ajuni. Kui ajust alustada ..siis liikuda anduriteni välja. :idea:
Toly
Postitusi: 201
Liitunud: 04 Juun 2007 09:43

Postitus Postitas Toly »

no minu omast patrik viga ei leidnud :( ja minu autol pole seda probleemi, et töötab/eitööta... mul ei tööta üldse
Kasutaja avatar
rean
Postitusi: 579
Liitunud: 25 Nov 2005 20:03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rean »

..Kas sul temp.andur on ? (kontrollitud?) Kui see pistikust välja tõmmata pole ka mingit sädet, auto jääb paugust seisma ! ..see andur ei maksa ka midagi ( max 200 ). Nii palju kui mina olen targemaks saanud siis ajus sädeme eest vastutab üks ümmargune hõbedane lätakas ..püstises asendis (aju-süsteem peaks ikka sarnane olema) . Konrtolli neid joodiseribasi mikroskeemis , kuhu nad välja jooksevad, põidlaga altpoolt hoia- ( kergelt väänuta-mõistuse piires ) mikroskeemi, vaata kas hakkab mõni risti-lõhe pinnale kerkima . Vanad skeemid pidavat päris pudedad olema (tehnika nõuab arenguruumi).
Toly
Postitusi: 201
Liitunud: 04 Juun 2007 09:43

Postitus Postitas Toly »

rean kirjutas:..Kas sul temp.andur on ? (kontrollitud?) Kui see pistikust välja tõmmata pole ka mingit sädet, auto jääb paugust seisma ! ..see andur ei maksa ka midagi ( max 200 ). Nii palju kui mina olen targemaks saanud siis ajus sädeme eest vastutab üks ümmargune hõbedane lätakas ..püstises asendis (aju-süsteem peaks ikka sarnane olema) . Konrtolli neid joodiseribasi mikroskeemis , kuhu nad välja jooksevad, põidlaga altpoolt hoia- ( kergelt väänuta-mõistuse piires ) mikroskeemi, vaata kas hakkab mõni risti-lõhe pinnale kerkima . Vanad skeemid pidavat päris pudedad olema (tehnika nõuab arenguruumi).
Räägi mulle sellest hõbedasest lätakas...
Toly
Postitusi: 201
Liitunud: 04 Juun 2007 09:43

Postitus Postitas Toly »

kas ma kellegi autol saaksin oma autoaju katsetada ???
Toly
Postitusi: 201
Liitunud: 04 Juun 2007 09:43

Postitus Postitas Toly »

Nüüd on abi vaja inimestelt kellel on teavet selliste detailide asukohtadest:

Detailideks on sissepritse ajud...
Hind oleks ka abiks.
Eelistused järjekorras:
1) 0261200011
2) 0261200040
ilmari
Postitusi: 105
Liitunud: 11 Mär 2005 12:42
Asukoht: Narva-Tartu

Postitus Postitas ilmari »

Nüüd on abi vaja inimestelt kellel on teavet selliste detailide asukohtadest:

Detailideks on sissepritse ajud...
Hind oleks ka abiks.
Eelistused järjekorras:
1) 0261200011
2) 0261200040


. tean ühte inimest kellel neid ajusid virnas vedeleb. vaja lihtsalt see õige leida -kui tal on! küsin järgi.
aga omast käest tean ,et nende ajud vahetus ühelt autolt teise on suht jama sest vale juhtmepuu võib aju peesse keerata. nt 3,5le 3,5 aju aga juhtmepuu 3,2. see keeras aju kohe tuksi. kuid auto sõidab väga hästi 3,2 ajudega 3,5 mootoriga.

terv

terv
Toly
Postitusi: 201
Liitunud: 04 Juun 2007 09:43

Postitus Postitas Toly »

selle pärast ma paningi 2 varianti. Esimene peaks olema originaali nr. ja teine on see millega auto on sõitnud... seal on ka juba peal olnud 3,2-aju
Toly
Postitusi: 201
Liitunud: 04 Juun 2007 09:43

Postitus Postitas Toly »

ilmari kirjutas:Nüüd on abi vaja inimestelt kellel on teavet selliste detailide asukohtadest:

Detailideks on sissepritse ajud...
Hind oleks ka abiks.
Eelistused järjekorras:
1) 0261200011
2) 0261200040


. tean ühte inimest kellel neid ajusid virnas vedeleb. vaja lihtsalt see õige leida -kui tal on! küsin järgi.
aga omast käest tean ,et nende ajud vahetus ühelt autolt teise on suht jama sest vale juhtmepuu võib aju peesse keerata. nt 3,5le 3,5 aju aga juhtmepuu 3,2. see keeras aju kohe tuksi. kuid auto sõidab väga hästi 3,2 ajudega 3,5 mootoriga.

terv

terv
Ega miskit teavet ei ole ?
Toly
Postitusi: 201
Liitunud: 04 Juun 2007 09:43

Postitus Postitas Toly »

lõpuks on autol eluvaim sees... kogu see trall ikka au pärast. Imepärasel moel oli Eestis isegi sama numbriga aju olemas :)

Tänud teile kõigile kes kaasa aitasid, teid polegi nii vähe...
Suletud