M: e28 520 ---> 530i

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Suletud
jumpsik
Postitusi: 273
Liitunud: 09 Sept 2010 02:07

M: e28 520 ---> 530i

Postitus Postitas jumpsik »

Panen siis huvipärast oma projekti siia müüki. Otsest põhjust lahti pole saada aga kui keegi minu jaoks mulle õige numbri pakub siis võib ära anda. Tehtud on palju ja paju on veel teha :) auto sõidab ja toimetab nii nagu peab, kõik mis peal töötab.
Alustame vigadest:
Karbid vaja keevitada
Põhi tahab eesistujate jalgade juurest hoolt
Tagumised uksed vaja vahetada
Kütusevoolikud tuleb asendada torudega aga see maitse küsimus
Mootoril tuleb nukk ära vahetada, lasin klappe teha ja seal mainiti seda
Stangedel on läbivat natuke
Mootoris tuleb temp andur ära vahetada kuna pika käivitusega on
Jahutus visco vaja vahetada
Kuna mootor ei ole originaal siis tuleb ka korralik õhuvõtt välja mõelda kuna paregu pandud nn. koonus.
Kuna taga trummel pidurid siis vaja seal piduriregulaatorid ära vahetada (taga parem ei toimeta nii nagu peab)
Autol puudu ÜV ja samuti ei ole auto mootori vahetust ka arkis teh passi kirja pandud
Põhja all esisillas mingid kolksud
Kuna uuus mootor tuli koos kastiga siis vaja hoovastiku teha, tagurpidi käigu samm natuke liiga pikk e28 valitsa augu jaoks.

Head küljed:
Mootor m30b30 ilma katita, tuli e34 pealt ja on sama mis 138kw kuid kuna sellel polnud juba tehasest tulles katti siis sealt ka jõu võit
Elektroonikat on võimalikult vähe peal et ei peaks väga elektrimurede pärast muretsema
Esimesed püstakud keevitatud ja mootoriruum värvitud
All uus kütusepaak mis sai samuti kivikaitse selga
uued filtrid ja õlid, uus kütusepump
sisu viisakas

kellel huvi võib mulle kirjutada ja mulle küsimusi esitada pilte näeb osaliselt minu kasutaja alt ja ka kui vaja saan teha praegusest olukorrast.
jumpsik
Postitusi: 273
Liitunud: 09 Sept 2010 02:07

Re: M: e28 520 ---> 530i

Postitus Postitas jumpsik »

Lukku jääb endale õlle kõrvale nokitsemiseks et järgmine suvi noortele rullnokkadele koht kätte näidata :)
Suletud