1. leht 1-st

e21 küljekarbid

Postitatud: 24 Dets 2005 19:38
Postitas meelis558
oleksin huvitatud e21 küljekarpidest, endal läbi roostetanud :( kahjuks..

Postitatud: 24 Dets 2005 21:03
Postitas Ihv
endal õnnestus saada e23 tiivaservad sellisest kohast nagu Balti Laager. tellimise peale olid nädalaga kohal. samuti oli neil sisemisi tiibu jms võimalik tellida, poleks arvandki, et veel võimalik saada kuskilt. Niiet võid sealt uurida, samuti tegeleb selliste asjadega Veng (www.veng.ee). Kunagi olen 1 tiivaserva ostnud ka Salomest, tuli 3 päevaga.
kahtlen kas kellelgi uued karbid garaazis üle on..teise auto küljest karpe nagu ei võta üldjuhul :wink:
niiet uuri nendest kohtadest ka, ehk on tõenäolisem saada.

Postitatud: 24 Dets 2005 22:49
Postitas ErR
www.autoosad.ee
Seal e21-le nii küljekarpe kui tagaporitiiva kaari jne. Toovad järgmine või ülejärgmine päev koju kätte ja hinnad on ka odavad. Enda E28-le ostsin ka kõik kere detailid sealt.

Postitatud: 25 Dets 2005 10:34
Postitas Indy
Tegin copy mulle saadetud vastusest,käisin ise kohal ja küljekarbi hind on 298.-,seega paar 600.- Kauplus asub Papiniidu tänaval.
Uued karbid ja ka muid vajaminevaid plekke saad Pärnust autokauplusest Raunex. Need e21 plekid on jah suht soodsad ja küllalt palju saada.
Kui ei pea kaugust paljuks siis Pärnusse!!!

Postitatud: 25 Dets 2005 14:48
Postitas meelis558
suured tänud info eest :)