MÜÜDUD, LUKKU-M: 520i 1986

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Suletud
Aare
Postitusi: 144
Liitunud: 05 Sept 2006 10:22

MÜÜDUD, LUKKU-M: 520i 1986

Postitus Postitas Aare »

kustutatud
Viimati muutis Aare, 25 Nov 2007 18:24, muudetud 3 korda kokku.
tean natuke bmw mootoritest
Aare
Postitusi: 144
Liitunud: 05 Sept 2006 10:22

Postitus Postitas Aare »

Auto praeguse seisuga reede (03.08) õhtuni broneeritud.
tean natuke bmw mootoritest
Aare
Postitusi: 144
Liitunud: 05 Sept 2006 10:22

Postitus Postitas Aare »

tean natuke bmw mootoritest
Drama
Postitusi: 159
Liitunud: 17 Nov 2007 22:53

Postitus Postitas Drama »

Kas 12000 eest saab veljed kaasa? Kui jah siis kummad? Kas need mis on auto24.ee üleval või motors24.ee üleval.
Oleks autost muidu väga huvitatud aga 12000.- pole vist välja käia, kas selline pakkumine sobib näiteks et ilma valukateta 8000-9000 näiteks?
Aare
Postitusi: 144
Liitunud: 05 Sept 2006 10:22

Postitus Postitas Aare »

Kehtiv on motors24 kuulutus. Arvestades töö ja raha hulka, mis auto sisse pandud on, ei näe mingit põhjust seda poolmuidu ära anda. 8000 eest müüakse tavaliselt autosid, millel tuul roosteaukudes vilistab.
tean natuke bmw mootoritest
Kasutaja avatar
ökosohver
Postitusi: 95
Liitunud: 08 Aug 2007 15:22

eh

Postitus Postitas ökosohver »

no pool aastat oled sa seda yritanud myya.arvestades varasemat kuulutust oled sa hinna tykkmaad maha lasnud kas äkki poleks m6tekam seda kevadel uuesti proovida...yldiselt on e28 ostjate mentaliteet rohkem p6lludrifti ja muidu hängiate tyypi...korraliku e28 peale ihub hammast pigem m6ni siinne asja armastaja kelle väärtushinnangud on selle auto suhtes k6rgemad. ma meenutaks t6nise s6nu kes mainis et oli auto yles löönud mitu head kuud v6i pigem aastat ja myygikuulutuse peale ei tulnud keegi isegi vaatama samal ajal kui mina suht poolpiduse masina otsa sattusin ja pidin leppima sellega et läheb ysna suur hulk raha sinna alla et asja saada ja veel enam 17 tonni peale oli helistajaid rohkem kui 2 tunni jooksul ka peale myyki kui kuulutus polnud ei muudetud ega aegunud. see näitab seda et tattmokad ja muidu tegelased tahavad odavalt saada kas yles ehitud plastide näol autot mille tehniline seis pole oluline v6i mingiks niiöelda projektiks mille resultaat peaks saabuma m6ne aasta joookusl kuusakoski ukse taha kastikestes ... m6ni ytleb samas et noh rinka peale on selle raha eest autot kyll...edasist ei kommenteeriks:) aga edu myygiga...mina loobusin ja otsustan seni veel praeguse auto kasuks:)
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Re: eh

Postitus Postitas Ruut »

ökosohver kirjutas: ma meenutaks t6nise s6nu kes mainis et oli auto yles löönud mitu head kuud v6i pigem aastat ja myygikuulutuse peale ei tulnud keegi isegi vaatama samal ajal kui mina suht poolpiduse masina otsa sattusin ja pidin leppima sellega et läheb ysna suur hulk raha sinna alla et asja saada ja veel enam 17 tonni peale oli helistajaid rohkem kui 2 tunni jooksul ka peale myyki kui kuulutus polnud ei muudetud ega aegunud.

see näitab seda et tattmokad ja muidu tegelased tahavad odavalt saada kas yles ehitud plastide näol autot mille tehniline seis pole oluline v6i mingiks niiöelda projektiks mille resultaat peaks saabuma m6ne aasta joookusl kuusakoski ukse taha kastikestes ... m6ni ytleb samas et noh rinka peale on selle raha eest autot kyll...edasist ei kommenteeriks:) aga edu myygiga...mina loobusin ja otsustan seni veel praeguse auto kasuks:)
Kodanik ökosohver

Loodan, et Su eesti keele õpetaja on veel elus. Muidu ta lihtsalt vähkreks oma hauas ja ei saaks kuidagi rahu. Sysi juba korra proovis tähelepanu juhtida Su kirjatükkide stiilile. Sa pole teda kuulda võtnud. Vigu võime kõik teha - errare humanum est. Aga see kuidas Sina kirjutad on lihtsalt JUBE. Selliste lohisevate lausete (ma ei viitsi kokku lugeda palju ühes lauses on sõnu) mõte ei jõua vist kellelegi muule, peale Sinu, kohale
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
ökosohver
Postitusi: 95
Liitunud: 08 Aug 2007 15:22

hm

Postitus Postitas ökosohver »

ok :oops:
Aare
Postitusi: 144
Liitunud: 05 Sept 2006 10:22

Re: eh

Postitus Postitas Aare »

ökosohver kirjutas:no pool aastat oled sa seda yritanud myya.arvestades varasemat kuulutust oled sa hinna tykkmaad maha lasnud kas äkki poleks m6tekam seda kevadel uuesti proovida...yldiselt on e28 ostjate mentaliteet rohkem p6lludrifti ja muidu hängiate tyypi...
Veelgi enam, on veel teatud seltskond näljarotte, kes on endale seadnud eesmärgiks leida 5000 kr eest täisrestaureerimise läbinud masin. Käivad sellised kohal, kärsad vingus, et nää, kriips siin ja nää roostetäpp seal. On üsna selge, et kes küsib enam-vähem keskmise kuupalga eest müüdava auto kohta, et kas ilma velgedeta saaks mõni tuhat odavamalt, see ei suuda sellist autot isegi elementaarses korras pidada.
tean natuke bmw mootoritest
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Re: eh

Postitus Postitas meelis k »

Aare kirjutas: On üsna selge, et kes küsib enam-vähem keskmise kuupalga eest müüdava auto kohta, et kas ilma velgedeta saaks mõni tuhat odavamalt, see ei suuda sellist autot isegi elementaarses korras pidada.
Üldiselt on küll nii. Aga näiteks mina olen küsinud auto hinda ilma velgedeta selle tõttu, et mul oli parasjagu 3 komplekti velgi olemas, mis alla sobiks. Teine variant, et velg on nii kole, et ei tahaks oma hoovi vedelema neid tuuagi :).

Tundub korralik masin nii seest kui väljast. Seda ei tohikski odavamalt müüa :).
e28 528iA '84
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Korralik on ta tõesti 8) .
Aga miks jagaja vale koha peal on, peaks ju nukkvõlli otsas olema 95kw puhul ? Isearetus ?
E34 & E32
Allan L
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Veebr 2005 03:07
Asukoht: Tallinn,Merivälja

Postitus Postitas Allan L »

Aga miks jagaja vale koha peal on, peaks ju nukkvõlli otsas olema 95kw puhul ? Isearetus ?
E28 puhul sellist asja minuteada pole....e30 ja e34 ainult nuka otsast jagajaga... :roll:
e30 cabrio e34 540i
Aare
Postitusi: 144
Liitunud: 05 Sept 2006 10:22

Postitus Postitas Aare »

omega kirjutas:Korralik on ta tõesti 8) .
Aga miks jagaja vale koha peal on, peaks ju nukkvõlli otsas olema 95kw puhul ? Isearetus ?
Väite esitajal paluks end tehniliselt harida. L-jetronicuga ongi jagaja seal.
tean natuke bmw mootoritest
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Aare kirjutas:
omega kirjutas:Korralik on ta tõesti 8) .
Aga miks jagaja vale koha peal on, peaks ju nukkvõlli otsas olema 95kw puhul ? Isearetus ?
Väite esitajal paluks end tehniliselt harida. L-jetronicuga ongi jagaja seal.
Seda küll, et L-jetronic, aga ´86a. masinal peaks juba motronic olema. Ja kuna sul L-jetronic, siis on see mootor ju 92kw :roll: .
E34 & E32
Aare
Postitusi: 144
Liitunud: 05 Sept 2006 10:22

Postitus Postitas Aare »

86 oli L-jetronicuga M20 mootor täiesti tootmises ja arendas 95 kW. Allikas: E28 Betriebsanleitung, 1986 müüdud autodele, lehekülg 5-06. Konkreetne auto on toodetud 01/86.

Ma ei ole selle Motronicu looga niiväga kursis, aga enda tähelepanek on, et Motronic oli peal katalüsaatoriga autodel ja L-jetronic kativabadel. Kõikidel Motronicuga E28 520i'del olen igatahes näinud katti, lamdat ja spidomeetril kirja, et kasutada ainult pliivaba bensiini.

Seega kui sa üritad püstitada hüpoteesi, et ma olen ise mingi mootori peale aretanud, siis sa eksid ja ma ei näe ausaltöelda võimalust, kuidas sa seda tõestada suudaksid :lol:
tean natuke bmw mootoritest
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas meelis k »

Mul on mõlemal e28l (92kw ja 95kw) jagaja samas kohas.
e28 528iA '84
Aare
Postitusi: 144
Liitunud: 05 Sept 2006 10:22

Postitus Postitas Aare »

Üks 520 on sul enne 10/85 ja teine peale 10/85. Nimetatud tärminil tehti miskid muudatused mootoris, millest tõusis võimsus 92 kW-lt 95 kW-ni.

Et asi veel segasem oleks, siis on olemas ka Motronicuga versioon, mis on kah 95 kW. E28 peal on seda minuteada ainult katiga variantidel. E30 peal on ka ilma katita. Ja et asi veel segasem oleks, siis nii katiga kui katita on võimsus samamoodi 95 kW, vahe on ainult momendikõveras.
tean natuke bmw mootoritest
Aare
Postitusi: 144
Liitunud: 05 Sept 2006 10:22

Postitus Postitas Aare »

MÜÜDUD
tean natuke bmw mootoritest
Suletud