E28 kesklukk

Kõik tehnilised küsimused.
jörgen
Postitusi: 13
Liitunud: 06 Apr 2005 00:02
Asukoht: Tartu

E28 kesklukk

Postitus Postitas jörgen »

Häda siis selline ... kesklukk ei tööta.... pole sel ajal kui auto minu käes, töötanudki. Tean, et kuskil peaks asuma mingisugune "tarkuse karbike" mis seda värki juhib kuid mina pole seda leidnud :? Kus see asuma peaks ja milline see välja näeb?
Auto on '83 528i.
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

see oleneb nii paljudest asjadest. kas on tehae kesklukk? või aftermarket toode...

aga soovitaks otsida kas rooli alt armatuurist, või kindalaeka poolt kuskilt alt...
samuti võid ju jälgi ajada kuhu juhtmed viivad iste seest...

ettevõtmise asi rohkem seega :P

Bronco@ paigaldab e21-le parasjagu kesklukustust :)
jörgen
Postitusi: 13
Liitunud: 06 Apr 2005 00:02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jörgen »

kaldun arvama, et on tehase kesklukk ..... olen otsinud igalt poolt alt kuid pole! Arvan, et mul see karbike puudu lihtsalt .... lahtisi pistikuid vedeleb küll armatuuri all.
Ega kellegil pole pakkuda mõnda keskluku aju? :roll:
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Kas keskluku mootorid ikka on ustes :wink:
jörgen
Postitusi: 13
Liitunud: 06 Apr 2005 00:02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jörgen »

on küll jah :D
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

e28 pole lammutanud aga näiteks e30 asub keskluku juhtplokk juhipoolses kick paneelis (mis selle hea eesikeelne vaste oleks) kõlari all.
jörgen
Postitusi: 13
Liitunud: 06 Apr 2005 00:02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jörgen »

njah .... sealt leian ma vaba pistiku küll :?
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Näiteks e23-l on keskluku aju juhipoolsel küljel kõlaripoolse seina ligiduses... selline must karbike peaks olema.
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Allan L
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Veebr 2005 03:07
Asukoht: Tallinn,Merivälja

Postitus Postitas Allan L »

e28-l asub keskluku juhtplokk parempoolse esimese kõlari taga!
jörgen
Postitusi: 13
Liitunud: 06 Apr 2005 00:02
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jörgen »

st et seal all jalgade juures?
seal pole mul küll midagi ega ka mingeid juhtmeid :?
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Sul ikka tehase kesklukumootorid peal? Sellisel juhul peaks ka must karbike olema. Kui seda just spetsiaalselt ära võetud pole :?
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
garage

Postitus Postitas garage »

e28 peaks olema kuskil paremal (kas kõlari taga või kindalaekast vasakul pool) juhtblokk ,selline piklik. Tavaliselt tuleb seal bloki sees üks kaitseahel jootest lahti . Kui lahi võtad siis on näha. Edu!
raul
Postitusi: 133
Liitunud: 16 Sept 2004 11:27

Postitus Postitas raul »

Aga kas tehase keskluku puhul (st e28), peab kõrvalistuja poolt võtmega keerates avama ainult selle ukse või tegema kõik uksed/luugid lahti?
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

E28 asub keskluku aju parempoolse esikõlari kohal.Homme vaatan,mis juhtub kui keerata kõrvalistujapoolset lukku ja annan teada.
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

minul avab kõik lukud :)
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
MiQ

Postitus Postitas MiQ »

pr117 kirjutas:minul avab kõik lukud :)
sama siin .. keera juhiuksest, kõrvalistuja omast või pagaasnikuluugist .. avab ja sulgeb kõik uksed
pisike528
Postitusi: 367
Liitunud: 15 Veebr 2006 22:38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas pisike528 »

ei hakka uut teemat tegema ,loodan et ei pahanda-mul sama lugu et karp ei funka,paroovin remontida aga kas kellegil pole üle mõnda töökorras karpi :roll:
BMW 320 1989 coupe manu
Audi 80 1.8T 1993 rwd
pisike528
Postitusi: 367
Liitunud: 15 Veebr 2006 22:38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas pisike528 »

nii mina sain oma keskluku korda-vahetasin keskluku aju ära ja kõik toimib jälle ilusti
BMW 320 1989 coupe manu
Audi 80 1.8T 1993 rwd
nawu
Postitusi: 65
Liitunud: 28 Sept 2009 15:58
Asukoht: Raplamaa

Postitus Postitas nawu »

Ajan vana teema ylesse, ei hakanud uut tegema. Polstreid maha kakkudes avastasin, et endal kah täitsa systeem olemas. Ühendasin kõik pistikud ära aga kusagil ikka mingi kala sees, mootorid ei lukustu ega avane. Võtmega lukku keerates kyll ukseposti sees olev juhtaju plõksutab kyll muidu ja testriga vaadates jõuab vool ka täitsa ustes olevatesse mootori pistikutesse. Nyyd pöördungi siia, et järsku on kellegil nõuandeid kusvõimida katsetada? Kuidagi neid mootoreid ka testida annab ?
Kasutaja avatar
trevi
Postitusi: 1075
Liitunud: 27 Mai 2006 14:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas trevi »

Ajan vana teema ylesse, ei hakanud uut tegema. Polstreid maha kakkudes avastasin, et endal kah täitsa systeem olemas. Ühendasin kõik pistikud ära aga kusagil ikka mingi kala sees, mootorid ei lukustu ega avane. Võtmega lukku keerates kyll ukseposti sees olev juhtaju plõksutab kyll muidu ja testriga vaadates jõuab vool ka täitsa ustes olevatesse mootori pistikutesse. Nyyd pöördungi siia, et järsku on kellegil nõuandeid kusvõimida katsetada? Kuidagi neid mootoreid ka testida annab ?
Sel süsteemil veel see omapära, et keskluku relee peab olema kindlas asendis. Ülemine ots (peal on kirjas vist veel "TOP") üleval, kui ta natuke on paigast ära, siis klõpsutab ja lükkab kinni lahti. Kui ta on palju paigast ära siis ei klõpsuta ka. Vähemalt E23-l on ma sellist käitumsit kogenud. See peaks mingi avariivärk olema, et ei õnnestu kraavi sõites kogemata uksi lukku panna vms.
There's no school like old school, and I'm the fucking headmaster.
Vasta