K: Mis on pildil ?

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
remps
Postitusi: 9
Liitunud: 14 Apr 2013 17:06
Asukoht: Ida-virumaa

K: Mis on pildil ?

Postitus Postitas remps »

Mis see on ? Mul see paak tühi , et see sõitmist ei sega? Mis seal sees käib ?

Pilt



Ja oleks veel üks küsimus . Spidomeeter ja bensunäidik ei tööta . Näidik mittu liitrit sajale peaks võtma see on kogu aeg põhjas , lased kaasi lahti ja korraks läheb alla tagasi ning siis tagasi põhja kuigi kaasi ei vajutagi rohkem . Teised näidikud nagu töötavad . Mida oleks soovitatav peale hakkata? Ei jaga eriti palju autodest .
Viimati muutis remps, 17 Apr 2013 22:55, muudetud 1 kord kokku.
falckranger
Postitusi: 88
Liitunud: 28 Aug 2008 19:31

K: Mis on pildil ?

Postitus Postitas falckranger »

Kui spidomeeter ei tööta, siis ei tööta ka hetke kütusekulu näidik. Viga ilmselt kas spidoka anduris (asub diffri küljes) või on näidikute ploki akud surnud.

Parandage mind kui ma eksin!
BMW 525e is reborn
remps
Postitusi: 9
Liitunud: 14 Apr 2013 17:06
Asukoht: Ida-virumaa

Postitus Postitas remps »

Selge kontorllin ja vaatan seda asja siis , aga sa ei oska öelda mis see pildil on ?? Seal vist käib mingi õli sees.
Viimati muutis remps, 17 Apr 2013 22:57, muudetud 1 kord kokku.
sillufromIV
Postitusi: 824
Liitunud: 02 Aug 2010 21:24
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sillufromIV »

remps kirjutas:selge kontorllin vaatan seda asja siis , aga sa ei oska öelda mis see pildil on ?? seal käib mingi õli sisse vict jh ?
Vaata, ehk lähevad need hüdrovoolikud amortidesse. Muud mõtet hetkel pähe ei tulnud.
Berlingo 1,4i; Suzuki gsx 750 RW '94; Skoda Rapid Scout TSI; Suzukid Samurai 1,9d '02 ja Jimny '99, Hyundai H1 '06
raunz
Klubiliige
Postitusi: 2270
Liitunud: 08 Veebr 2006 16:43
Asukoht: Saku

Postitus Postitas raunz »

sillufromIV kirjutas:
remps kirjutas:selge kontorllin vaatan seda asja siis , aga sa ei oska öelda mis see pildil on ?? seal käib mingi õli sisse vict jh ?
Vaata, ehk lähevad need hüdrovoolikud amortidesse. Muud mõtet hetkel pähe ei tulnud.
Tegu on nivooamortide süsteemiga. Kui taga on tavalised amordid, mitte hüdrovoolikutega amordid, siis on mingi hetk nivoovedrustus asendatud tavalisega. Sel juhul pole otseselt vahet, kas paak on täis või tühi. Vanakooli nivoovedrustus on muidu suhteliselt harvaesinev, kallis ja nõutud lisa. Oma keerukuse ning kallite komponentide tõttu on paljudel autodel see asendatud tavavedrustusega.
BMW E21 323 2,5 M50 1981
BMW E21 320 2,5 M20 1980
BMW E88 135i 2008
remps
Postitusi: 9
Liitunud: 14 Apr 2013 17:06
Asukoht: Ida-virumaa

Postitus Postitas remps »

Näidikute ploki akudes on voolu , kuda ma seda spidoka andurit kontrollin ? Võtsin küljest ära katki nagu polnud ja juhtmetest voolu ka tuli sinna . Mis ma tegema peaks ?


Jah amordid on mingid tavalised ei lähe ühtegi voolikut sinna külge .
Viimati muutis remps, 17 Apr 2013 22:59, muudetud 1 kord kokku.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

või mis ma tegema peaks ?
OT aga vaata oma kirjastiil üle. Siin foorumis ei tolereerita seda MSN-i keelt a'la: vict, jh, naq jne. Samuti võta kirjavahemärgid kasutusele.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
remps
Postitusi: 9
Liitunud: 14 Apr 2013 17:06
Asukoht: Ida-virumaa

Postitus Postitas remps »

Mis OT tähendab ? Selge. Püüan siis korralikumalt kirjutada siin .
Aix
Postitusi: 284
Liitunud: 10 Aug 2008 21:03
Asukoht: Tartu / Hiiumaa

Postitus Postitas Aix »

OT - offtopic.
Aga see on siin tõesti selline foorum, kus korrektne kirjakeel võiks olla enesestmõistetav..
remps
Postitusi: 9
Liitunud: 14 Apr 2013 17:06
Asukoht: Ida-virumaa

Postitus Postitas remps »

kuda ma seda spidoka andurit kontrollin ?
Vasta