BMW 728IA, 1985,E23 ootab uut peremeest,Müüdud ja lukku!

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Entusjast kirjutas:Terv. Mul on endal siiani kahju et oma seitsmese kunagi maha müüsin. Kui järgmine nädala algul sobib siis tuleks vaatama
Helista jan-le ja ... 8)
jan
Postitusi: 57
Liitunud: 05 Sept 2005 08:42
Asukoht: TLN

Postitus Postitas jan »

trevi kirjutas:Mis te arvate, kui palju selle auto keretöödele kuluv summa oleks? Ma väga täpselt ei vaadanud, aga tundus, et karbid on makrofleksi täis ja üle värvitud, et väga silma ei häiriks.
Pakun, et keretööd ja värvimine läheks ca 50 000 kui lasta korralikult teha, odavalt ja sitasti ei ole mõtet jälle teha lasta.
Mina pakun, et sellisena oleks selle auto reaalne hind umbes 5000.- sest kere seisukord on see, mis E23 juures maksab, eriti kui ta on 728. Auto on ikkagi materiaalne asi ja kuigi ta emotsionaalne väärtus võib olla omanikule kõrge, siis sinna sisse maetud raha ei saa kunagi tagasi.

Varuosadeks on teda ka raske müüa, sest Eestis on E23-sid piisavalt vähe (nõudlust osade järele on ka vähe, va paar tüüpilist detaili nagu spidoblokk jne), vb paar detaili müüb maha ja siis ülejäänud auto lihtsalt seisab ja kedagi ei huvita.

Lihtsalt paneb imestama kodanike jutt teemal, et uunikumi hääbumine jne... odavam ja mõistlikum on tuua saksast korralik E23, neid seal veel õnneks leidub.
Kulud sellise sõiduki suhtes on teisejärguline teema,näiteks võin öelda, et ostsin selle auto 32 000 ja lisasin ise veel 60 000.Nüüd auto vajab veel küljekarpide,estiibade,uste tegemist ja uut värvi,enamus liikuvast osast on juba ülekäidud.
Kindlasti lisandub keevitamisele,värvile veel muud osad,esimesd piduritorud,düüblid jne.
Kui sa kokku saad sellise klassiku 65 000.- siis on sul hästi läinud,sinu eest olen mina sinna juba 90 000 sisse ladunud!

Makrofleksi on selles autos ainult selles küljekarbis 50cm jagu, et auk politseile teel silma ei hakkaks,teine pool on puhas!

Täna tullakse taas autot kaema eks näe kuidas läheb!
Kena jätku teile silmitsema!

Kellel siin huvi,tel.50 76.654
Jan
Kasutaja avatar
trevi
Postitusi: 1075
Liitunud: 27 Mai 2006 14:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas trevi »

nojah, kui arvudega mängida, siis 10 aasta jooksul 60 000 on ainult 500.- kuus :) Paraku sellise auto hinna määrab ainult kere seisukord.

Aga positiivne on see, et hoitakse turuhinda üleval :P
There's no school like old school, and I'm the fucking headmaster.
jan
Postitusi: 57
Liitunud: 05 Sept 2005 08:42
Asukoht: TLN

Postitus Postitas jan »

trevi kirjutas:nojah, kui arvudega mängida, siis 10 aasta jooksul 60 000 on ainult 500.- kuus :) Paraku sellise auto hinna määrab ainult kere seisukord.

Aga positiivne on see, et hoitakse turuhinda üleval :P
Sinu otsene mõte on saada omale selline auto tasuta!
Kui kellelgi huvi pole siis annan pojale põlluralliks ja korraldan maal ROMURALLI ja meil kõigil saab väga lõbus olema!
Hiljem müüd auto Egiptusesse ja saan peale lõbu veel 3000.-

Kena jätku!
Jan
Kasutaja avatar
trevi
Postitusi: 1075
Liitunud: 27 Mai 2006 14:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas trevi »

Ma lihtsalt proovin tähelepanu juhtida sellele, et sellise sõiduki reaalne väärtus on küsitavast umbes 2 korda väiksem.
Minu soov ei ole see, et keegi selle auto saaks tasuta või veel vähem, et auto läheks põlluralliks.

Allan
Viimati muutis trevi, 20 Mai 2008 12:50, muudetud 1 kord kokku.
There's no school like old school, and I'm the fucking headmaster.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Tsitaat alamfoorumi reeglitest:
Turuteema sisu:
* Hind. Kui müüdaval asjal on konkreetne hind, siis on soovitav see kuulutuses ära märkida. Kui hinna määrab ostja ja müüja vaheline kokkulepe, siis märkida "hind kokkuleppel". Hinnateemalised asjassepuutumatud kommentaarid kustutab moderaator.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
jan
Postitusi: 57
Liitunud: 05 Sept 2005 08:42
Asukoht: TLN

Postitus Postitas jan »

Nüüd ta siis seisab ja ootab uut peremeest kes ta pöördesse ajaks!
Auto on endiselt saada kõigile soovijatele!
Hetkel puudub kindlustus ja ülevaatus, auto ise on sõidukorras.
Kes soovib osadeks peab ise ostu järel lammutama ,minul seda võimalust pole!

Tel.50 76 654.
jan
Postitusi: 57
Liitunud: 05 Sept 2005 08:42
Asukoht: TLN

Postitus Postitas jan »

Ruumipuudus, E23 MÜÜDUD!
Helista kohe tel.50 76 654.
Viimati muutis jan, 15 Jaan 2009 15:30, muudetud 2 korda kokku.
///M3
Postitusi: 18
Liitunud: 21 Mai 2008 16:08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ///M3 »

jan
Postitusi: 57
Liitunud: 05 Sept 2005 08:42
Asukoht: TLN

Postitus Postitas jan »

Tänud pakkumast endal garaasis seisab veel selline:
735iA, 1988aasta,heas korras.
http://www.bmwclassic.ee/galerii/album218/aac
http://www.bmwclassic.ee/galerii/album218/aah
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=ffe8
Saadaval kõigile:24000eek.
tel.5076654
Müüdud ja lukku!
Vasta