E28 Sportistmed

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
Jizz
Postitusi: 178
Liitunud: 17 Juun 2010 20:28
Asukoht: Tallinn / Ida-Viru

E28 Sportistmed

Postitus Postitas Jizz »

Suur soov ja unistus oleks oma E28'le sportistmed ette saada. Aga kindlasti peavad nad sama sisustiiliga olema, nagu muu interjöör.

Plaanin osta omale sportistmed, mis on hoopis teistsuguste istmekatetega. Kuid samas mu praegused originaal istmed on vägagi hästi säilinud ning plus mul on veel sama stiili tagaistuja seljatugi olemas (samuti korralik).

Küsimus olekski, kas on võimalik originaal istmekatted ümber sobitada/õmmelda sportistmete jaoks ning palju see lõbu maksma võiks minna?


Ettetänades,
1.8 power !
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

Postitus Postitas Baur TC »

Originaal istmekatted ei sobi sportistmetele, ja riie iseennast - juhul kui ta on veel tehasest kättesaadav, siis maksab ainult originaalriie rohkem kui terve istmete ülenahatamine siin Eestis.

Mina soovin sulle, osta kasutatud istmed - ja siis kohalik tegija paneb nahk peale. Kõik ülejäänud variantid eriti ei kõlba...
13. August 1918, der Tag der unser Leben veränderte!
Jizz
Postitusi: 178
Liitunud: 17 Juun 2010 20:28
Asukoht: Tallinn / Ida-Viru

Postitus Postitas Jizz »

Tänud info eest!

Aga kas vanu istmekatteid ei kannata ümber õmmelda sportistmetele sobivaks?
1.8 power !
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

No endal teed vast elu raskemaks nii.. vanad riided pole igakord hästi säilinud.

Uuri kangapoest kusagilt.. mingiriie või midagi/ või kui leiad tõesti korraliku istmeriide kusagitl. Siis kannatab ikka õmmelda ümber:)
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
Jizz
Postitusi: 178
Liitunud: 17 Juun 2010 20:28
Asukoht: Tallinn / Ida-Viru

Postitus Postitas Jizz »

No mul on vägagi viisakad esiistmed + veel korralik tagaistuja seljatugi. Kas nendest ei anna midagi kokku õmmelda? :roll:
1.8 power !
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Kas siis ei leia siit foorumist juba valmis sportistmeid ?
e28
Vasta