M: 524td 85kw '87.a

Klassikaliste BMW'de ost, müük ja vahetus.
Vasta
Kasutaja avatar
J.T
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Aug 2013 20:46

M: 524td 85kw '87.a

Postitus Postitas J.T »

Tere

Majanduslikel põhjustel panen müüki enda hainina, äkki leidub keegi kel on aega ja pühendumist auto veel ilusaks teha. :) Vajab värvi ja ilmselt uut juhipoolset karpi.
Lansekad on head, roostevabad.

Pilte ja lisainfot siit: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=581f" onclick="window.open(this.href);return false;

:idea:
s2si
Postitusi: 132
Liitunud: 04 Mai 2010 23:17

Re: M: 524td 85kw '87.a

Postitus Postitas s2si »

Kui see kunagi minu valduses oli (vahepeal ilmselt mitu omanikku olnud), siis vahetust tahtsid mõlemad küljekarbid (augud mõlemal pool jalgade juures sees), karteri põhi lekkis õli ja tagurpidikäik läks veidralt raskelt sisse + kuluosade teema nagu rihmad/sillajupid aga need pole teemaks ilmselt, vb on vahetatud midagi vahepeal. Amordikannud ja pagassipõhi olid 2a tagasi veel suhteliselt ok ja mootor oli ka kuidagi erksam kui mu pragusel diiselhail. Hinda on kah muidugi oluliselt juurde krutitud võrreldes sellega millega mina ta kunagi Tartu kanti müüsin :D. Kes keretöid teha viitsib, siis peaks asja saama küll.
Kasutaja avatar
J.T
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Aug 2013 20:46

Re: M: 524td 85kw '87.a

Postitus Postitas J.T »

Ölileke on ennast siis imekombel ise ammendanud, pole küll loiku tuvastanud.
Tagurpidi käiki ka toimetab.
Nagu mainsin siis ilmselt vajab karbivahetust.
Ja eks ma natuke investeerinud ka sisse, ilmselt sinust järgmise omanike tegude ja tegematajätmiste tõttu.
Eks neid pille on igas hinnaklassis oma heade ja ja halbade omadustega, ma usun, et hind on enamvähem õiglane ja auto kõrval rääkides kannatab ikka reguleerida seda.
Vasta