K:mis võib olla põhjus et pihustid ei tööta

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
Johny
Postitusi: 36
Liitunud: 18 Aug 2008 18:39

K:mis võib olla põhjus et pihustid ei tööta

Postitus Postitas Johny »

panin oma isendile m20b23 mootori peale ja sellega kaasneva juhtmestiku.juhtmestik sai lapitud ja on korras nüüd,aga probleem on selles et pihustid (välja arvatud külmkäivitus pihusti)ei tööta.otse vool peale andes pihustid toimivad.olen proovinud teist aju ja vahetasin terve jagaja koos hall anduriga ära miski pole aidanud.mootril on märgid paigas ja läheb 6 pütipealt 6 sekundiks käima kuni üle ujutab külmkäivitus pihusti poolt.kütuse surve on ka normaalne.ehk keegi oskab aidata?
jx
Postitusi: 917
Liitunud: 10 Mär 2008 19:43
Asukoht: Sulbi

Postitus Postitas jx »

ajule on puudu nn püsivool mis peaks süütelukust tulema...
e28...
Johny
Postitusi: 36
Liitunud: 18 Aug 2008 18:39

Postitus Postitas Johny »

püsivool tuleb mul kaitsmekarbist otse peale.
Johny
Postitusi: 36
Liitunud: 18 Aug 2008 18:39

Postitus Postitas Johny »

kontrollisin täna veel igaks juhuks kütuse survet ja see oli pea 8 bari :D seda vist natuke palju kui mootor ei tööta ja kütuse pump ainult töötab?
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

rõhuregulaator tuksis või tagasivool umbes, sellepärast ka üle ujutab.
normaalne kütuserõhk on ~3bar'i. Just eile sai M10 mootoril rõhku mõõdetud ja püsis kenasti ~2.5bar'i peal.
Johny
Postitusi: 36
Liitunud: 18 Aug 2008 18:39

Postitus Postitas Johny »

rõhku sai mõõdetud otse pumbast :D kui rõhuklapp vahele panna siis oli 2,7.Proovisin e 28 520i üht pistikut lahti ja kokku mis läheb spidomeetri taha ja avastasin et e 28 ei tööta siis kui see lahti teha (sama juhe mis mul on lahti)aga mul on e 21 originaal kellade plokk ja seda juhet ei saa sinna panna.see on see juhe mis tuleb aju pistiku kõrvalt 3 juhet .ehk keegi oskab öelda kuhu need ühendada võiks ,et masin tööle saada?
Johny
Postitusi: 36
Liitunud: 18 Aug 2008 18:39

Postitus Postitas Johny »

juhtmete värvid olid :must,roheline ja valge musta triibuga
vol2
Postitusi: 45
Liitunud: 06 Mai 2011 18:49

Postitus Postitas vol2 »

Ikkagi kontrolli AJU. Uuesti . Mina sain oma moto tööle alles 3 ajuga ja miskised releed ja peakaitse ka tõrkusid. Mul oli sama moodi jamamist.
Lõpuks oli ikkagi aju viga. Tean seda kahjuks oma kogemustest.
E28 520i, E28 524TDA, E32 730IA x2 ja mõned E34 ka.
Ostan E23 projektikaks.
Sigmar
Tel.56913150
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

Johny kirjutas:juhtmete värvid olid :must,roheline ja valge musta triibuga
must - Tahhomeeter
roheline - Aju toide. toide süütelukust ja ilma selleta auto ei käi! omal nahal kogetud, külmalt lükkab hetkeks käima külmkäivituspihusti toel kui siis enam ei käivitu. Ajule toide ja auto käis.
valge musta triibuga - minu pistikul oli kollane, mis läks ökonomaiseri jaoks.

Kõige tähtsam, ühenda rohelisele vool peale!

Ja kokkuvõttes oli ikkagi kasutaja jx esimene vastus õige arvatavasti siis :lol:
Johny
Postitusi: 36
Liitunud: 18 Aug 2008 18:39

Postitus Postitas Johny »

suured tänud teile ma proovin ära :D
Johny
Postitusi: 36
Liitunud: 18 Aug 2008 18:39

Postitus Postitas Johny »

sorry värvid olid valesti meeles :( must roheline kollase triibuga ja valge kus oli vist nr 24 peal
proovisin anda rohelisele voolu peale aga kahjuks ei olnud muutust mittemingisugust :( ehk on veel ideid?
Johny
Postitusi: 36
Liitunud: 18 Aug 2008 18:39

Postitus Postitas Johny »

ehk on kellegil veel mõni idee?
Johny
Postitusi: 36
Liitunud: 18 Aug 2008 18:39

Postitus Postitas Johny »

sain mootori tööle. Aga kahjuks ilmnes uus viga, nimelt kui mootor on umbes 10 minutit käinud ja on soe siis uputab mootori kütusega üle. ja uuesti käima ei lähe.
Vasta