O: BMW "hainina" kuni 8000,-

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Vasta
Drama
Postitusi: 159
Liitunud: 17 Nov 2007 22:53

O: BMW "hainina" kuni 8000,-

Postitus Postitas Drama »

Nagu pealkirjas kirjas on, tahan osta BMW "hainina" kuni 8000.- eest.
Ülevaatus võiks olemas olla. Kindlasti soovin et auto oleks sõidukorras.

Mis te arvate, saab midagi? :roll: Viimasel ajal on hakanud suur huvi tekkima haininade vastu, aga kuna raha ei võimalda üle 8000 siis peab selle eest midagi saama ja pärast võib edasi vaadata kuidas restaureerima seda hakata.
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Esiteks, kui sul ei ole praegu üle 8 tuhande autoeest välja käia, siis kuidas sa kavatsed hiljem taastama hakata. See ei ole mitte odav teema.
Teiseks, 8 tuhande eest saad sellise auto mis on omadega juba päris otsas. Sellise taastamine läheb kallimaks ja mahukamaks kui kohe natuke kallim ning korralikum osta.
Kolmandaks, tee endale selgeks milline hai sind huvitab kõige rohkem, kas seitsmene, viiene, kolmene. Niisama pole mõtet lahmida et võtan mis kätte saab.

OT: Mul on selline tunne et siit tuleks jälle üks lühiajaline haiomanik, kes võtab viimasel piiril koosseisvast autost viimase ja kui kopa ette viskab, saab mõni uueks omanikuks või läheb juppide jagamiseks :roll: .
Carclassic OÜ
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

tõnis kirjutas: Teiseks, 8 tuhande eest saad sellise auto mis on omadega juba päris otsas. Sellise taastamine läheb kallimaks ja mahukamaks kui kohe natuke kallim ning korralikum osta.
See ei ole ilmtingimata õige. Siit foorumist, ca poolteist aastat tagasi, ostetud 86/87a 518i 7500 kr eest. Omanik siiani masinaga väga rahul ja vahetatud selle aja jooksul vist ainult veepump. Masin igapäevases kasutuses.
Aga erandid kinnitavad reeglit ja muudes punktides Tõnisega täiesti ühte meelt.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
erineeger
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2006 13:08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas erineeger »

oleks pakkuda vana 7-seeria ja kuskil 4000 krooniga
autol on kere rahuldav
salong on lahti võetud (kõik nin nänn on olemas )
kaasa saab teise mootori
täpsem info tel:55526236
Kasutaja avatar
ökosohver
Postitusi: 95
Liitunud: 08 Aug 2007 15:22

aiai

Postitus Postitas ökosohver »

tõnis kirjutas:Esiteks, kui sul ei ole praegu üle 8 tuhande autoeest välja käia, siis kuidas sa kavatsed hiljem taastama hakata. See ei ole mitte odav teema.
Teiseks, 8 tuhande eest saad sellise auto mis on omadega juba päris otsas. Sellise taastamine läheb kallimaks ja mahukamaks kui kohe natuke kallim ning korralikum osta.
Kolmandaks, tee endale selgeks milline hai sind huvitab kõige rohkem, kas seitsmene, viiene, kolmene. Niisama pole mõtet lahmida et võtan mis kätte saab.

OT: Mul on selline tunne et siit tuleks jälle üks lühiajaline haiomanik, kes võtab viimasel piiril koosseisvast autost viimase ja kui kopa ette viskab, saab mõni uueks omanikuks või läheb juppide jagamiseks :roll: .
Ot ot...pastoi...ma peaaegu tundsin end puudutana???ega se minu pihta nyd käinud???
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Sander »

.
Viimati muutis Sander, 13 Mai 2019 21:19, muudetud 3 korda kokku.
...
Drama
Postitusi: 159
Liitunud: 17 Nov 2007 22:53

Postitus Postitas Drama »

tõnis kirjutas:Esiteks, kui sul ei ole praegu üle 8 tuhande autoeest välja käia, siis kuidas sa kavatsed hiljem taastama hakata. See ei ole mitte odav teema.
Teiseks, 8 tuhande eest saad sellise auto mis on omadega juba päris otsas. Sellise taastamine läheb kallimaks ja mahukamaks kui kohe natuke kallim ning korralikum osta.
Kolmandaks, tee endale selgeks milline hai sind huvitab kõige rohkem, kas seitsmene, viiene, kolmene. Niisama pole mõtet lahmida et võtan mis kätte saab.

OT: Mul on selline tunne et siit tuleks jälle üks lühiajaline haiomanik, kes võtab viimasel piiril koosseisvast autost viimase ja kui kopa ette viskab, saab mõni uueks omanikuks või läheb juppide jagamiseks :roll: .
Loe ilusti lause lõpuni!
"Viimasel ajal on hakanud suur huvi tekkima haininade vastu, aga kuna raha ei võimalda üle 8000 siis peab selle eest midagi saama ja pärast võib edasi vaadata kuidas restaureerima seda hakata."

Hai ei ole kala?

Erineegrile, loe täpsemalt, ülevaatus võiks olemas olla ja vähemalt sõidukorras.
elmut
Postitusi: 112
Liitunud: 13 Aug 2007 09:35

Postitus Postitas elmut »

Muidugi saab selleest. www.hydra.ee otsi sealt.
Pole vaja vinguda :?
Kasutaja avatar
ökosohver
Postitusi: 95
Liitunud: 08 Aug 2007 15:22

h

Postitus Postitas ökosohver »

ei ma lihtsalt arvasin et...kui ma auto ostsin sis vigadest hoolimata ma putitan ta s6idukorda olenemata sellest kui palju selleks raha peaks kuluma kuni yhe hetkeni et sain teada kui läbi tal kere on...ent sellegi poolest mu patriotism on yle ise enda ja autot siiski nii naljalt maha myya ei taha arvestades et olen 50% auto ostuhinnast juba veermiku peale pannud mis on suht...ytleme nutune summa...kuigi vahepeal m6tlesin myygi peale siis pikkade diskussioonide tulemusel ma naudin oma haininaga niikaua s6itu kui ta lihtsalt kokku kukub ja vajalikud asjad sahvrisse teise masina tarvis...aga ärge pikka viha pidage...kui mu nali kohatu oli...valed lainepikkused :)
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Vähem teemavälist möla ja rohkem kirjavahemärke! :roll:
Drama
Postitusi: 159
Liitunud: 17 Nov 2007 22:53

Postitus Postitas Drama »

elmut kirjutas:Muidugi saab selleest. www.hydra.ee otsi sealt.
Pole vaja vinguda :?
Tänud, Teist oli palju abi!
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Auto 24 pakub sellist http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html Hind on mõistlik (6000.-). Minul tolle autoga isiklikku suhet pole kuid soovitaks üle vaadata. Vaata kuidas mootor nurrub, mis seisus kere on (pildilt visuaalselt midagi hullu ei näe). Üldjuhul on sellise aastaarvuga autod enam-vähem normaalses korras. Pisivigadest jälgi kas spidomeeter töötab, kas kõik tuled olemas, salong soojaks läheb, jahutus töötab jne. Küsi ka seda kuidas auto läbis ülevaatuse, mis võiksid olla probleemsed kohad, kas midagi vajab kohe korrastamist (õõtshoovad/puksid, pidur, käsipidur, kas mootoririhmaga on probleeme, tahab hooldust). 525e on üldiselt igati tore asi. Kütusekulu on kontrolli all ja autol on piisavalt jõudu.
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Drama
Postitusi: 159
Liitunud: 17 Nov 2007 22:53

Postitus Postitas Drama »

Jaan kirjutas:Auto 24 pakub sellist http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html Hind on mõistlik (6000.-). Minul tolle autoga isiklikku suhet pole kuid soovitaks üle vaadata. Vaata kuidas mootor nurrub, mis seisus kere on (pildilt visuaalselt midagi hullu ei näe). Üldjuhul on sellise aastaarvuga autod enam-vähem normaalses korras. Pisivigadest jälgi kas spidomeeter töötab, kas kõik tuled olemas, salong soojaks läheb, jahutus töötab jne. Küsi ka seda kuidas auto läbis ülevaatuse, mis võiksid olla probleemsed kohad, kas midagi vajab kohe korrastamist (õõtshoovad/puksid, pidur, käsipidur, kas mootoririhmaga on probleeme, tahab hooldust). 525e on üldiselt igati tore asi. Kütusekulu on kontrolli all ja autol on piisavalt jõudu.
Ma mõtlesin ise ka selle variandi peale, peab tõesti lähiajal vaatama minema. Aitäh :)
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Drama kirjutas:
Jaan kirjutas:Auto 24 pakub sellist http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html Hind on mõistlik (6000.-). Minul tolle autoga isiklikku suhet pole kuid soovitaks üle vaadata. Vaata kuidas mootor nurrub, mis seisus kere on (pildilt visuaalselt midagi hullu ei näe). Üldjuhul on sellise aastaarvuga autod enam-vähem normaalses korras. Pisivigadest jälgi kas spidomeeter töötab, kas kõik tuled olemas, salong soojaks läheb, jahutus töötab jne. Küsi ka seda kuidas auto läbis ülevaatuse, mis võiksid olla probleemsed kohad, kas midagi vajab kohe korrastamist (õõtshoovad/puksid, pidur, käsipidur, kas mootoririhmaga on probleeme, tahab hooldust). 525e on üldiselt igati tore asi. Kütusekulu on kontrolli all ja autol on piisavalt jõudu.
Ma mõtlesin ise ka selle variandi peale, peab tõesti lähiajal vaatama minema. Aitäh :)
Valge_välk ehk siis Sten käis seda autot vaatamas. Tema kommentaar oli, et see ongi 5000-6000 kroonine auto, aga tema jaoks pole seal autot piisavalt.
Millised olid ohumärgid?
Õlileke - auto käis kohapeal 5 min ja seejärel oli õliplekk autoall.
Avarii - lohakalt taastatud esiotsaavarii, poolraam kõver.
Parandamismaterjalid - teip, nöör, traat. Kui auto puhul kohata selliseid vahendeid, võib eeldada, et lisaks nähtavatele vigadele ilmneb neid veelgi.

Ja kogu selle teema targutamise kokkuvõtteks. Osa sellest on asjalik, osa aga täielik möla. Ruudu ja Tõnise jutust kokkupanduna - otsi võimalikult korralik e28 ning ürita sealt vaikselt edasi minna.
8000'st toorikut taastamiseks pole mõtet osta - arvestades sinu välja käidud rahalisi võimalusi vajadki pigem sõitvat, võimalikult heas korras autot.

Ja 8000 krooni eest saab sellise e28 küll.
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Kui meil on mõne müügis oleva hainina kohta infot siis anname seda, aitame inimest! Ega suurema summa küsimine alati kvaliteeti garanteeri. Nii et vaata aga auto üle, räägi omanikuga vigadest (näiteks mis õli/miks lekib, palju remont maksab), vaata palju hinda nende vigadega alla saab, võrdle mõne poole kallima masinaga (kas on vahe) ja mõtle kas tasub osta või kogud raha juurde. Mõni meist on autot ostes 20-30 autot läbi lapanud enne kui midagi otsustab :oops: Eks sellest tekib mingi kogemus, ettekujutus asjadest. Vead tuleb loomulikult arvesse võtta, samas arvestada realistlikult oma võimalusi. Jõudu ja head vaistu auto valimisel.
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Drama
Postitusi: 159
Liitunud: 17 Nov 2007 22:53

Postitus Postitas Drama »

Suur tänu asjalike kommentaaride eest. Olen kindlasti tähelepanelikum edasipidi, aitäh!
Reints

Postitus Postitas Reints »

pakkuda e28 2.8 käigukasti rikkega. hind 4000.- auto pole uus, roostet on ja tagastange on puudu. huvikorral võin pilte ka saata
Kasutaja avatar
ökosohver
Postitusi: 95
Liitunud: 08 Aug 2007 15:22

myya

Postitus Postitas ökosohver »

minu oma on ka myygis... tehniliselt korras...veermik remonditud 50% st et esisilla vidinad on uued...tagasilla juures keevitatud äsja p6hja alune. autoks e28 525i 81 aasta. novembri kuuga l6ppeb ylevaatus all hetkel 4 m+s mitte uued aga ka mitte päris pastlad...praeguse seisuga kui ma midagi juurde ei investeeri jääb hind 8000.- auto tallinna lähiubmruses... nb valuveljed jäävad mulle:)
Vasta