värin autos

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

värin autos

Postitus Postitas raix635csi »

tere .nimelt autox 85 a e24 635 csi .veaks on imelik viskamine või vibra tühikäigul ja ka sõittes.mis viga võiks olla ? lasin ära vahetada kasti turbiini aga viga ikka sama.tänud ette .
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

Viskamine? Keres? Roolis?

Kui keres siis tagumised veljed tasakaalust väljas.
Kui rool siis esimesed.

Tühikäigul viitab mootoripatjadele
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

viskab

Postitus Postitas raix635csi »

viskab kohapeal käies ,ja sõittes ka aga pigem tuleb mootori või kasti juurest.hoiad põõrteid seistes ühtlaselt 1000-1200 peal siis terve auto väriseb :)
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

mootoripadjad.. väga muud vist olla ei saa ?
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

-Myyr- kirjutas:mootoripadjad.. väga muud vist olla ei saa ?
On sul kogemusi mootoripatjadega? Minu kogemus ütleb, et puru mootoripadi ei pane midagi värisema. Mootor tahab kapoti all ainult valesse kohta sõita. Pahatihti radikasse :) Ma olen ringrajal M20 patju päris mitu puruks saanud. Tavasõidul puru padi küll kuidagi tunda ei andnud.

Aga teemasse. Tegelikult ka minu kuuesel on (tekkinud) tühikäigul kerge vibra ja ühtlase madala kiirusega sõites nagu kergelt jõnksutaks. Ma pole viitsinud põhjalikult veel teemasse süveneda, kuna pea 30a vanuselt masinalt ei saagi enam päris siidist käiku tahta. Omal oli plaanis talve jooksul pihustid lasta üle vaadata ja üks pihusti ka välja vahetada, mis hetkel on vist M5 oma hoopis. Mul on tunne (aga ma pole päris kindel), et see vibra asi suurenes peale seda, kui eelmisel aastal diagnostikas õhulugejat krutiti. Segu keerati suht lahjaks.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

[quote="Ruut kuna pea 30a vanuselt masinalt ei saagi enam päris siidist käiku tahta. .[/quote]

ototoooot , mis jutt see nüüd on :)
e28
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Lihtsalt mu isiklik suhtumine :) et kuidagi oma laiskust õigustada
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Helar1
Postitusi: 367
Liitunud: 13 Veebr 2010 20:26
Asukoht: Tartu/Otepää

Postitus Postitas Helar1 »

Ruut kirjutas:
-Myyr- kirjutas:mootoripadjad.. väga muud vist olla ei saa ?
On sul kogemusi mootoripatjadega? Minu kogemus ütleb, et puru mootoripadi ei pane midagi värisema. Mootor tahab kapoti all ainult valesse kohta sõita. Pahatihti radikasse :) Ma olen ringrajal M20 patju päris mitu puruks saanud. Tavasõidul puru padi küll kuidagi tunda ei andnud.
Vaidleks vastu, endal on kogemusi olnud. Pole ainult bmw olnud, aga siiski. Veaks oli mootoripadi, terve kere värises kohapeal tühipööretel. Sõbra Nissan silvial on jäigad mootori padjad ning samamoodi kerge vibra tühikäigul sees.
Mootori patja saab ka kontrollida kohapeal gaasi andes, mootor peaks silmnähtavalt liikuma ning isegi käega peaks teda üsna palju liigutada saama.
Käigukasti patjadega pole kogemusi olnud, aga võid needki visuaalselt üle vaadata.
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

selliseid vigu foorumi teel lahendada, on kui sünnitust läbi kanalisatsioonitoru vastu võtta
e28
eix22
Postitusi: 402
Liitunud: 30 Juun 2009 11:13
Asukoht: tõrva

Postitus Postitas eix22 »

Miks nii ütled? Enamus küsimustele saaks nii vastata, kui autot näha katsuda ei saa, siis ei oska aidata. Ikka kogemuste ja oma juhtumite põhjal vastatakse siin küsimustele. Mul oli ka kunagi probleem padjas, mootor nihkus paigast ja tekkis vibra.
tel 55570186 - e30 varuosad
VeikoS
Klubiliige
Postitusi: 459
Liitunud: 20 Nov 2007 19:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas VeikoS »

Pöördu palun pädevasse remonditöökotta, tuleb lõpuks odavam ja kiirem, kui foorumitarkuse põhjal järjest detaile vahetada.
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Kui vibra on ka tühikäigul, siis on sellega ju asi selge. Mis puutub siia mootori padi ? Pigem on lonkav mootor, küünlad , juhtmed jne..... põhjuseks. Vähemalt nii saan mina aru siin hiromandi moodi ennustades.
e28
eix22
Postitusi: 402
Liitunud: 30 Juun 2009 11:13
Asukoht: tõrva

Postitus Postitas eix22 »

No krt, tühikäigu vibra saabki olla tingitud katkisest mootoripadjast ja selleks ei pea olema mingi hiromant ega ennustaja. Minu m40 oli nii kunagi, padjad katki ja mootor läks paigast ja oligi tühikäigul vibra.
tel 55570186 - e30 varuosad
raix635csi
Postitusi: 131
Liitunud: 29 Dets 2008 18:26

h

Postitus Postitas raix635csi »

lasin kasti maha võtta ja üle vaadata ja lasen siis ohutuse mõttes padjad ära vahetada ja kevadel ,kui auto taas liigvel siis elektrikujuurde.:)
Vasta