M30B34 vaakumvoolikud

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
Rain01
Postitusi: 285
Liitunud: 28 Mär 2009 15:28

M30B34 vaakumvoolikud

Postitus Postitas Rain01 »

Küsimus oleks, et kas vaakumvoolikute korrasolek võib mõjutada tühikäigupöördeid? Kui ja, siis mitu meetrit seal kapoti all neid kokku olla võib?
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lamp »

Ikka möjutab, kui saab kuskilt nn lisa öhku siis pöörded köiguvad. Lihtne testida kus kohast lisa öhku juurde imeb on piduri puhastus vedelikuga (speri selline) lased voolikute peale ja kui mootori töös tekib muutus möne vooliku peale lastest siis sealt see lisa öhk ka vaakumi süsteemi imbub. Lihtne :D
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
Kasutaja avatar
arx323
Postitusi: 350
Liitunud: 04 Mai 2007 23:20
Asukoht: viljandi läheduses

Postitus Postitas arx323 »

Mõjutab ikka ja mitte ainult tühikäigu pöördeid.Kütte kulu suurem,mootor lonkab jne.Minu autol oli üks voolik pooleks(sisselaske taga mida polnud niisama nähagi) ja tühikäik oli jube madal ning lonkas.
Rain01
Postitusi: 285
Liitunud: 28 Mär 2009 15:28

Postitus Postitas Rain01 »

Tänud!
Homme läheks siis peale eksamit ostaks omale kuskilt neid voolikuid.
Oskate äkki öelda, kui pika ja kui jämeda vooliku ma ostma peaks?
(Kunagi oli mul turbomootoriga Saab ja tal oli vaja 2 erineva jämedusega voolikuid)

Teiseks. Kui kellelgi aega on, siis äkki viitsib ta ette lugeda kõik vähegi võimalikud asjad, mis mõjutavad tühikäigu ebaühtlust? :P
Kõige huvitavam on see, et see ebaühtlus tuleb üllatusena. Mõnikord on kõik täiesti korras ja siis üks hetk sidurit alla lastes sureb välja.
Vasta