E28 rool kuidagi raske

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
tmz

E28 rool kuidagi raske

Postitus Postitas tmz »

Ei tea kas tuleb muret tunda, kuid minu E28 rool tundub kuidagi raskevõitu(roolivõim olemas). Kas see on kõikidel mudelitel nii, või ilmselt on tegemist mõne veaga minu autol.Roolivõimu õlipaak on kenasti normi piires!
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

BMW rool ongi veidike raskem kui mõnel muul heal autol. Näiteks Jaguaril saab roolile väikse sõrmega tiiru peale teha. BMW-l on rool just raskem selle tõttu, et sa rooli taga ennast ära ei unustaks. Muidugi ma ei oska öelda kui raske konkreetselt sinu rool on... vaata kas õli on normis. Kas roolivõimu pump ikka töötab :?: :!:
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Kui mina e28 ostsin, tundus mulle kah, et rool on kuidagi natuke raske võimendiga rooli kohta.... nüüd tundub juba täiesti normaalne :)
tmz

Postitus Postitas tmz »

Õli on normis, pumba peaks igaks juhuks üle vaatama!Annan tulemusest teada kui kontroll tehtud! 8)
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Pakun välja, et see võib olla selline tunde küsimus. Oleneb ka sellest millega võrrelda. BMW on ikkagi selline... pooleldi sportauto - selle tõttu ka rool veidike raskem. Kui autobahnil 200-ga lased siis on hea kui rool iga näpuliigutuse peale vibama ei hakka :)
csi635Alpina
Postitusi: 62
Liitunud: 30 Sept 2005 13:18
Asukoht: Tallinn ja Haapsalu ja vastupidi ja Valga!

Postitus Postitas csi635Alpina »

Soovitaks ka roolikarpi kontrollida!
Vasta