BMW E28 528 1987 - ühes tükis või juppideks

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Vasta
ArdoH
Postitusi: 185
Liitunud: 12 Nov 2007 21:42
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
Kontakt:

BMW E28 528 1987 - ühes tükis või juppideks

Postitus Postitas ArdoH »

Mulle hakkab kohale jõudma, et lähima paari aasta jooksul ei ole mul ei energiat, aega ega raha enda autoga tegeleda. Seega panen ta raske südamega müüki.

Tegemist siis 87. aasta tumepunase E28'ga. Mootor on 2.8, passis 2.5l.

Viimase mõne tuhande kilomeetri vältel on:
2,5L mootor asendatud 2,8L mootoriga (Mootor võetud juppideks, vahetatud väntvõll, kõik tihendid, saaledv jpm. Boonusena on peal lihvitud-porditud-kontrollitud plokikaas)
Õlipump
Veepump
Salongiradikas
Pidurikettad
Piduriklotsid
Pidurivõimendi
Käsipiduritrossid
Õõts- ja tugihoovad
Stabika väändevardad
Stabikavarda kondid
Summuti (keskmine osa soovib veidi klaarimist)
Õhulugeja
Spidoblokk
Viskosidur
Starter
Jagaja

Kere osas soovivad tähelepanu mõlemad esitiivad (parempoolne tarvis vahetada - uue tiiva annan kaasa) ning karbid on pehmete poole kalduvad. Püstakud, pagasnik ning põhi on tugevalt üle keskmise. Kahjuks pean tõdema, et viimase aja seismisega on hukka läinud (või noh, olenevalt vaatenurgast võib ka öelda, et minemas) kõik neli ust. ning ka tagastange.
Põhjavaip käis üleval viimati poolteist aastat tagasi ning siis vaatas vastu igati positiivne pilt - auguvaba põhi.

Veermikus ootavad vahetusjärjekorda stabika- ning tagasilla puksid

Auto ei ole hetkeseisuga sõitev, sest meie armsas vabariigis leidub oinaid, kes ei oska vahetada automaatkasti ning peale ebaõnnestunud vahetust ei oska pidada enda sõna garantiikorras kordategemisest. Ühesõnaga, ilmselt vajab auto uut kasti või praeguse kasti-mootorivahelise ühenduse ülevaatamist. Lisaks on kusagil piduritorudes leke.

Lisavarustuse poolepealt tasub mainida katuseluuki, LSD'd, käetugesid, check-panel'it ja heledat sisu.

Olen huvitatud auto müümisest ühes tükis või kui leian eraldi ostja remonditud mootorile - siis ka jupitamisest. Kirjutage ja räägime edasi. Hinda ma siia kirja panna ei oska, kuid pakkumistele olen avatud.

Pilte teen/otsin lähiajal.


Ardo
Pildid Sinu autost - http://ardoholts.com/
Vasta