Müüdud!!!

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Vasta
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Müüdud!!!

Postitus Postitas Impsionu »

Liik: sõiduauto
Keretüüp: sedaan
Mootor: 2.8 R6 (135 kW)
Kütus: bensiin
Odom. näit: 313000km
Vedav sild: tagavedu
Käigukast: automaat
Värvus: Roheline (achatgrün-metallic )
Hind: 2500.-

Turva- ja ohutusvarustus
•roolivõimendi
•kesklukustus (puldiga)
•ABS pidurid(tuli põleb)
•signalisatsioon
•2x elektrilised akende tõstukid
•elektrilised välispeeglid (soojendusega)
•katuseluuk (elektriline)
•WAERMESCHUTZGLAS GRUEN, RUNDUM

Sisustus
•tekstiilpolster
•käetoed ees ja käetugi taga
•jalamatid (tekstiilist)

Rehvid ja veljed
Suvi: originaal 14" valuveljed (taastatud, värvitud ja sirged, korralikud rehvid): rehvid Kleber-195/70 R14
Talv: originaal 14" valuveljed(sirged, värv kehva ja koorub), rehvid-195/70 R14 2x on Nokian HKPL 2 väga korralikud ja 2x Galaxyd(protikad, korralikud).

•tagaklaasi soojendus
•konditsioneer(toimib)
•klaasipesuri düüsid soojendusega
•juhi lukuauk soojendusega(juhtmed lahti)

Teema: http://www.e21.ee/forum/viewtopic.php?t=764
Pildid: http://www.bmwclassic.ee/galerii/Imre-728iA-86a

Kontakt: Imre Randmäe
Küsimused privaat sõnumina!
Tel. 55545345
Viimati muutis Impsionu, 15 Jaan 2012 22:38, muudetud 2 korda kokku.
BMW E91 320D 07/2010
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Impsionu »

Lund lubab juba üsna varsti :!:
Huvi on veidi lahja, küsitakse, uuritakse, aga keegi pole veel vaatama jõudnud. Hind isegi paljudele sobiv, aga ikkagi ei jõuta ülevaatamiseni.
Julgemalt julgemalt!
BMW E91 320D 07/2010
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Impsionu »

Kuna Soomest tuli väike huvi, siis tõstaks igaksjuhuks ka siin teemat. Kahju on teda Soome müüa, liiati veel tahetakse paljast kere(oht et võetakse juppideks). Kas tõesti pole siin huvlisi? E23-si polegi müügis, eriti korralike. Ma ei mõista kuidas odavalt pakutav heas korras auto siin klubis müügiks ei lähe? Igalpool mujal foorumites on huvi suurem :shock:
BMW E91 320D 07/2010
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Siin on kõigil garaažid autodest pungil :( :P
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Impsionu kirjutas:Ma ei mõista kuidas odavalt pakutav heas korras auto siin klubis müügiks ei lähe?
Aga Sa avalda, milline see odav hind on. Ehk paneb see kedagi kukalt kratsima. Mina näen, et hind on kokkuleppel, ehk siis müüja hindab enne potensiaalse ostja rahakoti paksust ja siis lajatab kirvega :)
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Impsionu »

Päris nii see ei ole. Olgu kirjutan siia hinnast. Olen selle pannud kokkuleppel kuna olen alati vaadanud, millisel otstarbel uus omanik teda kasutab(suvaliseks igapäevaseks kasutamiseks, pühapäevaseks hobi autoks, juppideks jnejne). Minimaalne hind on 30000.-(tõsisele huvilisele ja üldiselt midagi kaasa ei saa, mis mul varutud on). Maksimaalne hind on suvalisele jorsile 45000.-. Sellessuhtes teen vahet küll ostjal ja ostjal. Selles ei ole midagi halba ma arvan? Lõplik hind kujuneb auto kõrval seistes koos huvlisega. Sellepärast ka selline suur kõikumine(sellise hinna puhul olen enda jaoks kõik head ja halvad asjad sisse arvestanud).
Arvestades et keretööd ja värvimine läksid kolm aastat tagasi 35000.- maksma, siis peaks olema hind ülimagus. Lisaks vaadake turgu, pole enam kuskilt võtta korraliku kerega E23-e(auto oli mul juba enne keretöid tugev, mis eriti haruldane). Soomest tuli info, et otsitakse korraliku kere, aga ei leita kuskilt. Ei Soomest, ega ka mujalt Euroopast(võibolla ei taheta maksta, aga ega valik pole teab mis suur enam). Rääkimata Eestist.
BMW E91 320D 07/2010
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Impsionu »

Panen siia ka euro ajastu hinna: 2500.-
Kui on küsimusi, siis paluks PS.
BMW E91 320D 07/2010
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Impsionu »

Müügiga on nüüd selline lugu, et otseselt ei põle ja sellise hinnaga kindlasti ära enam ei anna(sest see oleks puhas kingitus: 2500.- siis). Lisaks on olemas talveks talle ka ulualune.
Juhuks kui peaks kuskilt maaalt välja tulema mõni fanatt, siis mõtleme edasi ja sellepärast pole vaja teemat ka päris lukku panna!
BMW E91 320D 07/2010
Vasta