M: E28 520i

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Suletud
Greger
Postitusi: 520
Liitunud: 28 Juun 2009 11:00
Asukoht: Kohila-Tallinn

M: E28 520i

Postitus Postitas Greger »

NII AUTO TÖÖTAB LÄKS PEALE AKU LAADIMIST POOLEST PÖÖRDEST TÖÖLE :D AGA SELLINE JAMA, ET MILLEGI PÄRAST POLE SIDURIT.

Üritan täna kanali peale saada ja vaadata mis toimub vb kuskilt mingi asi lahti vk es teab mis kerge viga

Tere panen siis müüki ka oma masina mis see talv sõitnud pole. All on 15 tolli plekid korralike nael rehvidega millega kannatab veel järgmise talve sõita. ÜV kehtib kuni juuni lõpuni ja isegi kindlustus peaks veel kuu kestma.VÕIB PAKKUDA VAHETUST AUTO VASTU MIS SÕIDAB.

Aga autol on mingi jama suri vällja ja enam käima ei lähe ei tea mis viga on ei tõmmates ega midagi. Auto enne seda seisis 3 kuud ning talvisel ajal oktoobrist kuni jaanuarini. siis kaevasin lumealt vällja ning panin tööle sõitsin nädala ja kõik.

Tehke oma pakkumine. Lisaks autol on vahetatud õli 2000km tagasi, ees uued KYB amordid mis samuti sõitnud 3000 km ning stabika kondid, ning veeel vahetatud tagumised rattalaagrid. Autol esineb roostet nagu sellistel masinatel ikka. Sisu on puhas ja korralik, Auto asub Kohilas.

Kahjuks hetkel see kõnedele vastamine piiratud kuna olen ajateeniastuses ning targem oleks siin suhelda. V mailile wairus@hotmail.com





http://nagi.ee/photos/GregerG
Viimati muutis Greger, 15 Apr 2011 16:06, muudetud 2 korda kokku.
Greger
Postitusi: 520
Liitunud: 28 Juun 2009 11:00
Asukoht: Kohila-Tallinn

Postitus Postitas Greger »

lisatud veel pilte roostest mis hetkel sillma hakkas.
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Väga ilusat värvi auto. Kahju, et üsnagi strateegilised kohad ussitavad, aga hea pealehakkamisega saaks ehk veel teisest asja. Edu müügiga.
e28
Greger
Postitusi: 520
Liitunud: 28 Juun 2009 11:00
Asukoht: Kohila-Tallinn

Postitus Postitas Greger »

NII AUTO TÖÖTAB LÄKS PEALE AKU LAADIMIST POOLEST PÖÖRDEST TÖÖLE Very Happy AGA SELLINE JAMA, ET MILLEGI PÄRAST POLE SIDURIT.

Üritan täna kanali peale saada ja vaadata mis toimub vb kuskilt mingi asi lahti vk es teab mis kerge viga
cheech
Postitusi: 268
Liitunud: 28 Dets 2009 17:28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas cheech »

kõlab sama vea moodi mis minul oli. Nimelt siduril õhk vahel, ma õhutasin ära ja hakkas toimima.
Greger
Postitusi: 520
Liitunud: 28 Juun 2009 11:00
Asukoht: Kohila-Tallinn

Postitus Postitas Greger »

just hoomme tegelen selle õhtutusega teen ja proovin ära :D
V2ike_Suur
Postitusi: 48
Liitunud: 13 Jaan 2010 12:34

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Kui õhk vahel, siis peaks pumpamisega toimima hakkama ju. Või ei?
Greger
Postitusi: 520
Liitunud: 28 Juun 2009 11:00
Asukoht: Kohila-Tallinn

Postitus Postitas Greger »

ei tea pumpasin ja jamasin sellega üksi kuskil 2 tunndi ja ei mitte midagi. vb peab kahekesi ikka tegema seda.
Aare
Postitusi: 144
Liitunud: 05 Sept 2006 10:22

Postitus Postitas Aare »

Hehee.

See auto oli minu oma ajavahemikus 1998-2007, otsin ta ühelt pensionärilt 38 tuhande eest ning 2007 sai müüdud 14 tuhande eest ühele Rakveres asuvale noorsandile.

Sisu ja muidu olemise poolest oli see üks korralikumaid, mis Eestis liikus, seda kasutasin ise igapäevaautona kuskil 2001. aastani, siis auto seisis mõned aastad garaazis ning viimati sõitis mu abikaasa sellega. Ilmselt sõidaks tänaseni, aga meil oli vaja suuremat autot. Sõitsin sellega kokku umbes 110 000 km. Suurematest asjadest sai vahetatud mootori saaled, amordid-vedrud, käigukast ja summuti ja kui ta minu käest ära läks, siis toimis kui kellavärk, olid mõned klobinad põhja all ning puudus ahjukraan. Neid vasakpoolseid uksi sai lapitud (vasak külg on sellel autol avariiline enne mind olnud) ja ega ma väga ei punninud selle nimel, et mõni rullnokk poolmuidu korraliku auto saaks (vaja oli uusi uksi). Kahju on vaadata, et mingid rullnokad on auto käest ära lasknud minna, sest selline rooste ei teki üleöö, vaid ikka aastate jooksul.

Jooksis muidu hästi, surved olid head ja ülikooli ajal sai väsinumad 525sid sellega edestatud. Ainuke viga oli selles, et võttis palju bensiini, kuigi moto oli ideaalselt regullitud, heitgaasid korras. Linnas võttis ikka 14 ringis sajale ja maanteel alla 8 ei saanud. Jamasin sellega palju, aga paremaks ei saanud. Esiistmed on omavahel vahetatud, juhiistmel hakkasid vedrud murduma ja ei hakanud ootama, kuni puruks läheb. Minu käes ei ole see ühtegi avariid teinud, kuna autol on harva esinevad pruunid toonklaasid, siis parema tagaukse kolmnurkklaas on sinakas (pruuni ei leidnud kuskilt, murti sealt autosse sisse). Omal ajal sai Iru dünos sellest 82,5 kW tagarattast välja dünotud.

Kokkuvõtvalt, hea auto oli. Minu käest läks ja ilma roosteta, 15 tollistel türi valuvelgedel ja mootor nurrus hästi. Läbisõitu näitas natuke üle 290 000 km. Mul kodus arvutis peaks pilte ka olema, milline see välja nägi 2007 sügisel.
tean natuke bmw mootoritest
qnn
Postitusi: 41
Liitunud: 18 Jaan 2010 15:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas qnn »

Siis sõitsin mina ühel õhtul rakverre ja ostsin selle auto ära pimedas.Mulle räägiti ,et see oli nende vanemate auto olnud kunagi ja jäi üle lihtsalt...Hiljem kunagi leidsin autost ostu-müügi lepingu ,siis sain aru et lasti üle natuke. :)
Aga edu müügiga :wink:
Greger
Postitusi: 520
Liitunud: 28 Juun 2009 11:00
Asukoht: Kohila-Tallinn

Postitus Postitas Greger »

Ise ostsin sellle auto eelmine august ühelt vene kutilt tlnast. Siis olid seal vedrud ja amordid ning esimsed stabika kondid jumala läbi. Vahetasin veel tagasillas suurewd puksid ära ning ratta laagrid. Signa on ära kistud millegi pärast. Ja nende ustega on jah nutusti kuid siin on korralike uksi müügil küll. Ise pole aega olnud autoga tegelda kuna olen ajateenistuses Okt saadik kuni nüüd 3 juunini ja pole resurse hetkel, et paremaks ajada. Kuid ma vaatan, et kellelgi pole soovi masinale selleks ajaks kui resrevi saan siis jätkan taga ise liikumist.
Aare
Postitusi: 144
Liitunud: 05 Sept 2006 10:22

Postitus Postitas Aare »

See auto vedeles ülemöödunud talvel paar kuud Tammsaare teel Olerexi automaattanklas. Kuna ma elan seal lähedal, siis jäi juhuslikult silma.

Et vedrud ja amordid läbi olid :shock: - sinna alla oli pandud minu poolt ring Kileni vedrusid ja Monroe amorte, millega ma sõitsin ming 70 tuhat km ning ülevaatusel (viimane mõni kuu enne müüki) näitas stend punktipealt 75% "nurk" ja auto oli väga tuuga.

Mina panin sinna peale omal ajal (1998 kevadel vist) Gemini signa koos illegaalse reguleeritava löögianduriga, mis käis koos kesklukuga. Tänapäeva mõttes algeline, kuid itaalia asja kohta väga töökindel, ainus viga oli puldi patareide tühjenemine.

Kui ta minult ära läks, siis odomeeter näitas vist 291 000 km. Tegelikult autost päris kahju, et tal selline saatus. Paraku polnud seda kuskil hoida ning ega seismine ka autole väga head just tee.

Aga 4 aasta jooksul 4 omanikku - ütleme, et auto tehniline seisukord seal küll teema ei olnud. Tehniline seisukord ära minnes oli vähemalt "hea" ja ülevaatuselt läks see alati läbi sirge seljaga. Troppide võime lõhkuda - seda ei saa alahinnata.
tean natuke bmw mootoritest
Greger
Postitusi: 520
Liitunud: 28 Juun 2009 11:00
Asukoht: Kohila-Tallinn

Postitus Postitas Greger »

nimetad mind tropiks. Ma olen sinna autose eelmise suvega mis ma taga sain sõita 2kuud ikka päris korralikult ladunud.Esimesed amordid olid Monroe omad need olid nii pilbasteks, et eesti teedel oli ikka päris ebameeldiv sõita samuti olid ka vedrud murdunud. Kahe kuuga vahetasin mis sõitsin siis. Uued tagasilla puksid, amordid, vedrud, õlid, jahutusvedelikud. El aknad, uusbensiini pump koos filtriga, stabika kondid.
Garaasis seisavad uued esimesed uksed mis on minimaalse roostega. Tagumised uksed on foorumis müügil. Uued muukimata lukud on foorumis olemas mis broneeritud.
Ja kõikidel pole seda raha kohe võtta tagant taskust. Et auto keretööd ära teha. Ning auto on müügis veel 3 juunini. Kui keegi selle ajaga ei osta siis jääb masin mule ja teen tast ka ilusa korraliku masina.
Greger
Postitusi: 520
Liitunud: 28 Juun 2009 11:00
Asukoht: Kohila-Tallinn

Postitus Postitas Greger »

Teema LUKKU ei müü masinat ikka maha.
Suletud