O:5-käigulise Getrag käigukasti m10 mootori otsa

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
jesse
Postitusi: 72
Liitunud: 28 Mai 2019 11:00

O:5-käigulise Getrag käigukasti m10 mootori otsa

Postitus Postitas jesse »

Niisis hakkan talviseks käpa imemiseks käigukasti otsima.

Mootorile: M10
Käimar: 5-käiku Getrag (eelistatult 245)
Eritunnused: mehaanilise spidotrossiga

Valdavalt võis vist sellist leiduda E21 peal aastatel 1980-1982 või yks aasta siia sinna (vist enamjaolt 320i mudelil)

Kui kellelgi on silma jäänud või seisma jäänud siis mu punane vajaks seda uueks suveks, et saaks pikemaid otsi vaiksemalt triikida.

Jesse 5667null801

Lootus sureb viimasena!
F129D97D-ECD2-4B99-8BC9-6E8FEAC57361.jpeg
F129D97D-ECD2-4B99-8BC9-6E8FEAC57361.jpeg (544.02 KiB) Vaadatud 3701 korda
jesse
Postitusi: 72
Liitunud: 28 Mai 2019 11:00

Re: O:5-käigulise Getrag käigukasti m10 mootori otsa

Postitus Postitas jesse »

up up
Arvo
Postitusi: 1372
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Re: O:5-käigulise Getrag käigukasti m10 mootori otsa

Postitus Postitas Arvo »

Selle ajastu BMW-del teatud juppide järelturg on muutunud tänaseks selliseks nagu juba päris antiikautode turul. Ma tean mitut inimest, kellel selline käigukast riiulis varuks olemas, paraku keegi väga müüa neid ei taha, isegi otsin. :( Mingi muu defitsiitse jupi vastu vahetus ilmselt paneks asjad liikuma. Või siis pead siin avalikult tegema rahalise pakkumise, millest keegi keelduda ei taha :)
E24 635CSi | E10 2002
jesse
Postitusi: 72
Liitunud: 28 Mai 2019 11:00

Re: O:5-käigulise Getrag käigukasti m10 mootori otsa

Postitus Postitas jesse »

Tulbipalavik :) Aga eks suures osas nõustun sinuga. Kuigi kohati jääb mulje et mõned arvavad, et nende vanad jupid on kullahinnaga. Ise püüan jääda mõistlikuks ja mitte selle palavikuga kaasa minna. Kui olla kannatlik, siis võib vedada. Nagu Recaro istmetega - tonnaga võid igaltpoolt osta, aga näe joppas ja sain kaks paari istmeid suisa 150ga. Või siis veljed, mille sain samuti 10- jevrot tykk. Aga, nyyd teine teema on sellele tõelise väärtuse andmine, ehk kui Recarod korralikult sadulsepa juures korda teha ja Pepperpotsid veljetaastajate juures uuevääriliseks lasta teha, siis mõistan ka nende asjade kolme ja neljakohalist väärtust. Käimarid võik siis kah tip-top väärindatud/restaureeritud olla :) Ja bmw teemaajamisega on mul õnn olnud kokku puutuda toredate, lahkete ja põnevate inimestega. Heatahtlikud samuti. Kaupa on tehtud aitäh eest, kasti tomatite või ploomide eest jne. Ka ise olen yleliigsed asjad viinud kindla inimese juurde, kelle käest teised saaks neid leida. Suur aitäh teile! Olgem heatahtlikud ja kannatlikud.
Arvo
Postitusi: 1372
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Re: O:5-käigulise Getrag käigukasti m10 mootori otsa

Postitus Postitas Arvo »

Ega ma siin kellelegi etteheiteid selles osas ei tahagi teha, eks mul on endal ka juba ammusest ajast varuks nii mõnigi defitsiitsem asi riiulisse varutud.
Veidike häirib igasugu "ärikate" või spekulantide usin tegevus selles valdkonnas, ostetakse juppe kokku ja mingi aja pärast on sama asi paar korda kallimalt müügis. M10 mootor ja käigukast on selles osas õnneks suhteliselt ebaseksikad asjad :), igasugu Alpina ja M logoga vidinad on aga aegajalt juba päris kulla hinnaga müügis olnud.
E24 635CSi | E10 2002
jesse
Postitusi: 72
Liitunud: 28 Mai 2019 11:00

Re: O:5-käigulise Getrag käigukasti m10 mootori otsa

Postitus Postitas jesse »

Upitan isegi. Niisis: Spidotrossita variante (E30) palun Arvole pakkuda ja trossiga versioone palun minule!
jesse
Postitusi: 72
Liitunud: 28 Mai 2019 11:00

Re: O:5-käigulise Getrag käigukasti m10 mootori otsa

Postitus Postitas jesse »

Taaskord hõikan välja et üks viimaseid suurimaid soove oleks leida see õige käigukast. Selline et ei peaks tunnelikoobast suuremaks kopsima ega miskit. Ja kui keegi doglegi pakub, siis see annab võimaluse mul ühe härraga vahetust teha.
Vasta