kysimusi 525i kohta (konditsoneeriga)

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

kysimusi 525i kohta (konditsoneeriga)

Postitus Postitas Sander »

sai soetatud omale juurde BMW 525i 85 aasta.
pullvärk on see et taga parmal pool on lugemislamp,selline varrega ja painduv,kas on tegemist originaalis oleva objektiga?
ja teine erinevus on konsoolis,seal kus on panipaik mu 520 il,on tollel mingid ribid,ja raadiokohta on ka omavahel kohad vahetanud kliima nuppudega,kas sellised muudatused võivad tingitud olla konditsoneeriga mudelitel?

yldiselt tundub isend korralik ja stock,kuid on paar viga ka kyljes,sisu on ilgelt pruuni värvi ja esiots on avariiline.
eelmine omanik suutis sõita veoauto alla parema nurgaga,aga suht õnnelikult ,nii et poolraam ja lanzekas jäi sirgeks.
Viimati muutis Sander, 14 Mai 2005 09:54, muudetud 1 kord kokku.
...
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Võibolla saaksid pilte teha.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Re: kysimusi 525i salongi kohta

Postitus Postitas nuga »

sass85 kirjutas:ja teine erinevus on konsoolis,seal kus on panipaik mu 520 il,on tollel mingid ribid,ja raadiokohta on ka omavahel kohad vahetanud kliima nuppudega,kas sellised muudatused võivad tingitud olla konditsoneeriga mudelitel?
Konditsioneeriga mudelitel see ongi nii jah.
Muide, see konditsioneeri töötab sul kah?
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Re: kysimusi 525i salongi kohta

Postitus Postitas Sander »

nuga kirjutas:
sass85 kirjutas:ja teine erinevus on konsoolis,seal kus on panipaik mu 520 il,on tollel mingid ribid,ja raadiokohta on ka omavahel kohad vahetanud kliima nuppudega,kas sellised muudatused võivad tingitud olla konditsoneeriga mudelitel?
Konditsioneeriga mudelitel see ongi nii jah.
Muide, see konditsioneeri töötab sul kah?
tyhi pidavat olema.
kuna avarii tõttu murdus jagaja jalapealt maha lähen täna jagaja järgi sauele ja proovin käivitada,jama selles et toda syydet ma nyyd kyll ei oska paika keerata :oops:
...
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Selle lugemislambi kohapealt nii palju, et vaata, kas lambil näiteks sissepressitud BMW märke on peal või mitte... Tavaliselt ikka on igal väiksemalgi jubinal märk peal...
Vasta